Няма шест, пет- НОЕМВРИЙКИ идва нашия ред!!!

  • 10 959
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 034
svetlili, честито бебе на сестра ти, а на теб - честита племенничка !   bouquet

bubalina, хубава работа, ама момчешка.... важното е, че бебето е добре и се е обърнало. Peace Преди на какъв видеозон те гледаха, когато казваха момиче.
Ей, с тия видеозони, много кофти като се настроиш и после има изненадка...

# 46
  • Мнения: 289
Ама наистина много пишете, не е истина, едва ви изчитам! #Crazy
На ЖК вчера ми казаха, че водите са понамалели, беборанчо е пораснал (към 3 200), та е възможно скоричко да иска да излиза - предполагам, че другата седмица ще насрочим датата за секциото - успокояващо е, че и малчето е "готово"... Sick И аз имам "прорязвания" във влагалището при силна контракция или силно движение на бебчето, но отминава после...Всеки ден до обяд съм стегната дали няма да са повече от обичайното стяганията, а после се успокоявам, че "явно няма да е днес ДЕНЯТ". Пък и този ентусиазъм за чистене и подреждане (абсолютен инстинкт за подреждане на леговището) си е показателен.... Thinking
Преди 2 часа се върнахме от концерта на Seal - умрях от притеснение да не ми изтекат водите в НДК  Joy, ама се разминахме със срама. Ради повечко се изкефи на Графа, но каза, че няколко  " от другите" песни му били познати... hahaha
Лека нощ, до утре на лекцията!
 bowuu

# 47
  • Мнения: 498
Честита дъщеричка на Lightblue  newsm51 newsm51 newsm51
Честито момченце на Точка  smile3525 smile3525 smile3525

Софи, ЧРД на патерици!  Hug

момичета, от вторник не съм влизала а вие вече нова тема  Shocked!!!

Tali, благодаря ти че си споделила за раждането!

Много съм скапана тези дни от работа и чистене. Все си мисля, че няма да ми стигне времето да свърша всичко....все едно се готвя за друг живот,,, newsm78

Да ви се похваля - днес си купих едно охладено пиле и си сготвих чудна пилешка супичка, застроих си я с яйчице, после лимонов сок и черен пипер,,,и се надух от ядене  Joy Ама ми се беше дояла такава супа от месеци,,пък нали само аз в къщи ям месо,,все отлагах да купя пиле.

Айде,,лягам, че утре рано-рано сме на лекция.
Ах, да...оставям си и моето щъркелче

0888 669 675

# 48
  • Мнения: 558
И аз бях на доктор днес!
Нищо не съм качила като килограми тоя път. Кръвно нормално. Бебешки пулс- 150...
Нали не ни гледат с видеозон и нищо повече за плацентата или бебето не мога да кажа...  Mr. Green
Всеки път напоследък ме бъзикат мануално, та след днешното бъзикване-
констатацията беше, че разкритие нямам, но маточната шийка била почнала да изтънява и бебето било застанало точно, както трябва и сме били "чудесни"  bowuu !
Докторът каза- Любовта да домакинства, а аз да не мия колата, както реших да правя оня ден от скука... Да съм си почивала максимално значи, и да се излежавам на лявата страна... (аман от тая лява страна вече!!!)  #Crazy
Контракции май още нямам и даже завиждам на тези от вас дето ги имат  Laughing

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМЕТА, КОИТО ВЕЧЕ ГУШКАТ СВОИТЕ МУШМОРОЦИ!!!! Дръжте се, че скоро и ние идваме в клуба Simple Smile !!!!

# 49
  • Мнения: 815
мен май ме подхвана отново гадния вирус- цяла нощ ми дращи гърлото и накрая не издържах и станах посред нощите да си правя чай- поглреждам си телефона да видя колко е часа и едва сега видях,че вечерта съм получила хубава щъркелска новина и бързам да ви я съобщя


Тами си има момиченце- Лорейн - родила се е на 23 октомври - тежи 2900 и е 49 см- да е жива и здрава малката бебана !! Heart Eyes

Бубалина, това се казва изненада!! Винаги съм си мислила, че по- скоро могат да объркат ако кажат момче, а то излезе момиче- а при нас вече втори мъж го взимат за девойка- сигурно пък е приятно да има и момент на изненада Simple Smile и да се чудиш до последно- принц или принцеса  Heart Eyes а 6-те ти килограма не искам и да ги коментирам  Mr. Green от зависттттттттттттттттт  Laughing

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 05:43 от Цветина

# 50
Да благодарим на Цвети отново за прекрасната тема. smile3525

Аз чета и се чудя Thinking какво прави Цвети в 5ч сутринта бг.тайм в темата, а тя била щъркелче. stork-girl

