PRISON BREAK:MANHUNT (SEASON 2) - V тема

  • 13 540
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 84
Идеята на заболяването му е, че мозъкът му работи по по-различен начин от на останалите хора, демек вижда всичко в детайли. Благодарение на високото си IQ е един вид гений, в противен случай щеше да се е побъркал. Благодарение на тази си способност той успява да измисли плана за бягство, като всичко е измислено в детайли. Допълнително има и зависимост към това да помага на хората, ето защо му е невъзможно да нарани невинни хора. Аз поне така го разбрах.

Да се оплача от 2 дни имам 9 серия и все не ми остава време да я видя, ама довечера с мажът ми засядаме и няма мърдане!

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Снощи изтеглих първи епизод от втори сезон, но беше без субтитри  Cry.
Може ли някой да ми каже от къде мога да тегля със субтитри (но да е достъпен сайта за чужбина , защото дата.бг не ми се отваря) Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 62
  • ES
  • Мнения: 2 172
Снощи изтеглих първи епизод от втори сезон, но беше без субтитри  Cry.
Може ли някой да ми каже от къде мога да тегля със субтитри (но да е достъпен сайта за чужбина , защото дата.бг не ми се отваря) Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
www.subs.unacs.bg

# 63
  • Мнения: 84
И аз него щях да ти дам.

# 64
  • Мнения: 1 547
Снощи гледахме и 9-ия епизод - страхотно, чудесно!!  newsm44

Бях се закахърила, че втория сезон яко sucks, ама ура!, последните няколко серии ме опровергаха - отново ми е супер интересно!  smile3521

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Снощи изтеглих първи епизод от втори сезон, но беше без субтитри  Cry.
Може ли някой да ми каже от къде мога да тегля със субтитри (но да е достъпен сайта за чужбина , защото дата.бг не ми се отваря) Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
www.subs.unacs.bg
Не ми се отваря Cry.Някой друг да ми кажете Praynig baby_neutral Praynig?

# 66
  • Мнения: 1 352
Всеки нов епизод е по-интересен от предния! Тази серия имах чувството, че мина за 5 мин. Много ме изкефи негъра как си взе детето и жената. Нама да коментирам повече да не отнеса някоя псувня от тези, които още не са я гледали.

Това за Уентуърт, че бил гей хич не ме учудва. То красивите мъже половината са гейове, а другата половина простаци.

# 67
  • Мнения: 84
Ако искаш дай един e-mail и ще ти пратя всички субтитри от 2 сезон!

# 68
  • Мнения: 1 381
Моля ви светнете ме какво значи "спойлер", от къде идва тази инфо?

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ако искаш дай един e-mail и ще ти пратя всички субтитри от 2 сезон!
Благодаря!!!

# 70
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моля ви светнете ме какво значи "спойлер", от къде идва тази инфо?
Спойлер е инфо за епизод , който не е излъчван.Има си официални спойлери който си идват от телевизията, която излъчва сериалът(така наречените промота), а другата е непотвърдена и неофициална информация, която идва пак от някои вътрешен човек (според мен), но не се знае дали е истина Simple Smile

# 71
  • Мнения: 84
Страхотна серия! Нямам търпение до следващата!

# 72
  • Мнения: 2 567
И мен ме изкефи! Най-после Майкъл да влезе в старата си форма. Sunglasses

# 73
  • Мнения: 5 622

 Относно това, че Уент бил гей.....това са такива нелепици, че няма на къде повече  Joy

За някои хора явно това, че не си лягаш с тая и оная и да развяваш женските си завоевания е = на педерастизъм  hahaha

# 74
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Дали е гей или не си е негова работа...
Нямам търпение за следващата серия Crazy

Общи условия

Активация на акаунт