Светът на Дж. Р. Р. Мартин и Песен за огън и лед - 33

  • 26 643
  • 420
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 1 234
FortyTwo, то толкова отдавна е било, че може да са забравили дали са я чели или не Simple Smile

# 256
  • Мнения: 18 495
Аз извадих късмет. Почнах да чета първите 4 преди 2010,* а петата дойде през 2011. Затова подходих доста наивно. В началото имаше обещания за 2015, за 2017, после за 2018, после комикона 2019, после за 2020 и 2021....май в скоро време не е имало нови обещания или аз вече престанах да обръщам внимание. Честно казано след като излезе и последен епизод от 8 сезон и нямаше нищо се отчаях.

*представям си какво им е на тия, които още от 1995 са започнали да четат.

# 257
  • Мнения: 1 466
Надеждата идва от това, че художникът работи с Мартин и е възможно да поназнайва нещо. Може пък да е ангажиран с илюстрации по "Ветровете". Някъде имаше и негов коментар, че хубава книга е отличен подарък да Коледа. Rolling Eyes

# 258
  • Мнения: 756
Аз съм вечният оптимист, че ще се случат нещата. Е, имала съм и някои съмнения, но все се появява някаква такава информация и ми се възвръща надеждата за пролет.
От нехаресващите сериала съм и последните сезони не ги гледах, знам как се разви сюжета там, но си чакам книгите и това е.

# 259
  • Мнения: 9 843
Дори не знам как се е развил сериалът. Гледах го докъдето съвпадаше с книгите. Т.е. нямам край на историята.

# 260
  • Мнения: 18 495
Ако те интересува как свършва

Скрит текст:
Другите са разбити, макар и с много усилия. От драконите оцелява само Дрого. Церсей се вкопчва във властта, бори се със всички средства, убива  слугинята на Денерис - забравих и името.  Дани, която е видяла че всички са срещу нея полудява и избива целия град с Дрогон. Обмисля да избие всики благородници и с Джон да въведат социалистическия рай и изнася реч, бетер някой Троцки за това как  ще "строши колелото". по внушение на Тирион, Джон я убива. Дрогон разтапя ЖТ и отлита нанякъде. Джон е осъден от лордовете да стане част от Стража. Тирион става Ръка на Бран и назначава новият съвет.
Край

Последна редакция: пн, 27 мар 2023, 18:44 от Лорд Сняг

# 261
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Мисандей

# 262
  • Мнения: 18 495
Вярно че беше Мисандей, благодаря Тиф.

# 263
  • Мнения: 1 466
Портрети на House Stark, създадени с изкуствен интелект (Midjourney) То и за довършването на историята май е вариант изкуственият интелект...Neutral Face

Скрит текст:

# 264
  • Варна
  • Мнения: 18 048
Рикон направо си прилича на актьора, който го изигра. Simple Smile
Харесват ми, макар да не помня Тълитата да са били луничави..

# 265
  • Мнения: 928
Всички деца, освен Санса, имат влияние от сериала, не е само Рикон.

# 266
  • Мнения: 9 843
Нед прилича на актьора, който изигра брат му

# 267
  • Мнения: 1 466
На мен пък Роб ми прилича на Алфи Алън. Laughing

# 268
  • София
  • Мнения: 5 941
И с едни такива елфически уши. Simple Smile

# 269
  • Варна
  • Мнения: 18 048
А Аря не ми прилича на Мейси.

Общи условия

Активация на акаунт