🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 2 (14.09 - 19.09) 🐄

  • 29 374
  • 622
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 10 360
Защо да са такива подлеци овните? Аз съм, но нямам нищо общо с него.

# 256
  • Мнения: 3 113
Георги " ...И изведнъж ма номинирВа".

НоминирВа ми е любимо ,както и дуАлист.

# 257
# 258
  • София
  • Мнения: 27 402
За Георги и Красимира познах, че ще са ратаи, но се изненадах от номинациите на Кирил и Ралица (особено нейната). Живка не си изигра правилно кадрите и си спечели много силни врагове занапред в играта.
Георги на 99% ще е първи дуелист, освен ако отново нещо не ни изненадат с правилата. Защото доста промени има и вече не знам какво да очакваме... Новото за този сезон е, че вече няма да ги връщат да си оправят пироните, ами в края на играта ще има инспекция и ще се дават по 10 наказателни секунди за неправилно забит пирон.

Радвам се, че Кирил се спаси. Много добре подготвен участник, далеч ще стигне. Харесвам го определено. Цялостно силно присъствие има във Фермата. Красимира е слабичка, но се раздаде в играта и остави добро впечатление. Ралица пък за пореден път загатна, че е сред най-добре подготвените жени и едва ли някоя ще я иска за съперник на Арената. Георги разочарова. Явно първата игра в събота е подвела доста от нас. Айде килограмите са ясни, но поне да имаше някаква груба сила и издръжливост, а той и там окапа. Все пак има доста по-слаби от него и не вярвам да отпадне. Ако той е първият дуелист ми е интересно накъде ще стреля. Цоньо или Костадин? Или може би Борислав.

Иначе работата върви, а като цяло Живка се справя доста добре при положение, че първото фермерство е най-гадното.

И не мога да разбера тези сръдни за ратайството. Все едно участниците никога не са гледали Фермата. Георги пръдльото пък чак и се засегна лично, било унизително за него, хех тоз чорбаджия.

# 259
  • Мнения: 2 141
С ратайството всяка година има сръдни като децата в училище "щом ме праща ратай,тогава не ми е приятел". Държат се все една са отишли на пансион и някак докато не дойде време да се изберат ратаи никой не се сеща за тази част Grinning

# 260
  • Мнения: 2 909
Ако стане задължително от един момент нататък (като останат примерно половината) фермерът да е бил вече ратай, рязко ще оценят ратайството.
То се обръща на реваншизъм после вместо да извлекат опит за тяхното фермерство. А ратаят е все едно стажант.

# 261
  • Мнения: 14 843
С тези условия фермера няма особено голям избор за ратаи. Живка трябваше да избере хора само от къщата. 4 мъже са и 4 жени. Тя е фермер, остават три жени от които трябва да избере 2.Какви са тези сръдни не знам Сега ако избора е между всички  и на нея може би щеше да и е по лесно.
Гошо-пръдльото какво се сърди. Неприкосновено ли е. Даде им се възможност да се спасят. Точно и само заради него са ратаи. Не им е виновна Живка, а само той. Може би го е яд че пролича че е доста зле физически и другите са разбрали че ще е лесна мишена

# 262
  • Мнения: 10 948
Хаха всички са меринджеи.. Grinning под нивото им е да са ратаи.. Не знам с какво самочувствие и самозаблуда влизат някои хора, че си мислят, че никога няма да са ратаи, винаги ще са фермери и за финал - ще спечелят и формата Grinning Нищо, де! Бързо ще се приземят на планетата Земя.

# 263
  • Мнения: 3 453
Георги си е досущ чичо Форестър от сем. Адамс 😏




# 264
  • Мнения: 7 723
Винаги съм се чудила защо хора с размерите на Георги и Цоньо се записват в такива състезания ... То хубаво имат някакви умения, но как си мислят, че ще стигнат на финал, без битки ли? Малко дискриминиращо звучи, но погледнато реално каква бързина и издръжливост се очаква от тях ... тези кг пречат много на дишането

# 265
  • Мнения: 5 751
Защо не се харесва Кирил (като общо впечатление питам)?
Изглежда като човек с много умения и добре възпитан, адекватен на формата, в който е влязъл. Загатва характер но не е влязъл остро поне до сега, или нещо пропускам?

Последна редакция: чт, 16 сеп 2021, 11:12 от NOVA NADEJDA

# 266
  • Мнения: 31 415
Георги отива на дуел и според мен и се надявам да си тръгва.

# 267
  • Мнения: 10 948
Защо не се харесва Кирил (като общо впечатление питам)?
Изглежда като човек с много умения и добре възпитан, адекватен на формата, в който е влязъл. Загатва характер но не е влязъл остро поне до сега, или нещо пропускам?

Лично на мен не ми допадна визитката му някак си. И не ми е симпатичен. Просто такова ми е усещането, не мога да дам конкретна причина защо аз лично не го харесвам. Но съм готова да ми хареса в хода на играта, ако има защо Simple Smile

# 268
  • Мнения: 5 751
Струва ми се, че визитките са доста режисирани.

# 269
  • Мнения: 14 843
Георги отива на дуел и според мен и се надявам да си тръгва.
Дано си права. Но не знам ако дръпне Цоньо или Костадин дали няма да ги бие

Общи условия

Активация на акаунт