Къде в Бургас....

  • 102 929
  • 782
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 689
Аз по принцип знам един знахар, ако се размислиш?
Добре де, кажи за какво точно става въпрос? Ако искаш пиши на лични. Все пак колкото повече информация имам, толкова по-добре. Grinning
В Трета поликлиника има такъв лекар(мисля че е жена),дерматолог.Не знам името,но леля ми е ходила там да си маха бенки и мога да я питам.
Ще съм ти благодарна ако попиташ за името Grinning

# 76
  • Мнения: 472
  bouquet
Браво за темата,ще я следя с интерес.
Познавам предишните представители на "Dika" и знам ,че се отказаха.
Знаете ли координати на добър дерматолог?

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 6 527
Аз по принцип знам един знахар, ако се размислиш?
Добре де, кажи за какво точно става въпрос? Ако искаш пиши на лични. Все пак колкото повече информация имам, толкова по-добре. Grinning
В Трета поликлиника има такъв лекар(мисля че е жена),дерматолог.Не знам името,но леля ми е ходила там да си маха бенки и мога да я питам.
Ще съм ти благодарна ако попиташ за името Grinning

Преди няколко седмици ходих в 3та поликлиника с направление точно заради една бенка и една брадавица горе на 3 етаж,където е Онко Диспансер при д-р Пейчева,но тя каза,че нямало смисъл да я махам и всъщност си изпросих само за брадавицата ,която я махнаха отзад ,където е Кожно-венерически диспансер при д-р Орешкова,за която писах преди това по повод на химичния пилинг.

Та мисълта ми е ,че някак си набързо ме прегледа и не изяви желание нито да ми обяснява нещо,нито да ме насочи къде да я махна,затова не писах по-рано ,може би в частен кабинет ако отида друга песен ще ми пеят и в всъщност съм решила да отида ,но и аз се питам при кого ? newsm78

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз по принцип знам един знахар, ако се размислиш?

Да не става дума за този, който живее в района на Краснодар?
Ако е същия (не му знам името - баща и син са), всъщност сега приема сина, и двамата са махнали над 30 бенки (общо де) на снаха ми, брат ми и племенника ми. Но не маха всички бенки, преценява след като я види.


Преди няколко седмици ходих в 3та поликлиника с направление точно заради една бенка и една брадавица горе на 3 етаж,където е Онко Диспансер при д-р Пейчева,

Точно там, на майка ми й отстраниха бенка (която беше разранила без да иска), беше с направление от кожен лекар, но не си спомням името на лекарката.

  bouquet
Знаете ли координати на добър дерматолог?

Дано някой да ти препоръча такъв. Поради проблеми с кожата на лицето (които са периодични), така и не можах да попадна на добър дерматолог вече 4г.

Сега и аз да питам: Масажист?
Ходи ли ли сте скоро на масаж, да ми препоръчате, къде (как, защо Wink), цял/частичен, цени?

# 79
  • Мнения: 113
Аз също съм ходила при този до Краснодар, наистина е добър човека, доста хора ходят при него, беще ми препоръчан от позната, никакви проблеми нямах, аз бях ходила преди около 2 години. Това ти го казвам от личен опит  Wink

# 80
  • Мнения: 667


Сега и аз да питам: Масажист?
Ходи ли ли сте скоро на масаж, да ми препоръчате, къде (как, защо Wink), цял/частичен, цени?


Зная един масажист с травматологична насоченост Добрин, тел.0887662068  -  на ул.Аспарух 21 - мазе и масажистка Дида, тел. 0888663855 на ул.Хр.Ботев пресечката с Фердинандова, в сградата на Екоклима 2 - ри етаж. Частичен масаж 15лв.


Относно докторката в Онкодиспансера миналата година си махах бенка при нея и бях предупредена да отида на частно, за да ми обърне внимание. Платих, мисля 15 лв. - това включваше махане с упойка и изследване на материал. Доволна съм.

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 6 527


Относно докторката в Онкодиспансера миналата година си махах бенка при нея и бях предупредена да отида на частно, за да ми обърне внимание. Платих, мисля 15 лв. - това включваше махане с упойка и изследване на материал. Доволна съм.

А къде е частния кабинет или пак там,но без направление?

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 626
аз пък няма да ви питам, а се сетих да ви кажа
миналата седмица ходих на изложба на снимки на бургаските фото-репортери
намира се в галерия богориди, на на едноименната улица - безплатна е
много ми хареса, посетете я и вие
  bouquet

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Къде в Бургас, мога да намеря домашни чехли на De fonseca?


Зная един масажист с травматологична насоченост Добрин, тел.0887662068  -  на ул.Аспарух 21 - мазе и масажистка Дида, тел. 0888663855 на ул.Хр.Ботев пресечката с Фердинандова, в сградата на Екоклима 2 - ри етаж. Частичен масаж 15лв.


Ти "пробвала " ли си ги лично?
Травматологичния масажист, дали оправя дископатии?

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 6 527
Къде в Бургас, мога да намеря домашни чехли на De fonseca?


На прима виста се сещам за Метро и павилиончетата  до църквата Иван Рилски

# 85
  • Мнения: 667


Относно докторката в Онкодиспансера миналата година си махах бенка при нея и бях предупредена да отида на частно, за да ми обърне внимание. Платих, мисля 15 лв. - това включваше махане с упойка и изследване на материал. Доволна съм.

А къде е частния кабинет или пак там,но без направление?

Пак там, без направление. Сутринта, преди работа и  нямаше хора.

# 86
  • Мнения: 667
Къде в Бургас, мога да намеря домашни чехли на De fonseca?

В Краснодар, на 2ет. и на ул. Фердинандова, в едно магазинче за детски дрехи /ако не се лъжа продаваха Pampolino - детски дрехи/. Но в Метро са най-евтинии  и бяха заредили добре.
[/quote]

Зная един масажист с травматологична насоченост Добрин, тел.0887662068  -  на ул.Аспарух 21 - мазе и масажистка Дида, тел. 0888663855 на ул.Хр.Ботев пресечката с Фердинандова, в сградата на Екоклима 2 - ри етаж. Частичен масаж 15лв.


Ти "пробвала " ли си ги лично?
Травматологичния масажист, дали оправя дископатии?[/quote]

Съпругът ми го пробва. Много е доволен. Мисля, че оправя дископатии.


# 87
Къде в Бургас мога да намеря дрехи по-голям размер 52-54 например, освен в Макси мода Помагайте   Cry

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 6 527
Къде в Бургас мога да намеря дрехи по-голям размер 52-54 например, освен в Макси мода Помагайте   Cry

Не знам по коя номерация си определяш номера,но аз си купувах от Бианка / в Триа и до х-л Бълтария/ ,по-високи са цените обаче.

в Сливен в магазина на Миролио също има такъв тип дрехи ,цените са горе-долу като Бианка.

По обикновените магазини много трудно се намират големи дрехи ,за съжаление.Попадала съм на един магазин някъде в района на "Морска фауна",някой ако се сети за него да каже как да го намериш. 

# 89
  • Мнения: 4 076
За големи номера ли говорите?Има едно магазинче(павилионче)на ул."Кирил и Методи",до училището,те са няколко павилиона-магазин за цветя и до него е това за по-големи номера.То си пише.Виждала съм да пробват вътре тениски,панталони и т.н.,ако искаш-мини и го виж.

Общи условия

Активация на акаунт