Време е за JYSK!

  • 53 002
  • 748
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 771
Здравейте! Някой имал ли е проблем с онлайн поръчка? Преди две седмици имаха намаление и поръчах две възглавници. Изписа ми крайна сума с включена доставка около 5 лв., както и с кой куриер да очаквам пратката. Не получих потвърждение на мейл, дори и в Спам нямаше. Вчера звънях да попитам дали ще получа нещо, но ми казаха, че въобще нямам регистрирана поръчка. В профила ми също я няма. Сега мисля отново да поръчам същите възглавници, но дали ще ги получа не знам. Случвало ли се е и при вас?

# 331
  • Мнения: 39 738
Провери си в профила, дали първата поръча съществува. Ако я няма- значи няма да получиш първите възглавници и смело може да поръчаш отново.

# 332
  • Мнения: 771
Не съществува в профила. Да, ще поръчам, надявам се този път да бъде отразена.

# 333
  • Мнения: 6 566
Има малко отчекнато на шкафа. Дали ще заменят плоскостта?

# 334
  • Мнения: 1 604
Някой да има завивка KRONBORG LOFTET (90%гъши пух)? Може ли отзив? Чудя се между нея и една от Икеа пак 90%пух, но цената е на половина в Икеа след 50% намаление в JySK и се чудя дали не пропускам нещо в описанието. Искам хубава, топла и пухкава завивка

# 335
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 199
Някой отзиви за този комплект? Заслужава ли си цената или да чакам по-добро намаление?

https://jysk.bg/spalnya/spalno-belo/saten/plus/spalno-belo-s-cha … af-stella-180x200

# 336
  • Мнения: 5 397
Цената е добра сравнено с цените за подобни от English home, Waikiki, разни турски производители...често комплектите са без долен чаршаф, поне моите са такива и само пликът бе 40 лв.на промоция в инглиш хоум, калъфките два бр.16 лв.Това преди 4 г.

# 337
  • Пловдив
  • Мнения: 734
Кис, в Икеа мисля, че няма гъши пух, т.е. ако се  колебаеш между патешки и гъши, по правило гъшия е много по-добре. Ние ползваме с 90% патешки пух от Юск - като минус леко шумят, но са много леки и топли.

# 338
  • Мнения: 1 604
Кис, в Икеа мисля, че няма гъши пух, т.е. ако се  колебаеш между патешки и гъши, по правило гъшия е много по-добре. Ние ползваме с 90% патешки пух от Юск - като минус леко шумят, но са много леки и топли.

Благодаря! Изобщо не бях забелязала тази разлика. Само да прежаля и парите за гъшия пух и ще я взема Simple Smile

# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 2 926
Ще споделя мнение,което голяма част от вас могат да оспорят,но то е базирано на професионалния ми опит и личното ползване на пухени завивки от 15 г.
Всички шумят.Това се дължи на обработката на памучния плат,в който са прошити,за да не излизат пухчетата.И ,за мен,(подчертавам),тези с повече пера и по-малко пух,вършат абсолютно същата работа като най-скъпите,изцяло от пух.Със всяко пране и сушене стават все по-пухкави.Колкото,повече е пухът,за сметка на перата ,толкова повече ще ви летят перушинки,когато я шейквате (не намирам точния синоним за случая на бг)всяка сутрин,освен ако торбата/калъфът на олекотената ви завивка не е с цип.

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 734
Нелина, моят опит е различен. Имаме възглавница с преобладаващ % пера - връхчетата на перата пробиват плата и бодат. Като се покаже връхче, го вадя и бая е пооредяла възглавницата. С пухените завивки, въпреки че имат 10% пера, никога не се случвало някое перо да пробие, нито пухчета хвърчат. Завивките ги пера на 60°С и не са мръднали.

# 341
  • Пловдив
  • Мнения: 2 926
Всичките ни възглавници са с пух и пера,в различно съотношение   и знам,че при тях перата могат да пробият. Просто им слагам един ватиран протектор  за възглавница от Икеа и край с  пробива.Но, с олекотеното е различно защото е върху нас,не под нас.

# 342
  • Мнения: 13 226
С повече пух са по-леки.

# 343
  • Мнения: 39 738
ММ имаше такава възглавница. Когато почнахме да живеем заедно веднага я разкарах, защото ми "хрупаше" и звуците ме побъркваха.

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 2 926
Да,вярно е,че с повече пух са по-леки.И не всеки харесва такъв пълнеж.Ние всички спим на ниски възглавници и всички останали са ми некомфортни.
Спомням си първия път,преди много години,когато спах с такова олекотено...колко пъти ке събуждах от това шумкане ..Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт