Време е за JYSK!

  • 52 700
  • 748
  •   2
Отговори
# 630
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Видях в сайта едни соларни, но те са ми план Б, защото са малка дължина.

Тези не са соларни, но са 14,8 м. Не вършат ли работа? има и едноцветни, има и лед-лампи, но са 10 м.
Скрит текст:

# 631
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
Благодаря, Радика, но не съм пояснила, моя грешка!
Трябват ми около 40м едноцветни, т. Е. Поне 40м.

# 632
  • Мнения: 5 709
Трябва ми разтегателен диван, с по-голяма площ за сън, за двама души.
Някой има ли нещо такова?

# 633
  • София
  • Мнения: 8 570
skk, за метрите не знам, но имаше лампички в магазина на бул.България в София... не огледх всички, едни късички щях да забърша, но ММ ме спря.

Иначе аз мога да похваля ей това нещо за двор - https://jysk.bg/gradina/skhranenie-navn/sandk-za-skhr-kramnitse-132x114xdlb72. Супер добра работа върши, само един рафт трябва да му измислим.

# 634
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
Тони, на този скрин съм му хвърлила око от поне 1г,но все ми свидят 200 лв на промо за него Sad
Иначе ще ни се върже на двора перфектно Simple Smile

# 635
  • София
  • Мнения: 8 570
300 се изкихахме ние, ама ето, и сега го има само в един магазин в София - решихме да не чакаме (че една барака така я забавихме и вече я няма; не в Юск, де).  Харесва ни и на мен, и на ММ - косачката свряхме вътре, маркучи, кабели и простотии, и още ще събере. Жалко, че няма рафт, уж се продавал отделно, но не го намирам и ММ ще трябва д амайстори. Но хубавото е, че наистина е водоустойчив и пази каквото сложиш вътре.
Нашия си има дефект - объркали са един елемент, но не е болка за умиране.

# 636
  • Мнения: 68 703
Не съм сравнявала размери, но се намират под 100 и окоро 100 лв такива пластмасови шкафове за градина по строит.маркети....

Цък
https://www.google.com/search?q=%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D … bih=649&dpr=3

# 637
  • София
  • Мнения: 8 570
То ако си нормален човек - да. Ама моето диване ги чете кое от каква пластмаса е, гледа им сглобките, смята колко от нашите боклуци ще съберат и къде ще го намести... това освен предпочитанията към външния вид Grinning Общо взето ми съобщи, че само това става и аз, като си знам стоката, казах просто "добре" Simple Smile

# 638
  • Мнения: 68 703
Е, няма лошо.
Аз да кажа само исках, че има и по др.магазини...но вие сте ги видели.Grinning

# 639
  • София
  • Мнения: 8 570
Нищо не бях гледала аз, знам кога да си спестя нервите - ето, и сега няма да ида да видя как сме се охарчили Joy

# 640
  • Мнения: 3 920
Съветът ми бе за вече купената спалня (насинените крака), не за бъдещата покупка.
Протектор за остри ръбове. Vivre

То ако си нормален човек - да. Ама моето диване ги чете кое от каква пластмаса е, гледа им сглобките,
И правилно прави. От пластмаса до пластмаса има доста разлика във външния вид. Някои са направени и малко по-издръжливи на UV лъчи. Което за градинска вещ си е важно. Нима не помните онези най-обикновени  пластмасови столове, които навлязоха на пазара преди 25 години? Избеляваха, драскаха се... Все още ги продават разбира се. Човек си ги купува ако няма пари в момента, но при първия удобен случай ги хвърля.

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 08:29 от Защо ме търсиш?

# 641
  • Мнения: 46
Здравейте , ще може ли някой от Горна Оряховица да ми закупи и изпрати с наложен платеж този кош за пране? :https://jysk.bg/dompotrebi/prane/koshove-za-prane/kosh-za-prane- … d-40x30x60-asorti  Simple Smile

# 642
  • Мнения: 68 703
Прати еконт.. ако няма кой друг. Имат услуга да ти го купят и доставят. Даваш им арт номер, снимка...виж на сайта на еконт.

# 643
  • Мнения: 46
Прати еконт.. ако няма кой друг. Имат услуга да ти го купят и доставят. Даваш им арт номер, снимка...виж на сайта на еконт.

Благодаря за полезната информация!

# 644
  • Мнения: 68 703
Ето
https://www.econt.com/services/buy-by-courier/form

Мини през офис и разпитай колко ще ти струва...
Може и други куриери да я имат вече услугата, не знам....но еконт отдавна я имат... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт