🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 2 (14.09 - 19.09) 🐄

  • 29 318
  • 622
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 14 833
Анастасия защо си мисли, че няма целулит. Вчера по бански си личеше.

# 226
  • Мнения: 1 871
3/4 познах. Доволно 😂😂😂 Харесва ми стратегията, но плоска.

# 227
  • Мнения: 3 082
Кирил ми прилича на Ангел малко от към характер. Знаех си че Живка ще избере Красимира, мале туй ще е война с Краси. За Жоро и Кирил още нямам мнение, но и тук ще има искри. Тук Жоро ми прилича на Калоян от сезон 6 от към отношение към Милена , така е тук Жоро и Живка.

# 228
  • Мнения: 14 833
Обаче Георги с каква злоба говори. Като чу че ще е претендент за ратай даже погледа му се промени

# 229
  • Мнения: 5 222
Оле, Георги пък си мислел, че ще му се размине. Но защо в екип с Ралица?

# 230
  • Мнения: 1 296
Кога успяха да се опознаят и преценят, аз изгледах две предавания и още не мога да определя кой кой е... Вярно, доста сцени съм пропуснала, но пак ми е твърде в началото. Само Анастасийчито ми е смешно, че се има за някаква убавица неземна, в тяло да, стройна и поддържана е, но в лице без грим не нещо впечатляващо. Малко ми е шумна като ямболийката от предния сезона и нещо не консерватизмът й, хич не го откривам...

# 231
  • Другата България
  • Мнения: 37 531
Живка все повече ми допада.
Много правилно е надушила пръдльото, перфектно го е надушила.

А за Красимира....каква.."изненада".

А Гошо пък е обиден, че е ратай...казах ли ви, че всеки като чуе за ратайство, веднага се обижда.
Грешна стратегия на Живка обаче, Гошо не трябва да остава и ден повече.
Ако остане, ще си стъжнят живота и двамата един на друг.

# 232
  • Мнения: 14 833
Гошо се утрепА на тая греда. Голям тюфлек е

# 233
  • Мнения: 5 222
Ох, на глас се смеем с Гошо.

# 234
  • Другата България
  • Мнения: 37 531

И тоя е тръгнал във "Фермата"???
За дуели?
Тюфлек не, брутално смешен.

# 235
  • Мнения: 5 222
Ралица няма шанс с този....А той сега ще иззлобее яко.

# 236
  • Мнения: 10 266
Кога успяха да се опознаят и преценят, аз изгледах две предавания и още не мога да определя кой кой е... Вярно, доста сцени съм пропуснала, но пак ми е твърде в началото. Само Анастасийчито ми е смешно, че се има за някаква убавица неземна, в тяло да, стройна и поддържана е, но в лице без грим не нещо впечатляващо. Малко ми е шумна като ямболийката от предния сезона и нещо не консерватизмът й, хич не го откривам...
"Сийка килима" не мога да разбера зъбите ли ѝ са малко или зъбите ѝ са много. Има нещо сбъркано във фейса на тази луксозна женичка.

# 237
  • Другата България
  • Мнения: 37 531
Ако пръдльо се спаси, ритуално ще си сипя.
Тотал щета, ако не беше Ралица - тоя отече.
Че и Кирил коментира, все едно той самия нещо направи в тези две битки.
А, сетих се - изложи се, ама много се изложи, което не му пречи да наглее и да вири нос все едно е изнесъл и двете битки на гърба си.
Еееех, ЖивкЕ, грешна стратегия, пак ще го кажа, не трябваше Ралица да е с този, Краса щеше да му тича перфектно....защо ѝ е да го оставя във "Фермата" този Гошо....да го държи "близо"...нищо , ако стане, поне сеир ще гледаме.

# 238
  • Мнения: 5 222
Кирил ме кефи тази вечер. А на Гошо му се пука жлъчката.

# 239
  • Мнения: 14 833
На Гошо ще му спаси задника, Ралица. Ама и той се тупа в гърдите че има заслуга

Общи условия

Активация на акаунт