С какво ви дразнят свекървите? – 131

  • 33 946
  • 754
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 28 108
Заповядайте в поредната тема Simple Smile

Линк към предишната – https://www.bg-mamma.com/?topic=1357588

# 1
  • Наблизо
  • Мнения: 5 968
Дразни ме,че се обажда на мъжа ми и го тормози,а той продължава да й вдига..

# 2
  • София
  • Мнения: 6 726
Дразни ме, че трябва да и е 24/7 на разположение, а той си има семейство и работа. Не се съобразява с часове и изобщо не и пука на почивка ли си или не си тя си звъни за всякаква дреболия Simple Smile

# 3
  • France
  • Мнения: 12 245
Момичета, това не трябва да става ваш проблем. Разбирам, че симпатизирате на мъжете ви, но трябва да знаете кога да ги оставите сами да се оправят.

# 4
  • Мнения: 2 039
Избирайте си битките.Син да не вдига телефона на майка си,вече е прекалено.Днес го тормози,утре може да има спешна нужда. Той да се оправя!
Знам,че женските майки са идеални и никога с нищо не са ви дразнили,но не се впрягайте за глупости.
Като не ви трябва или не ви харесва подаръка,хвърлете го или го дайте на някого.

# 5
  • France
  • Мнения: 12 245
Никога не съм твърдяла, че женските майки са безгрешни Joy

# 6
  • при късмета
  • Мнения: 23 865
Като не звънят на вас, не можете да се оплаквате. Мъжете ви са големи хора, сами сте ги избрали и би следвало, ако нещо е досадно или тормоз за тях, сами да се оправят с майките си

# 7
  • Мнения: X
Момичета, това не трябва да става ваш проблем. Разбирам, че симпатизирате на мъжете ви, но трябва да знаете кога да ги оставите сами да се оправят.
Естествено. В крайна сметка, сме се омъжили за тях, не сме ги осиновили.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 726
Като не звънят на вас, не можете да се оплаквате. Мъжете ви са големи хора, сами сте ги избрали и би следвало, ако нещо е досадно или тормоз за тях, сами да се оправят с майките си

Тормоз е ама не за тях, а за нас. Иначе на мама не се отказва плюс това някой са възпитани с тази логика.

# 9
  • Мнения: 40 298
Дразни ме,че се обажда на мъжа ми и го тормози,а той продължава да й вдига..

Ще те питам един ден ако снахата се дразни, че синът ти ти вдига телефона Grinning

Иначе на мама може да се отказва, ама това се прави в разговор, а за целта трябва да се вдигне телефона.

# 10
  • Мнения: X
Като не звънят на вас, не можете да се оплаквате. Мъжете ви са големи хора, сами сте ги избрали и би следвало, ако нещо е досадно или тормоз за тях, сами да се оправят с майките си

Тормоз е ама не за тях, а за нас. Иначе на мама не се отказва плюс това някой са възпитани с тази логика.
Чакай сега, правилно ли съм разбрала, че за мъжа ти не е проблем майка му да бръмчи и да му звъни, но е проблем за теб?

# 11
  • София
  • Мнения: 6 726
Е, естествено, че е проблем след като не се съобразява кога и за какво звъни. Аз нямам против да се чуват, но би било прекрасно да си даде сметка, че в 14:00 на обяд с малко дете не се звъни, за да и оправил еди какво си Simple Smile

# 12
  • Мнения: 18 322
Понеже на мен всякакви хора и институции ми звънят без да се съобразяват, че съм с дете, което още спи на обед, в тези часове регулирам звука.

# 13
  • Мнения: 40 298
Е, естествено, че е проблем след като не се съобразява кога и за какво звъни. Аз нямам против да се чуват, но би било прекрасно да си даде сметка, че в 14:00 на обяд с малко дете не се звъни, за да и оправил еди какво си Simple Smile

Нали му звъни на ГСМ-а, дето му е в джоба, не на домашния телефон. А и звъни в делничен ден, когато на хората им звънят по принцип - ако си на работа никой не те чака между 14 и 16 часа. Пък и всеки ден ли го прави?
Според мен просто те дразни и и стърсиш поводи. Ако твойта майка ти звънне и гък няма да кажеш.

# 14
  • Мнения: 2 039
В 14 ч. на обяд,съпруга би трябвало да е на работа,ако пък е почивен ден,да остави телефона на вибрация.Ако не се сеща,подсетете го.
Да ,свекървата е несъобразителна да звъни по това време,но може и друг да звънне-колега,приятел.

Общи условия

Активация на акаунт