ЮЛСКОТО ЧОВЕЧЕ е порастнало ЕвРопейЧе

  • 23 963
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 334
Момичета много ви благодаря,за милите поздрави Heart Eyes Hug Heart Eyes
Иренка на теб ще ти сложим един бой #Cussing out.Как не те е срам да не се похвалиш,а и да не ни почерпиш за книжката Wink.Включвай се по-честичко,все пак още не си започнала работа.
Относно второ,аз не съм навита да ви кажа Crossing Arms Naughty,най вече,защото все още се сещам за тежкото раждане и не ми се иска да преживявам подобно нещо.Мъжо иска,ама аз съм инат. Wink
По-скоро ако се реша,ще бъде някога в бъдещето,може би след 5/6 години............................ако се навия до тогава Laughing.
На вас момичета желая успех в бебеправенето и да се похвалите!
На вече бременните пожелавам лека бременост. Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 320
Като се повдигна въпроса за второ, ние вече сме се навили, или по-точно аз, защото мъжът ми си беше навит още след раждането на малкия  Grinning, ама сметките ми пак излязоха без кръчмар.  Cry Вече 4 месеца нищо не става и започвам да се отчайвам. Много исках и второто да е юлско човече, ама ...

Между другото постигнахме някакъв напредък със заспиването. Вечер го слагам сам на нашата спалня с някакви книжки, които четем заедно и после го оставям сам на светната лампа (аз уж отивам до тоалетна или да пия вода) и не влизам след това при него. Случва се да пореве малко и да заспи, или да си говори нещо и да заспи след това. Естествено, не всеки път става, но мисля че той някак започва да свиква да остава сам. След около 1 час, ако е дълбоко заспал, го местим в неговото легло (докато не се усети през нощта и не дойде обратно).

# 62
  • Мнения: 3 334
Като се повдигна въпроса за второ, ние вече сме се навили, или по-точно аз, защото мъжът ми си беше навит още след раждането на малкия  Grinning, ама сметките ми пак излязоха без кръчмар.  Cry Вече 4 месеца нищо не става и започвам да се отчайвам. Много исках и второто да е юлско човече, ама ...


я не се отчайвай,ще стане,може да не е юлско човече,но съм сигурна,че ще стане..........................както казва баба ми "Божа работа". Wink

# 63
  • Мнения: 239
майчета , как са дечицата? слушат ли? Twisted Evilнашата кака нещо се опитва да кашля, та ще ходим на доктор да я преслушат. На Георги най- новата му страст е компютъра Laughing само гледа да е свободен и се лепва за него , направо ме изумява как се оправя ,знае коя папка е със снимките и си я пуска и чак ги сменява  Twisted Evil голям дявол е не казва кога му се / ака/ а работи с компютър Mr. Green да се похваля ,вчера бях на изпит на листовки и бях единствената дето ги реши без грешка

# 64
  • Мнения: 3 334
да се похваля ,вчера бях на изпит на листовки и бях единствената дето ги реши без грешка
smile3501 smile3501 smile3501 newsm51


Браво,гордеем се с теб! Grinning

# 65
  • Мнения: 1 047
Как сте, момичета? Купихте ли вече подаръците? Аз още не мога да измисля какво би зарадвало баткото. Ицо е по-лесен. Той си поръча рейс и барабан. Второто обаче няма да го има, защото не ми се иска допълнително музикално оформление Mr. Green! И това ми стига!
Започнах работа и вечер Ицо си наваксва липсата ми и не се отделя от мен. Страшно много се изморявам и вечер с последни сили  го приспивам. Никнат му два кътника и от една седмица нощите пак са кошмар! Тези зъби край нямат Embarassed!

