🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 2 (14.09 - 19.09) 🐄

  • 29 263
  • 622
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 119
Алманах изобщо ще има ли този сезон?

# 571
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Не мисля, че Ивайло е скандалджия.
Просто е откровен и не премълчава, което за мен е плюс, но доста хора не обичат да им се казва истината в очите, факт. Предпочитат тихото лицемерие и шушукане зад гърба, като на Мариянчо.

# 572
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
За Алманах казаха че ще има. Даже и го показаха. Доколкото си спомням, тази година ще се отнася до земите български извън България или нещо подобно. Вероятно ще има промяна в регламента на битката с въпросите, но няма как да загърбят нещо, което е не само традиция, но е и нещо като запазена марка на форма́та.
Ето тук в началото Андрей "представя" новия Алманах (скрийншотът е линк):

Последна редакция: нд, 19 сеп 2021, 16:26 от DamaPika

# 573
  • София
  • Мнения: 27 175
Съдим много рано още 😏
И/А няколко пъти казаха, че първата седмица е изключение. И че от втората седмица нещата ще са различни.
Дуелът за оставане във формата ще е само един, а не два. Мъжки или женски, както дойде. 2 дуела ще са в петък, а 5 дуела ще са в събота. Алманах ще има. Неяснота за момента е как ще се разпределят точките за игрите, защото ще са цели седем. Аз лично се надявам Алманаха да има по-сериозно влияние, той си е класически за формата.
Не вярвам фермера и ратаите да се определят на ротационен принцип между трите местообитания. Ще е тъпо ако наистина е така, но не го вярвам просто. За мен най-правилно ще е както досега измежду всички фермери. Или в краен случай да се определя чрез игра. 'Трите къщи' се сблъскват в игра и спечелилата къща ще може да излъчи фермер, а от двете загубили да се изберат ратаите.

# 574
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Битки, не дуели.
Две битки в петък, останалите в събота.

# 575
  • Мнения: 6 493
Изгледах и предпоследния епизод. Сия как взе думата, покачена на стол Smile "Нейният моноспектакъл е по-силен от твоя!" - казва Борислав на Ивайло Smiley

За Ивайло ще видим какъв ще се окаже - сам си каза, че като усети, че може да дразни някой си го дразни и хич му пука.

Олеее, Ужасна игра. Жените как паднаха. Красимира сигурно няма да може да сяда няколко дни. Worried Ще ги претрепят.
Този тунел пък откъде им хрумна. Като червеи се гърчат вътре Flushed

Брей големи музиканти тоз сезон. И Теодора как припява в градината. Много хубаво им се получи.Simple Smile

Може да гласуваме кой най-много се е трудил през седмицата.Wink

# 576
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Доволна съм от изхода на битките.
Лично на мен Ивайло ми идва в повече и колкото и да не харесвам Деси, смятам, че той прекалява. Ок, не я харесва, разбрахме го това. И?

# 577
  • Мнения: 1 281
Доволна съм от изхода на битките.
Лично на мен Ивайло ми идва в повече и колкото и да не харесвам Деси, смятам, че той прекалява. Ок, не я харесва, разбрахме го това. И?
А, какво е направила Деси, че така му влезе полезрението и вече не може да я понася. До момента нейното присъствие не го усещам твърде, докато неговото противно поведение ме дразни. Какво делят двамата толкова. Неприятен човек ми е Ивайло.

# 578
  • Мнения: 15 960
И мен ме дразни Ивайло с отношението си към Деси, а Живка ми е просто непоносима. Цял живот бачкатор и сега й паднало да се прави на биг бос. Злоба и комплекси на едно място и това е резултатът. Харесват ми Виктор, Пламен, Стефан, Любо.

# 579
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аз останах с впечатление, че Деса започна конфликта между себе си и Ивайло. Не че помня с какво точно, но хич не е света вода ненапита тя. Не я харесвам особено. И Ивайло си е дразнител, разбира се, не отричам. Но при него поне има някакви проблясъци в контактите му с Коцето например.

# 580
  • София
  • Мнения: 27 175
Битки, не дуели.
Две битки в петък, останалите в събота.

Така де, да. Разбира се, че имам предвид битки, а не дуели.
Битки да се чете.

# 581
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Живка всъщност само към Гошо беше агресивна, и имаше защо.
Към останалите беше толерантна и дори ги хвалеше.
Да видим следващия.
Подозирам, че ще са Ралица или Кирил.

# 582
  • София
  • Мнения: 27 175
Аз останах с впечатление, че Деса започна конфликта между себе си и Ивайло. Не че помня с какво точно, но хич не е света вода ненапита тя. Не я харесвам особено. И Ивайло си е дразнител, разбира се, не отричам. Но при него поне има някакви проблясъци в контактите му с Коцето например.

Деси изкомандори Ивайло да ходи да каже на мъжете да млъкнат, за да могат да лягат и да спят (имаше двама, трима на открито и си говореха и смееха) и той се засегна заради тона и думите, които използва.

# 583
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
А, да... нещо такова беше. В общи линии не се харесват те двамата още от началото. Така че не е много редно само Ивайло да се изкарва виновен и крив.
Благодаря, Diavolo!

# 584
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Както вече казах, откровените и директни хора не са от харесваните.
И аз го помня това за Деси.

Общи условия

Активация на акаунт