💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 3 (12.09.-19.09.2021)

  • 62 297
  • 1 602
  •   1
Отговори
# 1 560
  • София
  • Мнения: 1 891
Няма как да знаем какво се случва при приключенците,защото са най-малко давани.Ето например миналия петък и една секунда ефир не им дадоха.
Туджаров му разказаха играта с имунитета на Мани.Ралица колко доволна беше от изненадата им Simple Smile
Изглежда,че има по-мащабна стратегия,която поетапно стартира.Първо тръгна след играта им с бойците.После се срещнаха с шампионите и Бети започна работа.Така ги виждам аз нещата.
Иначе хареса ми двубоя,хареса ми и Вики.Не знам трябва ли да вярвам на жеста на Стоян.Ок,вярвам му.
За жалост Симеон ще остане.ГрАничната не мисля,че продължава.

# 1 561
  • Испания
  • Мнения: 37 503
avicom, видя ли линка на лайва?

# 1 562
  • София
  • Мнения: 6 010
Мани на колко години е? Семейна ли е?

Стоян рие дъното с отношението си към нея. Какви органи са ѝ махали не ми е толкова интересно.

# 1 563
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Не е семейна.

# 1 564
  • Мнения: 200
Сюжетът с отшелника е пълен буламач. Мутрата няма харизмата да привлече вниманието на зрителите, а сценаристите на ИВ съсипват всичко с Бай Брадърски глупости. Никой не иска да гледа как 30(?) годишен темерут яде мравки и „побеждава” 50 килограмови жени.

# 1 565
  • London
  • Мнения: 6 732
Сюжетът с отшелника е пълен буламач. Мутрата няма харизмата да привлече вниманието на зрителите, а сценаристите на ИВ съсипват всичко с Бай Брадърски глупости. Никой не иска да гледа как 30(?) годишен темерут яде мравки и „побеждава” 50 килограмови жени.


Joy Право в целта

# 1 566
  • Мнения: 6 529
Туджаров вечно се издънва на игрите , не знам защо го смятат за силен играч

# 1 567
  • Мнения: 1 631
Срещата снощи и гласуването на Приключенците да кажа, че ме изненада е все едно нищо да не кажа. Рядко ми се случва предположенията ми за гласуването така тотално да се разминават със случилото се на съвета.

Аз лично вече не се изненадвам на нелепите обрати - всичко е сценарии. Най-вероятно даже номинациите са предварително определени по сценарии.
Предлагам да го гледаме вече седнали удобно, с купа пуканки Joy

# 1 568
  • Мнения: 9 700
За себе си вече имам отговор защо така се получи - подцених Туджаров и егото на Паулина. Не мисля, че има сценарий тук.

# 1 569
  • София
  • Мнения: 3 951
Мисля, че симпатизирам на Стоян. Пуска заучени фрази, ама в игрите е в много добра форма.

# 1 570
  • София
  • Мнения: 1 891
avicom, видя ли линка на лайва?
Йес! Simple Smile Много ти благодаря! Love Letter
Обаче очаквах нещо по-така...
Симеон няма никаква харизма за отредената му роля.Трябваше да е обвит в загадъчност,легендарно силен,трябваше да ни изненадва,да копнеем да гледаме кадри от острова.
Мисля си,че по-добре би било' побеждавайки Елия,да го метнат в червеното племе,а на острова да настане едно текучество.Лично на мен по-интересно щеше да ми е.
А то какво излиза-избран е за финалист по условие.На всичкото отгоре ще е много богат финалист.

# 1 571
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
avicom, видя ли линка на лайва?
Йес! Simple Smile Много ти благодаря! Love Letter
Обаче очаквах нещо по-така...
Скрит текст:
Симеон няма никаква харизма за отредената му роля.Трябваше да е обвит в загадъчност,легендарно силен,трябваше да ни изненадва,да копнеем да гледаме кадри от острова.
Мисля си,че по-добре би било' побеждавайки Елия,да го метнат в червеното племе,а на острова да настане едно текучество.Лично на мен по-интересно щеше да ми е.
А то какво излиза-избран е за финалист по условие.На всичкото отгоре ще е много богат финалист.

И аз. Снощи изразих разочарованието си от тюрлю гювеча, който спретнаха. Имаше доста въпроси към Андрей, също и към Александър, но на тях не беше отговорено, благодарение на Братоев и всички кокошки, които се натискаха да бъдат включени.

# 1 572
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
Някой беше констатирал, че  Братоев е голям клюкар и дори го сравни с бабите по блоковете, а той направо с гордост го прие. 🤣
Голям егоцентрик е.

# 1 573
  • София
  • Мнения: 27 156
след седмица 2

++
Андрей

+
Туджаров, Валентин, Милена, Морунов, Стоян, Неделчо, Борис и Елизабет

=
Алекс, Габи, Мартин, Паулина, Стратимир и Рабухчиев

-
Соня, Стейси, Красима, Елена, Братоев, Семира и Симеон

--
Мани

Доста размествания има при мен.
Андрей остана самотен на върха. Морунката и Туджарката леко ги разжалвах, но все още са ми сред личните фаворити. Туджаров със слаба седмица като капитан, но с умен стратегически ход отстрани опасен за себе си съперник. Този му ход изненада всички според мен, включително и Виктория.
При приключенците имам най-много размествания, за първи път слагам минус на техен член и това е досадната мърморана, Семира. А от плюсовете разкарах Паулина, защото много и знае устата и Стратимир, защото няма лично мнение и ходи по гъза на Полито. Алекс и Габриела също ги разкарах от плюса, Алекс заради някои негови подхвърляния и коментари, а Габи заради глупавата причина която измисли за да се отдръпне от Красима. Последната пък я махнах от двата минуса, където напълно заслужено остана само един участник. За мен най-големия дразнител и най-лошия играч в историята на ИВ. А това че се промъква напред не са нейни лични заслуги с игра или стратегия, а само защото е завършен простак и се харесва на продукцията.
Милена и Стоян пък ми се изкачиха от равното на плюса, мисля че и двамата го заслужават след втората седмица, която имаха.

# 1 574
  • Мнения: 104
Да, всичко си е по сценарий, като заучения високо интелектуален диалог между Симеон и Елия - "Здравей, как си?"- "Много съм добре, ще си отивам в къщи, не ме харесват от екипа".
Или сценката с Морунов, който  влиза в банята, докато Тъ се плицика и пръска... простотии.
Виктория е интелигентна жена, в този тон тя също като Елия няма да влезе и е поредната отсвирена
Туджаров ми е неприятен от началото. Много нечистоплътен ми изглежда, прави се на много хитър, голяма надувка ми е, а  как се притесни, че ще е капитан.
Семира ми е като Мани - и при нея липсват някои органи - напр гънките на мозъка.
Харесвам Андрей. И други играчи са ми симпатични, но не са им отделили достатъчно време, за да съм категорична.

Общи условия

Активация на акаунт