Професионални серии за коса- тема 150

  • 48 446
  • 755
  •   1
Отговори
# 585
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
От скорошните намаления си купих 2 нови за мен продукта - така хвалените капки на oway и олиото на Лалга. Капките са много добра покупка, има защо да са толкова харесвани. Дори купих 2ро шише, защото много добре се отразяват и на моите дългокоси госпожици. Много добре действат на връхчетата и дължината, косата не се заплита, мека е. Надявам се в дългосрочно време и да предпазват от накъсване. Не ми утежняват и ги ползвам всяка вечер, преди да среша косата.
Олио Лалга го взех и веднага мацнах, но нещо не останах във възторг, или имах някакви мега добри очаквания. Но все пак беше еднократно и тепърва ще видим във времето дали ще се харесаме.

# 586
  • Мнения: 2 439
Lora аз ползвам шампоана само при боядисване,ще ми стигне до пенсия Grinning
Имам приятелка,която го занули за отрицателно време и нито веднъж не се оплака че и утежнява или замазва,само че,тя живее на морето при средна годишна температура 24-5 градуса,явно и това оказва влияние

Ех тея капки Oway,нямаше ги в магазина иначе щях да ги взема.Ще поръчвам тук.
Някой ще направи ли по-обстойно ревю на тези капки Hands Pray

# 587
  • Мнения: 942
Ванеса, както винаги си неизчерпаем източник на идеи. Между другото, и аз като теб харесвам Igora Vibrance и реших да поръчам голямата им маска. Ползвала ли си я и какво ти е мнението? Дали да слагам и от плекса, който поръчах? Мисля, че Искрица я имаше. Като дойде, ще споделя впечатление.

# 588
  • Мнения: 2 255
Избирам си сешоар Parlux, но се чудя между Alyon и Advanced light.
Имате ли впечатления?

# 589
  • Мнения: 872
Днес си получих леката версия. Успях да отмъкна последния розов. На живо е много красив, но като че ли пак тежи, не мога да си представя другите как са. Довечера ще го пробвам обезателно и ще дам мнение.

# 590
  • Мнения: 2 439
Lora видях в блондинската тема поста ти.Маската не съм я ползвала,но ползвам същия цвят тонер.От видеата които съм гледала обаче,маската ми изглежда една идея по-златиста.Водят се платинено русо-бежово,тонерът е точно такъв,обаче маската нещо като че ли ми оранжавее.
Аз бих я смесила първо с друга маска да убие интензивния цвят,за проба.Няма смисъл от плекс според мен,тя си е маска с пигменти,които не изсушават,точно напротив.
Сега ме зариби да я пробвам и аз,стана ми доста любопитно Grinning На мен златистите оттенъци ми отиват,не харесвам пепелни такива,лицето ми изглежда сивкаво и безлично
Гледам,че и плекса си поръчала,дай впечатления по-натам,че отдавна е в уиш листата

# 591
  • София
  • Мнения: 1 744
Странна работа, аз съм с тънка права коса и комбинацията от Joico шампоан и маска не ми идва достатъчна.
За пореден път се обеждавам колко различни са косите ни.

Но моята си поема доста продукт като цяло.
След баня слагам нектар термик в комбинация с капките оуей, балсам на маракеш без изплакване, олио и нощният серум на керастаз...

А някога излизах от баня само с балсам елсев 😂

# 592
  • София
  • Мнения: 633
Някой ползвал ли е този крем? Фризьорката на майка ми го ползва и и го е препоръчала. Майка ми каза, че косата и ставала много мека след намазване.

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Аз го ползвам, но не ми е любим. Някакси не попива добре в косъма и стои отгоре, ако мога така да се изразя.

# 594
  • Мнения: 942
Странна работа, аз съм с тънка права коса и комбинацията от Joico шампоан и маска не ми идва достатъчна.
За пореден път се обеждавам колко различни са косите ни.

