Къде в Бургас....

  • 102 777
  • 782
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 97
Момичета струва ми се че съм виждала ДИКА,но не съм сигурна защото веднъж минавах някъде от Републиканска,около славейковото пазарче по една улица надолу към Богориди и се загледах в някакъв магазин с костюми на витрината и мисля,че беше ДИКА,но дали още съществува и къде точно беше? Thinking

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 64
[

Аз пък търся къде поставят копчета тик- так Thinking

Копчета тик-так поставят долу на партера в сградата на битовия комбинат.Преди там имаше някакъв базар сега отвън има златарско ателие.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 614
да се разпиша и аз
знаете ли къде мога да подам оплакване срещу служител на пощите?
днес една censored дойде да носи препоръчано писмо и още треперя от наглостта и
не ми се представи и не знам от коя поща идват препоръчаните писма
на всичкото отгоре  censored ми скъса и писмото, а вътре имаше важен документ който също е наранен
до сега в подобни ситуации все съм се заканвала и никога нищо не съм предприемала, защото бързо ми минава и все си казвам - случва се всеки има лоши дни, но този път няма да оставя така нещата

# 48
  • Мнения: 5 539
Мисля, че зависи в кой район живееш Rolling Eyes Ние например сме към Старата поща и бих отишла там да търся сметка за такова безчинство Confused

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
ябълчице, прецени сама дали си струва времето и нервите за "отмъщение". А иначе по въпроса ти, пощальоните към отделните клонове са по райони и много лесно може да се проследи кой ти е доставил писмото. Подаваш жалба в свободен текст до Г-н/Г-жа Управителя на съответния клон и вътре да изложиш какъв е бил проблема. Носиш го на ръка, изчакваш да входират жалбата ти /за да не попадна случайно в коша след излизането ти от учреждението/ и ... това е. Случая вероятно ще струва уволнението на въпросната служителка, помисли си дали искаш такова възмездие.

преди години уволниха двама служители по моя жалба от друго учреждение и това ме накара да се почувствам още по-ужасно, а целта ми бе само да ги накарам да ме вземат на сериозно и когато имам молба или искане към тях, ако не с по-специално отношение, то поне да ги накарам да си свършат работата в законните срокове - неспазването на сроковете в техния случай донесе до финансови загуби на моята фирма и гнева на шефа ми рефлектира в/у мен

решението е твое Peace

# 50
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Къде в Бургас клинчета-черни, лъскави, но не тип чорапогащник, нали се сещате?

# 51
  • Мнения: 113
в търовски център Трия няма Дика, до Теди е Бианка Sad
ooooh! извинявам се, просто не бях сигурна, надявам се не си се разкарвала до там само за това

# 52
  • Мнения: 113
Здравейте, бих искала да Ви попитам кои магазини за бижута посещавате и знаете като с по-голямо разнообразие, от къде сте останали доволни, въобще кои според Вас са добри магазини за бижута, и по-специално за сребро ме интересува.Май че цените навсякъде са едни и същи на грам или горе-долу.Но търсих някои неща, в мрежата виждам, но са в София, пък за пръстени е добре да се мери, не смея да поръчвам от он-лайн магазините.Какво ще кажете? newsm78
Аз редовно си купувам сребро от магазини Елеганс, единият е точно срещу Пиргос Стил, а другият в началото на Богориди малко след часовника, вътре освен сребро продават и обувки и дрехи.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
в търовски център Трия няма Дика, до Теди е Бианка Sad
ooooh! извинявам се, просто не бях сигурна, надявам се не си се разкарвала до там само за това
ходенето по магазините никога не е било неприятно преживяване за мен Wink

# 54
  • Мнения: 4 076
Случайно някой да е виждал някъде из магазините ботушки - цвят бордо, със заоблена муцунка, по висчко, дебело токче, тип каубойски, че никъде не мога да намеря. Благодаря предварително   bouquet
Днес обикалях за ботушки на дребното и видях такива на "Александровска",над Райфайзенбанк-един до друг са два магазина за обувки,за сребро,ако се сещаш...насреща през улицата е магазин за чаршафи,възглавници,хавлии...Та в единия от тези двата магазина  на витрината имаше бордо каубойски.Не знам обаче нищо за цена или размери.Ако не си си купила,можеш да погледнеш.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 614
Яна (2 в 1) май си права, че не си заслужава да се занимавам
то като мине време и се успокоя все така става - викам си минало-бешело, не ми трябват допълнителни ядове на главата
така или иначе днес цял ден след случката с друго се занимавах и време не остана, утре като се освободя ще реша какво да правя
но ако ще се стигне до уволнение - не го пожелавам на никого, само искам да я смъмрят, за да се научи, че не клиените и са и длъжни, а в известна степен тя на тях (малко грубо прозвуча, но истина)

# 56
  • Мнения: 948
Проверих в химическото с/у Краставицата - боядисват само памук и естествени материали,един панталон ще ми струва 6,80  Flutter
Галхен, дано останеш доволна. WinkТам наскоро си боядисвах пола и съм много доволна. Peace

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Там наскоро си боядисвах пола и съм много доволна. Peace

Имат ли избор на цветове?

# 58
  • Мнения: 113
Случайно някой да е виждал някъде из магазините ботушки - цвят бордо, със заоблена муцунка, по висчко, дебело токче, тип каубойски, че никъде не мога да намеря. Благодаря предварително   bouquet
Днес обикалях за ботушки на дребното и видях такива на "Александровска",над Райфайзенбанк-един до друг са два магазина за обувки,за сребро,ако се сещаш...насреща през улицата е магазин за чаршафи,възглавници,хавлии...Та в единия от тези двата магазина  на витрината имаше бордо каубойски.Не знам обаче нищо за цена или размери.Ако не си си купила,можеш да погледнеш.

Мерси за информацията   bouquet Когато имам време ще отида да ги видя  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 948
Там наскоро си боядисвах пола и съм много доволна. Peace

Имат ли избор на цветове?
Да, имат  богат избор на цветове.Когато си носех да ми боядисат полата и им казах, че искам да е кафява, ми показа 4 вида кафяв цвят. Wink

Общи условия

Активация на акаунт