ЧЕСТИТА МАЛКА ПРИНЦЕСА НА ТАМИ! ДА ПАПКА И ДА СЛУШКА МНОГО,ЧЕ ГОЛЯМА ДА ПОРАСНЕ!
 newsm18 babydust7 newsm18

TALI 1, добре дошла отново и благодаря за успокоението, относно възвръщането на формата.  Hug 4470
Аз досега се държах,но нещо напоследък голям апетит ме гони и забелязвам как си наедрявам с всеки изминат ден.Та май ще се освиня  на финала. Бубалина твойте +6кг. не ги споменавай повече,че ще получим комплекси.

Мамите със евентулно секцио, не му се плашете толкова. Аз имах 2 гинекологични операции в БГ,които го наподобяват по разрез,упойка и катетър ми слагаха и мога да ви уверя,че не е толкова гадно и страшно. То докато излезеш от упойката няма как да отидеш да пишкаш,а да се стискаш не става,а и по този начин ти се пречиства организма.Най-гадното ми беше главоболието, което имах след това-около 1 седмица,но то при всеки е индивидуално. А и може на родилките да слагат по качествени упойки. Даже като се замисля сега от секциото изобщо не ме е страх,а май от нормалното раждане. newsm78

Най-накрая ми пристигнаха и останалите дрешки,които бях поръчала и сега съм много щастлива. LaughingСамо да ги изпера и беболино си има комплекти за изписването.

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 06:57 от Pal4eto

# 51
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
ЧЕСТИТА МАЛКА МИШЧИЦА ЛОРЕЙН НА МАМА ТАМИ! ДА БЪДЕ ЗДРАВА И ПОСЛУШНА!
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ И НА МАМА ДИЛЯНА, а на svetlii - честита племеничка!
Нека всички малки съкровища да са здравички, да спинкат и да растат, защото това е НАЙ-ГОЛЯМОТО БОГАТСТВО НА ЗЕМЯТА!!!

# 52
  • Мнения: 1 986
  Почти всеки ден започнаха да се повявят бебчета Heart Eyes Grinning
  ЧЕСТИТО И НА МАМА ТАМИ  bouquetДА Й Е ЖИВА И ЗДРАВА Г-ЖИЦАТА Hug Praynig
  Мише,да,наистина,тук не предлагат епидур.упойка Cry,но аз вече свикнах с мисълта-няма да съм първата,нито последната,родила без такава екстра ConfusedПосле ще разказвам как е без нея Wink
  Откакто разбрах,че бебка е вече 2.700 #Crazy,сън не ме хваща-ами то,човечето,си е направо готово за излизане-надявам се,че ще изчака поне до следващата консултация-тук,в 9-ия месец,прегледите са на 2 седмици,а не на една-та,поне на първата да мога да отида WinkИ все още съм учудващо спокойна-да ми се неначуди човек Crazy
  Надявам се всички да се чувствате така-и както неведнъж сме казвали-да мислим позитивно и най-вече да мислим за момента,когато ще гушнем нашите съкровища Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 3 214
Ейййй, големи писателки сте вие (ние). Не мога да насмогна...
Първо - честити бебчета на Диляна и Тами! Да са им живи и здрави!
Фъстъчка, не си само ти лудата, споко! И аз записах още една специалност преди седмица след дълго чудене! С тази разлика, че не съм на индивидуална програма и очните ми ще започнат средата на ноември  Shocked Е, надявам се, да ми влязат в положението и някакси да се справя. Аз почти се бях отказала, но всички около мен много ме насърчиха, че ще се справя и така...
Снощи преди да си легна, обсъждахме раждането на една позната, която роди в понеделник и не ме питайте какво сънувах цяла нощ....Ама, пълна програма - то бяха хапчета за предизвикване на раждане, клизми, системи, епидурални упойки. Ама ми дойде къса нощта и до самото раждане не стигнах  Laughing
Мамета, да ви задам един тъп въпрос. Колко е обиколката на тумбаците ви? Че от известно време, който ме види и постояно ме трови, че ми е много малка пупата за това време. Чак почнаха да ме травмират вече и постоянно се гледам в огледалото. Не че имам нужда да мъкна огромно шкембе (и това си ми тежи достатъчно), при условие, че бебка си расте (преди 2 седмици беше 2 500), ама почвам да се изнервям вече. Утре съм на ЖК и ще видим колко е пораснала. Иначе, моята обиколка е 90 см. Но и с баткото бях с малко коремче, а го родих 3400 и 52 см. Все пак, споделете за вашите кореми  Simple Smile
Айде, че май прекалих с писане. А после, защо свършвали темите толкова бързо..... Laughing

