PRISON BREAK:MANHUNT (SEASON 2) - V тема

  • 13 503
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
всяка седмица във вторник сутрин могат да се теглят  Peace

# 16
всяка седмица във вторник сутрин могат да се теглят  Peace
   
  Hug   bouquet

# 17
  • Sf
  • Мнения: 808
Олеле, права беше Ерика, този сериал е много добър...
Пърсел и Уентуърт са 1 път...
Зарибихте ме!  Mr. Green Отивам в бол.бг да свалям І сезон. Аз съм още на 2-ра серия все пак Wink

П.П. Абе, де я БУБА, бе?

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 21:26 от кросамая

# 18
  • Мнения: 99
абе незнам ама след 12 серия как ще издържиме до март месец докато излезнат другите нинам #Crazy newsm78.много голяма почивка са си дали нещо май а?иначе по една на седмица вече посвикнах...е не чак до там де ама си е друго сравнение с това което ни очаква,направо ми се реве baby_neutral

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Alabala спи, затова аз пускам тема.  Mr. Green

Няма да цитирам всички линкове, които беше дала тя (ако има нужда ще редактирам).

ЕTO директно линк към старата тема и разните му там препратки.


Коментираме сега снощния епизод.
Ще сложа и анкетата.
Това, ч? н? съм пуснала нова т?ма, н? значи, ч? спя...Пон? мож?ш? да   сложиш някой друг линк Peace
И стига ст? ми пускали т?мата  Crossing Arms

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 22:35 от Alabala

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
Рекламират по НоваТВ за понеделник от 23 часа - нещо като филм за филма, с интервюта с актьорите, не съм гледала такова филмче, дали го има в нета да си го дръпна?

# 21
  • Мнения: 2 407
Къде гледате новите серий? Колко са общо?
Голям фен съм на този сериал Peace

Теглим ги от тракерите. Дотук са 8 серии от 2-ри сезон  Grinning
Мерси.

# 22
  • Мнения: 1 040
Рекламират по НоваТВ за понеделник от 23 часа - нещо като филм за филма, с интервюта с актьорите, не съм гледала такова филмче, дали го има в нета да си го дръпна?

Има го в нета - казва се "Prison Break Special - Behind the walls"

# 23
  • София
  • Мнения: 5 828
Рекламират по НоваТВ за понеделник от 23 часа - нещо като филм за филма, с интервюта с актьорите, не съм гледала такова филмче, дали го има в нета да си го дръпна?

Има го в нета - казва се "Prison Break Special - Behind the walls"

Намерих го, 10х   bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 942
хайде и аз да се лепна тука Simple Smile както казах и преди Тедито smile3508 Тоз нашия Майкъл много добра душа и един такъв принципен...Не го ли идеализират много, а?

# 25
  • Мнения: 84
Да се запиша и аз- една върла фенка на сериала Simple Smile !

Петък и събота си направих филмова вечер (докато татито гледаше малката) и изгледах целия 1 сезон и до 8 серия на 2 сезон. Супер, че утре ще имаме вече 9 серия.

Смятам че всички актьори са невероятно подбрани, а за Майкъл не смятам че го идиализират, в крайна сметка подчертано е, че не е супергерой, но наистина доста от нещата са на късмет.

Т-Бег ме изненада ама няма да му се размине....

# 26
  • Мнения: 2 897

Смятам че всички актьори са невероятно подбрани, а за Майкъл не смятам че го идиализират, в крайна сметка подчертано е, че не е супергерой, но наистина доста от нещата са на късмет.

И аз мисля,че не го идеализират NaughtyИ в двата сезона Майкъл имаше моменти на обърканост и краткотрайна паника,даже във втория сезон са повече тези моменти.Напълно адекватно държание Peace

# 27
  • Мнения: 84
А какво ще кажете за романса между Майкъл и Докторката. Когато я целуна напражо настръхнах. Големи сладурчета са, а?!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На мен докторката ми е много безлино същество, по- неприятна ми е дори и от Вероника  Sick Много е смотана горката, добре,  че вкараха малко екшън и при нея , че последно време ми се допиваше като я даваха Crossing Arms

# 29
Айде на новата серияяяяя  newsm44
Единственото , което не харесвам в този сериал е, че трябва да чакам 1 седмица за следващата  Confused.
Единственото, което е сигурно в този сериал е, че ако нещо може да се обърка, то то непременно ще се обърка  Twisted Evil .

Общи условия

Активация на акаунт