Избор/Мнение за комбинирана пералня със сушилня?! №3

  • 47 121
  • 754
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 769
Това е чест проблем при 7000 серията комби. Най-често е от денивелацията на маркуча. Също така и като се запуши онзи филтър се случва. Много рядко е от проблем с помпата за изхвърляне на водата. Колко е дълъг маркуча за отпадната вода?

# 571
  • Мнения: 9
Здравейте, случайно някой от Вас да я има и какво Ви е мнението за тази пералня със сушилня? Благодаря предварително!

# 572
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Георгий, маркуча си е стандартно дълъг...нямам идея.
Незнам какво е, но си имаше и шумове, писала съм, които звучаха като на счупване на нещо, пукане. Може и само да е запушена с мъх, но но съм ползвала и толкова често сушилнята. Добре, че е удължената гаранция.

# 573
  • Мнения: 11 733
Здравейте, случайно някой от Вас да я има и какво Ви е мнението за тази пералня със сушилня? Благодаря предварително!
Хубаво сте се постарали да дадете картинка, но човек, ако иска да помогне, ще потърски модела по интернет, защото има сходни модели, кото се различват  някоя буква и не бива да се бърка.  От картинката не може да се копира, а аз не бих гледала и набирала марка и модел буква по буква. По-удобно за всички е ако се даде директен линк към модела.
По принцип комбитата на Самсунг са гола водА.

# 574
  • Мнения: 20
Здравейте имате ли мнение за комбинирана пералня Haier модел HWD80B14959S8U1S ? И като цяло мнение за марката тъй, като за първи път я срещнах..

# 575
  • София
  • Мнения: 1 561
Здравейте имате ли мнение за комбинирана пералня Haier модел HWD80B14959S8U1S ? И като цяло мнение за марката тъй, като за първи път я срещнах..

Марката е китайска и за европейския пазар се стараят доста, но аз не бих дала 1500 лв за нея, колкото и да ми я хвалят. Не и докато мога да намеря АЕГ или Бош на подобна цена:

https://www.emag.bg/peralnja-sys-sushilnja-bosch-8-kg-prane-5-kg … 0by/pd/DDRZ2KMBM/

https://www.emag.bg/peralnja-sys-sushilnja-aeg-prane-9-kg-sushen … 49s/pd/DKLG2JMBM/

Последна редакция: вт, 27 сеп 2022, 23:31 от Vilemina

# 576
  • Мнения: 2 769
Здравейте имате ли мнение за комбинирана пералня Haier модел HWD80B14959S8U1S ? И като цяло мнение за марката тъй, като за първи път я срещнах..
Би трябвало да са добри! Те са производител със заводи и не правят компромиси. Принципно сравнено с АЕГ/Електролукс, бих се пробвал с Haier

# 577
  • Мнения: 1
Здравейте имате ли мнение за този модел        WD80T4046CX/LE,комбинирана пералня със сушилня на Samsung

# 578
  • Мнения: 2 109
Закупих си Пералня със Сушилня AEG L9WBCN61B -другата седмица ще я тествам и ще разкажа впечатления;
Ползвам над 6 години Hotpoint-Ariston /не си спомням модела/ и съм си доволна; Не ми е създавала проблеми, но и аз не ползвам никога сушене до край, а само 20 или 30 мин за да дръпне малко влагата;

# 579
  • Мнения: 11 733
Ако така използвате и новата ( с термопомпа) бързо-бързо ще ѝ видите сметката.

# 580
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Моят проблем /писах назад/ се оказа помпата...смени я техника и сега е като нова Wink

п.п.Забравих да кажа, че счупената част била китайска. Сега сложил оригинална...кавото и да значи.

Последна редакция: ср, 05 окт 2022, 12:36 от mystic woman

# 581
  • Мнения: 2 109
Ако така използвате и новата ( с термопомпа) бързо-бързо ще ѝ видите сметката.
Защо?

# 582
  • Мнения: 8 961
Здравейте!
Развали ни се пералнята.
Търсим да купим комбиниран уред.

Какво е мнението ви за тази?
https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … f0irZMuLf048EA6G0

Доколкото разбирам, прането се суши на два пъти.

Уж я дават, че не мачка дрехите...

Дали работи тихо?

Има ли филтър за мъх? Че имаме куче и предполагам, че ще се събира.

# 583
  • Мнения: 41 326
Какво е мнението ви за тази?
https://www.technopolis.bg/bg/Peralni-s%C3%A0s-Sushilni/Peralnya … f0irZMuLf048EA6G0

Доколкото разбирам, прането се суши на два пъти.

Уж я дават, че не мачка дрехите...

Дали работи тихо?

Има ли филтър за мъх? Че имаме куче и предполагам, че ще се събира.

Казват, че е добра машина.
Това със сушенето на два пъти е относително. Моята е малко по-голяма 10 на 6, но никога не съм сушила на два пъти, защото никога не пъхам 10 кг пране.
Няма сушилня, която да глади, не се заблуждавай. Повечето днешни дрехи не се мачкат, но не всички. И не и ако я препълваш.
Филтър за мъх има само 9 серия. Но мъхът идва от дрехите, от кучето са косми.
За това дали е тиха не знам.

# 584
  • Мнения: 29 715
Тази няма филтър за мъхове. Задръства се отвътре и се чисти от майстор. Имай го предвид. На мен ми харесваше как пере и суши, но точно 2 месеца след гаранцията (5 г.) се строши някакъв лагер и ни обявиха ремонт 600 лв. Майсторът каза, че и програматорът им се развалял (тогава не беше, но било вероятност) и ремонтът за него бил около 800 лв. Купихме нова.

Общи условия

Активация на акаунт