# 66
  • Мнения: 3 334
Аз напазарувах още миналата седмица и вече съм готова да посрещна празниците Wink.Надявам се и малката много да се радва на подаръците.Ние й купихме количка да си бута куклите,за яслата сме взели дървени кубчета с латински букви и картинки..................дано да й хареса.Утре ни е тържеството  и ще видим как ще мине. Grinning

# 67
  • sofia
  • Мнения: 482
аз подараците ги купих още по-миналата 7ца, за6тото тozi  yикенд бяхме на теамбилдинг да прзануваме от работата.
купих и костюмче - мечо пух за самото тържество. за градината тя си беше поръчала телеф он, а за в къщи съм и купила детски козметики - лакове, червила, сенки. Тя с нищо друго не си играе освен с моите гримове и не мога да им смогвам да ги крия. Дано да й харесат.

иначе ,тя ходи уж на ясли , защото 2 седмици е на ясли, 2 седмици си е в къщи. Ужас тея болести, нямат пропуск!

# 68
  • Мнения: 388
Здравейте,момичета!  bouquet
Пак съм в дълбока пропаст с Нели,днес обиколихме отново доста лекари,защото от 2 дни е с температура,въпреки антибиотика,който пие,вечерите вдига 39.5 гр. и днес направо ми изкара акъла,като се отпусна от високата температура и не мога да я вдигна,за да я облича и да е заведа до доктора,слава богу съвзе се малко,гушнах я и  по най-бързия начин е заведох до педито и познайте какво установи отново-гнойна ангина,идваше ми да се гръмна .Още не сме приключили със антибиотика от предната ангина и ето пак ooooh!.От педито,отидох при доцента(уши,нос,гърло),в крайна сметка той взе решение да определим дата за януари месец и да извадим сливиците.Беше категоричен,че не трябва да се губи време,защото тези ангини едно след друго ще я довършат!Ами това е от мен,януари месец сме на операция-ама,че добър старт за новата година Cry !
Жалко,че утре е тържесвото в яслата и Нели няма да може да присъства Tired,много ми е мъчно,така исках да се порадва с другите деца,тя от толкова време го чака този дадо Коледа.Подаръка за яслата е микровълнова,а отделно ще й вземем една детска толетка с гримове и разни други аксесоари,каквото е кипра съм сигурна,че адски много ще й хареса!

 

# 69
  • 7800
  • Мнения: 243
Нашето тържество беше вчера. Подаръкът беше ютия с дъска за гладене. Явно му се зарадва, 'щото снощи цяла вечер глади една кърпичка (даже и на масата, докато се опитвах да я накарам да хапне нещо) и тази сутрин като си съблече пижамата, веднага залепна за ютията да я глади.
Иначе за коледа още не съм пазарувала, но едното нещо със сигурност ще е конструктор.

# 70
  • Мнения: 3 334
Лелееее walentin направо ме разплака Cry Cry Cry,много ми е мъчничко,че пак сте болнички и то отново сериозно.Ще стискаме палци поне операцията да мине успешно и да нямате повече подобни моменти на тъга.Жалко,че се случва около празниците......................бъди силна ние сме с теб Hug

# 71
  • Мнения: 3 334
Тъй като ще се включа чак на 27.12 искам да пожелая на всичките ви
 ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА  КОЛЕДА И МНОГО ПОДАРЪЦИ ПОД ЕЛХАТА
 santa2 Nature Snowman santa2 Nature Snowman santa2  madnoel Close-mas: Gift Gift Gift

# 72
  • Мнения: 388
Искам и аз да ви пожелая
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА  КОЛЕДНИТЕ ПРАЗНИЦИ И МНОГО ПОДАРЪЦИ ПОД ЕЛХАТА
 santa2 Close-mas: Nature Snowman Nature Snowman santa2 lalalala cheers People Santa  madnoel  surpriseuu
 

# 73
  • Мнения: 239
весели празници на всички

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Честита Коледа на всички! Пожелавам ви да сте здрави, весели, усмихнати и много обичани! На дечицата - най-вече здраве и много, много весело и щастливо детство!
Честит имен ден на Ицето на Мари-ана и на Хриси на Ани! Да растат весели, щастливи и много да радват мама и тати!

Общи условия

Активация на акаунт