Да потънеш в земята от срам!

  • 6 739
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
103лв. за "дискретни кичурчета" ?!  #Crazy newsm78
За 103 лев изобщо не са дискретни  Crazy,направо са крещящи Mr. Green

# 16
  • Мнения: 14 491
хич не се учудвам за цената - аз дори съм го чувала само за кичури а момичето казва че и са я подстригали, и удухали, изправили - много процедури.
за въпроса - не не ми се е случвало, кофти ситуация е но все пак нормално е да не носиш толкова пари в себе си. не се притеснявай - минало вече.

# 17
  • Мнения: 2 495
Аз винаги питам за цената преди това, независимо дали е фризьор или нещо друго.
И аз така правя Simple SmileПитай бе жена, другия път като ще сядаш на фризьор каква прическа ще ти прави и за колко пари PeaceТака няма да има изненади

# 18
  • Мнения: 17 407
Е как тъй досега за 2 лева си е подстригвала, пък сега изведнъж 103 за кичурите?  Аз май нещо не схващам- оставяш на него пари и после доплащаш на касата....

# 19
  • София
  • Мнения: 1 639
Е как тъй досега за 2 лева си е подстригвала, пък сега изведнъж 103 за кичурите?  Аз май нещо не схващам- оставяш на него пари и после доплащаш на касата....

на него бакшиш му оставя бре Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 040
Да, пускай снимка ... егати салона, егати прическата, егати цените ...   Laughing

Иначе винаги питам за цената, за да не попадна в подобна ситуация ..

Опс, забравих ...  да са ти честити дискретните кичурчета   Grinning

# 21
  • Мнения: 4 116
Аз не разбрах защо си оставила 2 лв на фризьора, щом се плаща на касата и то 103лв  Shocked
Сега се сетих за една случка... малко офф - та излизаме с мъжа и бебето(първия ми син) и сядаме в едно ресторантче да хапнееем. мъжа не си беше взел пари и аз казах още като сядахме, че ще платя. Да, ама като дойде време за плащане -тук портмоне, там портмоне, няма гоооо. Оставям мъжа и детето залог, че ще се върна да платя и беж до нас да си взема парите  Joy Та мъжа все ме майтапи като кажа, че аз ще плащам - да не го остава за залог  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 207
Къде е тоя златен салон със златните цени #Crazyкажи за да не Embarassedи аз

# 23
  • Мнения: 17 407
Е как тъй досега за 2 лева си е подстригвала, пък сега изведнъж 103 за кичурите?  Аз май нещо не схващам- оставяш на него пари и после доплащаш на касата....

на него бакшиш му оставя бре Simple Smile


Аааа, ясно, мерси! Значи, ако си поиска бакшиша обратно, ще й излязат сметките на касата и няма да дължи пари там Mr. Green Ето- аз затова ходя на места, където си има ценоразпис и за всяко допълнително нещо си казват колко ще струва Wink

# 24
  • Мнения: 5 577
Офф: Хвана ме срам, обрах хиляда комплимента за косата си в последно време, а във фризьорски салон влизам веднъж годишно, за подстрижка от 4 лв.  Laughing
Мама ме боядисва, една приятелка ми прави кичури, сама си правя прически със сешоар, преса, маша, Бейбиту е моя безплатен маникюрист и педикюрист  Blush
Което не говори никак добре за мен де, ама такава сума за мен изглежда абсолютно  #Crazy

И рядко имам 100 лв, затова винаги си правя сметка, пазарувам разумно и не съм изпадала в такава ситуация.

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 15:35 от Вергилия

# 25
  • Мнения: 134
Изпадала съм в такава ситуация в БИЛА и беше ужасно. започнах да връщам покупки, а то се оказа, че трябвало да викнат някаква си там шефка, която да сторнира нещата и  Embarassed беше гадничко, а и имаше гоооооляма опашка, която доста се поизнерви. Оказа се, че немога да доплатя с кредитната ми карта /не приемали такава / и стана доста сконфузно за мен. От тогава, ако съм се поувлякла с покупките в количката искам на касата периодично да ми казват междинна сума.
А иначе и аз съм на фризьор днес и точно се чудя каква да се боядисам, че имаме разногласия с мъжо и вече полудявам - аз се харесвам една, а той не ме харесва такава и  #Crazy #Crazy #Crazy

# 26
  • Мнения: 2 212
Абе потребителката е редовна, ама на мен що ли ми е малко хлъзгаво...къде е тоя салон дето винаги даваш 2 лева и те ти стигат, и изведнъж 103 и то за "дискретни кичурчета"  Shocked Аз ей така да си седна спокойно и да не знам колко ще ми струва не мога...Ако пък салонът просто е толкова скъп, като ти предложи еди какви си процедури, не го ли попита колко ще ти излезе...то това бива бива, ама 103 лева  ooooh! ако аз дам толкова за прическа, 100 % няма да има ефект от нея, тя косата ще ми поблее в момента, в който платя  Mr. Green

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 15:41 от ester

# 27
  • Мнения: 1 559
 Shocked Shocked Честно, ама ако салоните за красота разчитат на мен ще фалират. И аз ходя два пъти годишно за подстрижка, боядисвам се в къщи, а последния път като ходих фризьорката ми каза, че отдавна не е виждала толкова добро удължаване на коса и беше изненадана, че това си е моята коса. А на въпроса ми каква маска ще ми препоръча тя каза, че тя трябва да пита мен, а не обратното.

А иначе ми се е случвало на касата на МЕТРО, щях да платя с дебитна карта направо, но се оказа, че банката ми си дръпнала едни пари по погрешка. Умрях от срам. След ходене  и до банкомата, за да проверя дали няма грешка на посттерминала, пълна количка с продукти и километрична опашка добре, че успях да плата  кеш.

# 28
  • Мнения: 1 180
Ох.... чета, чета и се чудя - да се смея ли, да плача ли?! Слушайте, сега - не трябваше да го казвам, но салона е от една мнооого известна верига. Обикновено за боя /само корени/ + подстригване + сушоар ми взимат около 50-52 лв. Обаче! Сега, понеже си смених изцяло цвета, не ми стига една боя, а боя и 1/2 + кичури отделно + подстригване + сушоар .....ами, това е, мацки, какво да се прави....
А за двата лева стана ли ясно, че ги оставям за бакшиш /то къде има подстригване за два лева, бе, хора/?
Ей, наистина ми стана по-весело, страхотни сте!

# 29
  • Мнения: 2 212
Така вече е по-добре, ама все пак в случая пък от тяхна гледна точка, след като си им и редовна клиентка би било редно да не ти правят никакъв проблем за 2 лева ... и няма никаква причина да си умираш от срам... Peace

Общи условия

Активация на акаунт