Но моята си поема доста продукт като цяло.
След баня слагам нектар термик в комбинация с капките оуей, балсам на маракеш без изплакване, олио и нощният серум на керастаз...

А някога излизах от баня само с балсам елсев 😂
Мелисанде, аз ако сложа всичко това на косата си, ще бъде като мазна и мръсна Angry

# 595
  • Мнения: 3 997
Аз съм супер доволна от този крем,ползвам целия комплект.  Крема го слагам на мокра коса  попива веднага,не утежнява, аромата много ми харесва и като цяло косата ми е много добре с него. На всяко миене го ползвам от 1г насам. Но като с всеки продукт на едни им харесва на други не.
Някой ползвал ли е този крем? Фризьорката на майка ми го ползва и и го е препоръчала. Майка ми каза, че косата и ставала много мека след намазване.

# 596
  • Мнения: 3 994
Избирам си сешоар Parlux, но се чудя между Alyon и Advanced light.
Имате ли впечатления?
Мога да кажа само за Alyon. Лично аз съм доволна. Малко ми беше тежък от начало, но се свиква. С подходяща четка може да си направиш много хубави прически. Силен е, суши бързо моята гъста и непокорна коса. Придава блясък.
Ако го намериш на прилична цена си заслужава. Моят го купих преди почти година за 240 лева някъде от Нотино, но го е имало и на доста по-добра цена.
Четката е Оливия Гардън - Еклипс серия, диаметър 54. Постигнах такъв ефект с нея и сешоара, без да се старая въобще за прическа.

(По пижама съм сори 😁)
С диаметър 45 с някаква куче марка четка (подарък) и сешоара постигам такъв ефект.

Протоколите и за двете снимки са:
Шампоан и маска Lakme Argan Oil.
На жълтата снимка имам термо нектар термик и връхчета с Маракеш Ендз, на лилавата снимка термо екстеншънист (не поня обаче друго какво слагах, сигурно олио мароканойл).
Косопада си казва думата. Как си личи от Юни до сега каква е разликата. Но е хормонален и не мога да го спра Sad

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 07:23 от Lale_Lili

# 597
  • Мнения: 2 255
Благодаря, Лаленце!
Ох, с косопада е страшно!

# 598
  • Мнения: 3 507
Ако има желаещ да му подаря бои Compagnia del colore 8.01/8.11 и 7.01 + 3 oксиданта 6% - нека ми пише.

* за сешоарите да споделя - от advance light съм доволна, но е факт, че за три седмици преди време бях на място, където прегрях наличния сешоар и веднага ми трябваше нов. Купих този от най-близкия кауфланд за 13 евро и се справи перфектно, даже ме е яд, че не си го взех. Само си спомням, че ме боляха после пръстите заради копчетата, иначе косата изсуши безупречно. Така че 80% е в техниката и умението.

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 09:08 от Аня Филипова 649504

# 599
  • Мнения: 301
Някой ползвал ли е този крем? Фризьорката на майка ми го ползва и и го е препоръчала. Майка ми каза, че косата и ставала много мека след намазване.


Много хора са доволни от него, аз самата съм по средата. Не трябва да се прекалява с него, малко утежнява. Бюджетен е, въпреки, че рекламата е малко повече от качеството. Между другото сега видях, че Ми Аманте имат нова маска в жълта опаковка за хидратиране и дълбоко възстановяване. Интерсено ми е каква ще е разликата спрямо старата им маска...

Мога да похваля други бюджетни продукти, на които наскоро попаднах - Altissima. Надминаха очакванията ми за тези пари, взех си Nurishing шампоан и маска за боядисана коса. Аромати и пяна - Уау. Първите две измивания хич не ми харесаха, тъкмо мислех да ги засилвам и при третото измиване супер гладка коса, страхотен блясък ( в момента съм с балеаж) Усещам косата плътна и жива.
Давайте повече шанс на продуктите.

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 15:46 от –Снежинка–

Общи условия

Активация на акаунт