🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 2 (14.09 - 19.09) 🐄

  • 29 323
  • 622
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 284
Е той така се тупа. Вчера на въпросите аха аха и той да кажел, ама на, тя го изпреварила и казала грешно.

# 241
  • Другата България
  • Мнения: 37 713

Йес!
Браво!
Сега обаче Гошо ще дръпне Джери или Цоньо......на дуела.

Ралица пък и тя ли е обидена?
Защо? Ама тези хора къде си мислят, че са попаднали?
Всеки път едно и също, всеки като че ли е отишъл там само и единствено да е фермер, заявките силни, реалността съвсем различна.

# 242
  • Мнения: 3 741
Георги дразни Живка , и е слаб ,а Ралица е силен противник ,може би затова я върза с този, за да разчиства

# 243
  • Мнения: 3 749
Леле, Гошо Пръдльото какъв злобен поглед извади. И Добринка а.к.а Юлиана от втори сезон, и Надка от миналия изглеждат направо като аматьорки на фона на този.
Големи претенции, голямо самочувствие, а се влачи като дроб по трасето.

# 244
  • Мнения: 18 015
Е защо пожертва Ралица, дожаля ми за нея. Най-силната жена първа падна, странна логика да те подредят с трима дразнители

# 245
  • Мнения: 255
Според мен сърденето на Ралица е преувеличено. Та това е част от играта!

# 246
  • Мнения: 3 090
Георги наистина не се търпи. Злоба. Само се заяжда с Живка и ще му изиграе лоша шега. Ще се опита да разконцентрира и Ралица, но не бива тя да му се доверява. Направо спрямо Жоро, Надежда е цвете спрямо него. Но тя така не реагираше но естествено без Милена там тяхното си беше не търпимост от самото начало.

# 247
  • Мнения: 5 302
Георги обяви, че си лягАТ. Ралица няма думата. Всичко трябва да показва, колко е обиден. Държи се като ощипана мома.

# 248
  • Мнения: 264
Ама много злобно, дребнаво и просто човече е този Георги!
Не разбирам защо се обиждат като го избират за ратаи, от шест човека Живка трябва да избере четирима.

# 249
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Двамата ратаи само лентите са си сменяли. Червена-синя, синя-червена... Една трета от времето там им е заминало Satisfied

# 250
  • Мнения: 2 141
Мен Ралица ме впечатли как ряза с триона,едва ли й е ежедневие, та явно е тренирала преди да влезе. Обичам подготвени участници, където знаят къде са тръгнали да играят

# 251
  • София
  • Мнения: 4 429

Фермата - сезон 7, епизод 4 (15.09.2021)

Директен линк за България и чужбина

# 252
  • Другата България
  • Мнения: 37 713
Мен Ралица ме впечатли как ряза с триона,едва ли й е ежедневие, та явно е тренирала преди да влезе. Обичам подготвени участници, където знаят къде са тръгнали да играят
Като Гошо, нали?

# 253
  • Мнения: 2 141
Нали Георги беше този,който се занимава със строителство? Явно е очаквал да си кове пирони и хич никой да не го закача до финала, ама тия лоши хора от продукцията още първите дни ги подпукаха с битки Joy

# 254
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
По отношение на зодиите - за мен Георги е или Овен или Скорпион, в по-малка степен залагам на Лъв ... 😊

Общи условия

Активация на акаунт