Къде в Бургас....

  • 102 833
  • 782
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ксения, тенкЮ  bouquet

# 61
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Топъл и приятен детски кът?

# 62
  • Мнения: 37
Mami zdr. moje li da mi kajete kade v Bs moje da se namerjt shampoanite na Milva? Blagodarj vi predvaritelno Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 813
Топъл и приятен детски кът?
Този в "Наталис" в х-л България  newsm78

# 64
  • Мнения: 649
Топъл и приятен детски кът?
Този в "Наталис" в х-л България  newsm78
Много е задимено там. Знаете ли място, където не се пуши? Thinking

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 6 428
Освен "Роза"-та по Богориди друго не знам, чувала съм,че в Операта има някакъв кът,но дали се пуши  Thinking

# 66
  • Мнения: 503
По препоръка на Миленика задавам въпроса си и в тази тема:
Къде мога да намеря в Бургас черни кожени панталони.Предпочитам естествена кожа,но може и изкуствена.Преди години имаше в много магазини,но вече не. В един магазин до МакДоналдс на центъра намерих,но само мостра и ако искам,давам модел панталон и те го шиели в Нова Загора.Обаче после ако не ми стои добре...  Все пак е много пари и не мис е рискува...Помагайте!   bouquet  bouquet

Имам страхотни кожени панталони,тип дънки.
Купих си ги от Прага преди време Grinning
Не ги нося,ако те интересува пиШи на лични Wink

# 67
  • Мнения: 191

Имам страхотни кожени панталони,тип дънки.
Купих си ги от Прага преди време Grinning
Не ги нося,ако те интересува пиШи на лични Wink
[/quote]

Още ли е валидна офертата,че ме заинтригува?

# 68
  • Мнения: 689
А някой да знае къде в Бургас премахват бенки? Става въпрос за хирург или дерматолог, не за разни знахари, че и без това ме е страх много.

# 69
  • Мнения: 1 564
А някой да знае къде в Бургас премахват бенки? Става въпрос за хирург или дерматолог, не за разни знахари, че и без това ме е страх много.
=======================================================================
Д-р Калудов(работи в 1-ва поликлиника).Той е завеждащ пластична хирургия.Много е добър.Преди две години водих сина ми при него.(махаше му една бенка,която беше по рождение).Много е внимателен(мисля,че кабинета му беше на 6-тия етаж в новото крило).

# 70
  • Мнения: 689
А някой да знае къде в Бургас премахват бенки? Става въпрос за хирург или дерматолог, не за разни знахари, че и без това ме е страх много.
=======================================================================
Д-р Калудов(работи в 1-ва поликлиника).Той е завеждащ пластична хирургия.Много е добър.Преди две години водих сина ми при него.(махаше му една бенка,която беше по рождение).Много е внимателен(мисля,че кабинета му беше на 6-тия етаж в новото крило).
Благодаря! Ще го потърся, дано да се престраша, де!

# 71
  • Мнения: 113
А някой да знае къде в Бургас премахват бенки? Става въпрос за хирург или дерматолог, не за разни знахари, че и без това ме е страх много.
=======================================================================
Д-р Калудов(работи в 1-ва поликлиника).Той е завеждащ пластична хирургия.Много е добър.Преди две години водих сина ми при него.(махаше му една бенка,която беше по рождение).Много е внимателен(мисля,че кабинета му беше на 6-тия етаж в новото крило).
Благодаря! Ще го потърся, дано да се престраша, де!
Леле само при този не ходи!!! толкова много хора е осакатил, последно се чу че при операция пациента е изпаднал в кома...Разбрах че са го отстранили временно от работа. За повече информация прочети във форума за пластична хирургия на tialoto.bg: http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=1736 към края на тази страница прочети какво е писала malvina за същият доктор и по-нататък и други момичета за него!!!

# 72
  • Мнения: 689
Това последното ме разби. Прочетох какво се е случило с Малвина, ужас... Незнам какво да кажа, а шубето още повече ме хвана. Обаче тази бенка ужасно ми пречи и ме притеснява и трябва да направя нещо по въпроса. Ако някой може - нека да помага...

# 73
  • Мнения: 835
Аз по принцип знам един знахар, ако се размислиш?

# 74
  • Мнения: 68
В Трета поликлиника има такъв лекар(мисля че е жена),дерматолог.Не знам името,но леля ми е ходила там да си маха бенки и мога да я питам.

Общи условия

Активация на акаунт