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 127
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ТАМИ!! newsm51 newsm44Да и е жива и здрава малката принцеска! newsm32 pacifier

# 55
  • София
  • Мнения: 549
 newsm51Честита бебка на мама Тами!!! newsm51

Ивиче, гледаха ме уж на 3D, но все си мисля че е нещо между 2D и 3D. Една и съща лекарка на един и същ ехограф.... newsm78
Цвети, и аз си мислех, че е невъзможно да се обърка, но....
Лек ден на всички майчета!!!  bouquet

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 10:23 от bubalina

# 56
  • Мнения: 1 321
Ха добро утро и от мен Hug
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА МАМА ТАМИ ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО РАДОСТ В КЪЩИ А НА НЕЯ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.
 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 baloni baloni
Мамета, да ви задам един тъп въпрос. Колко е обиколката на тумбаците ви? Че от известно време, който ме види и постояно ме трови, че ми е много малка пупата за това време. Чак почнаха да ме травмират вече и постоянно се гледам в огледалото. Не че имам нужда да мъкна огромно шкембе (и това си ми тежи достатъчно), при условие, че бебка си расте (преди 2 седмици беше 2 500), ама почвам да се изнервям вече. Утре съм на ЖК и ще видим колко е пораснала. Иначе, моята обиколка е 90 см. Но и с баткото бях с малко коремче, а го родих 3400 и 52 см. Все пак, споделете за вашите кореми  :
PAM  относно коремите и на мен това ми е болна тема понеже постоянно ме подиграват че не приличам на бременна и чак сега в деветия месец ми проличало. Sick #Cussing out.Моето коремче също е малко но много се надявам бебо да е големичък и да не си вкарваме разни паранои. #Crazy newsm78.
Лек ден и от мен.

# 57
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Честити бебчета на Диляна и Тами! Да са им живи и здрави!
Както се казва при нас всеки ден е Великден! easter
Относно пола на бебето и ехографите и аз останах изненадана накрая, но бебчо като излезе ще си покаже най-добре   ylinfant
Първо ми казаха момиченце  stork-girl с термин на 13 ноември!
После пък ми казват момченце  stork-boy с термин 30 ноември!
Сега последно са ми казали момченце с термин 12 ноември  newsm78
Направо не знам какво да си мисля!  txtloves Но си го обичкам каквото и да дойде, малкото гостенче!
Лек и приятен ден на всички!   bouquet

# 58
  • Мнения: 198
Честити бебки на Диляна и Тами ! Да са им живи и здрави и много да ги радват !
 newsm51 1crib newsm51
Пами Мира не им се връзвайте, като ви говорят за коремите Twisted Evil щом бебетата си растат,няма какво да се притеснявате Peace А и то няма нищо общо с големината на корема, на мен вчера една майка ми разказваше , как постоянно и казвали , че ще е малко бебето, пък накрая се родило 3, 500 Grinning А тя  е едно джобно гадже Wink

Ей , надявам се и мен утре да не ме изненадат  с новина , че беба  е бебок Twisted Evil

Честит празник на всички именяци и най-вече на бебе Димитър на мама Ева !

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 10:35 от sheherazada

# 59
  • Мнения: 1 064
Добро утро, мамета! Flowers Bouquet

Да е жива и здрава малката Лорейн на мама Тами! smile3525 smile3525 smile3525

Как сте, сладуранки? Simple Smile Надявам се да сте се събудили в добро настроение и положителните мисли да не ви напускат през целия ден! Heart Eyes При нас слънцето едва днес срамежливо се показа и пръска лъчите си навсякъде  Nature Sunny, та смятам след малко да изляза на разходка, че кой знае кога пак ще му се радваме...
С тези изненади относно пола на бебоците, снощи и аз си мислих Thinking да не се окаже, че бебо stork-boy всъщност е бебка stork-girl...ама както казват старите хора "то ще стане белни"...

SOPHI, защо  #Crazy...бебката ти е с идеални размери...аз довечера съм на 3D и си чакам "присъдата"...преди една седмица малкия мъж беше 3,500  Shocked и 52см.
Pam_219, ама защо се притесняваш...при всеки всичко си е индивидуално...нали с бебо всичко е наред... Peace...то не че аз не се притеснявам от време на време, че ми е голям корема (107см), ама пък като знам, че слончето с хоботче е добре  261uu, си го нося гордо и спокойно... Mr. Green

Весел празник на всички празнуващи, а също така да е жив и здрав малкия Димитър на мама Ева!!! Tada

Общи условия

Активация на акаунт