PRISON BREAK:MANHUNT (SEASON 2) - V тема

  • 13 522
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 84
?Няма начин да е гей. Някой се заяжда с пича. Аз чакам татито за да гледаме серията заедно, щото сме се запалили яко...

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 942
дайде субтитри, мили мами  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 2 849
дайде субтитри, мили мами  Rolling Eyes
http://subs.unacs.bg/search.php?page=6&task=1&umovie=prison%20break
Влез на линка във форума ,има ги и вече са редактирани .

# 48
  • Мнения: 65
Серийте ги дават в понеделник по тел.ФОКС, във вторник ги има в Датата без суб. във сряда със суб.Излязъл е вече 9еп.

# 49
  • USA
  • Мнения: 559
Четох в  коментарите в Арена, че Уентуърт бил гей и живеел с гаджето си в Англия Sad Дано това да е поредната лъжа, защото иначе.... Cry  Cry  Cry

 Grinning Абе, не знам за сексуалната ориентация, но със сигурност не живее в Англия  Laughing Тази година се подвизава в Тексас, където снимат сериала. Няма как да стане това с Англията.

Серията беше много добра! Майкъл най-накрая си възвърна интелектуалната форма.

# 50
  • Русе
  • Мнения: 271
дайде субтитри, мили мами  Rolling Eyes
http://subs.unacs.bg/search.php?page=6&task=1&umovie=prison%20break
Влез на линка във форума ,има ги и вече са редактирани .
къде точно ги има. никъде не мога да намеря. ако можеш дай по-точен линк Praynig

# 51
# 52
  • Русе
  • Мнения: 271
мерси   bouquet

# 53
  • Мнения: 2 849
Серийте ги дават в понеделник по тел.ФОКС, във вторник ги има в Датата без суб. във сряда със суб.Излязъл е вече 9еп.
Мерси за инфото . Някои вече гледахме със субтитри ,а е вторник . Mr. Green

# 54
  • Мнения: 5 577
Teglqqqqqqq.  Laughing

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 942
стана тя каквата стана Sad имам субтитри, а нямам серията....изтеглила съм друга ... сега ще чакам да се появи в локалната мрежа, не мога да тегля от нет-а...Мнооого съм нещастна , уф уф уф

# 56
  • София
  • Мнения: 1 481
 newsm09  Най-якият епизод от вори сезон ...

# 57
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ох, нямам търпение до довечера да го гледам 9-ти.  Цяла седмица си е много време.

# 58
  • Мнения: 24
мале страхотен е тоя епизод ама едно нещо ми е непонятно засега защо Махоуни лъже всички (освен нашия малък гений Майкъл) че оня дето го е преследвал преди години се е измъкнал newsm78 newsm78 newsm78 а всъщност го е убил и заровил в задния си двор.Ей това не ми е ясно

# 59
  • Мнения: 1 381
 И аз се записвам. след като се зарибих с Лост, сега и с този, днес до 4.30 сутринта съм гледала първи сезон, само да ви питам 22 ли са серийте. И защо си мислех че 2-ри сезон има вече илзезли 13 епизода, но може и с Лост да се бъркам нещо. Ако има само 9 до сега от втори др. седмица ще си наваксам.

А някой може ли да ми разясни това психично заболяване на Майкъл какво е?

Общи условия

Активация на акаунт