💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 3 (12.09.-19.09.2021)

  • 62 155
  • 1 602
  •   1
Отговори

Анкета

Член на кое племе ще отиде на острова на отшелника?

Опции:

# 1 575
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 035
И на мен Туджаров ми изглежда нечистоплътен и то не само от престоя му на реката, а по принцип. Много мърляв ми се струва. 😆

# 1 576
  • София
  • Мнения: 3 934
Той в Сървайвър горе-долу по същия начин изглеждаше. Семира ми е много нечистопълтна на мен, а Паулина не я харесвам даже повече от нея. Все тя, все тя. Дразни.

# 1 577
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 035
За свга мен лично Паулина не ме дразни чак толкова, но Семира ми одва в повече с това подскачане. Тиха, кротка, а се зъби за всичко. Хм... Учудена съм как не я номинираха. Паулина ме дразни единствено със себеизтъкването си, май си повярва в повече. Иначе донякъде има покритие.

# 1 578
  • Мнения: 1 986
Срещата снощи и гласуването на Приключенците да кажа, че ме изненада е все едно нищо да не кажа. Рядко ми се случва предположенията ми за гласуването така тотално да се разминават със случилото се на съвета.

Аз лично вече не се изненадвам на нелепите обрати - всичко е сценарии. Най-вероятно даже номинациите са предварително определени по сценарии.
Предлагам да го гледаме вече седнали удобно, с купа пуканки Joy

Е да де, то си е така отколе. Ние си го коментираме както се коментира филм. Само дето актьорите са слаби та масово личат собствените им черти на характера. Режисурата и сценарият също са слаби, но айде да не задълбавам Simple Smile
Професионалистите в шоуто са операторите и тия дето изработват и сглобяват "съоръженията".

# 1 579
  • Берлин
  • Мнения: 4 392
Сюжетът с отшелника е пълен буламач. Мутрата няма харизмата да привлече вниманието на зрителите, а сценаристите на ИВ съсипват всичко с Бай Брадърски глупости. Никой не иска да гледа как 30(?) годишен темерут яде мравки и „побеждава” 50 килограмови жени.
+100
Записвам се тук. Надеждата за промяна ми се уби, но пък игрите ми харесват. За момента нямам любимец, повечето "герои" са ми анти по всички линии.

# 1 580
  • Мнения: 2 394
Не очаквах Станислава да се появи отново. Надявам се да идва да обяви че напуска, да почерпи, че са я взели в грАнична, пращат я да поправя оградата...ще набива коловете с главата си.

# 1 581
  • Мнения: 896
Не очаквах Станислава да се появи отново. Надявам се да идва да обяви че напуска, да почерпи, че са я взели в грАнична, пращат я да поправя оградата...ще набива коловете с главата си.
Ами  да, като са видяли, че са взели Марти в армията(и другите от триото), грАничните са си преразгледали кандидатурите и като нищо са я одобрили.

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 21:08 от vvi

# 1 582
  • Мнения: 4 368
Най-големият проблем на историята с отшелника е, че ние нямаме никаква емоционална връзка с него. Все ни е едно за Симеон. Той е като притурка без връзка с племената и основния сюжет. Ники Мартинов спечели, защото всички му симпатизираха. Беше изгонен на съвет, а не падна в битка и вторият му шанс беше като една вендета - най-силният победи всички и си го върна на интригантите, които драпаха с коалиции. Я ако беше отпаднал Стоян/Морунов, заради безумният имунитет на Мани, дали нямаше да ни е кеф да иде на плажа и да я ступа в битка после нея и други кифли и/или интриганти. В ИВ обаче отпадаш след битка, а не само съвет и е по-различно, а отделно и сценарият е адски слаб. Симеон нито си печели нещо, нито си строи, само седи и яде жаби и гущери.

# 1 583
  • London
  • Мнения: 6 732
Най-големият проблем на историята с отшелника е, че ние нямаме никаква емоционална връзка с него. Все ни е едно за Симеон.

Абсолютно, но при все че зрителя не гласува какво от това?

# 1 584
  • Пловдив
  • Мнения: 1 044
Чак сега успях да изгледам вчерашния епизод. Радвам се, че Миленка се спаси. Много ми е симпатична.
Туджарката- палячо!
Мани-ту много ме кефи как си е решила, че е умна и го казва с пълна увереност. ЖДНБ 🤣🤣

Сега ще ви кажа нещо много тъпо, което ме дразни адски много, не знам защо!!!
Миналата година Ваня постоянно го повтаряше, сега Мани и Елизабет... Съчетанието "От ден едно"
Казвам ви, изприщвам се като го чуя това.
Как не им прави впечатление, че няма такова словосъчетание. Първи ден, следователно -ден първи. Никой не казва едно ден, значи няма как да е и ден едно. Едната дума в среден род, другата в мъжки.
Казах си мъката - благодаря 😢

# 1 585
  • London
  • Мнения: 6 732
Само дето го има този израз на жаргон. Явно някои са го прихванали паразитно. Случва се.

# 1 586
  • Мнения: 5 392
Аз се дразня от “мачкай”…

# 1 587
  • Мнения: 4 368
Най-големият проблем на историята с отшелника е, че ние нямаме никаква емоционална връзка с него. Все ни е едно за Симеон.

Абсолютно, но при все че зрителя не гласува какво от това?
Може и да се гласува. На финала на сезон 1 имаше зрителски вот.

# 1 588
  • Мнения: 1 717
Ако съм продуцент - ще оставя Мани на плажа на отшелника заедно със Симеон и тъкмо като се обединят племената, доволни, че са останали най-силните - връщам и Мани, заедно със Симеон и ето, финалистка, а защо не и победител, все ще намерят игра за някой от останалите й органи. Сюрпризът за публиката ще е тотален, колко му е....

Какво ти е направил Симеон,  че го прокле така?Wink))

# 1 589
  • Вестерос
  • Мнения: 38 172
Aз от години се дразня на "машина", "това ти е играта", "мачкаййй" Grinning

Общи условия

Активация на акаунт