Препоръчйте добър уролог!!

  • 641 577
  • 825
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 66
В Токуда са много добри уролозите.

# 631
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Здравейте! Търся добър уролог, който да направи цистоскопия на мъж, лекуван от карцином на пикочен мехур. Добър диагностик, който би подходил към пациента като към човек, а не като към касичка.
Казаха ми някои имена, но не знам дали са подходящи - Д-р Маджит Кадим и д-р Шишков в Пловдив. Не държа на града, а на правилния специалист. АКо може да ме насочите ще бъда благодарна!
Деримачковски прави най-модерната в България, има някакъв специален апарат, 02 4393131

# 632
  • Мнения: 74
Здравейте, дали може да ми препоръчате спешно добър уролог от София с направление. Ако някой може да ми препоръча някакъв добър и от 18то ДКЦ ще се радвам понеже живея в близост. Моля ви да ми препоръчате, положението е нетърпимо. Става на въпрос за развита еректилна дисфункция при силен стрес и задълбочени натрапчиви мисли. Имам съмнение за понижен тестостерон.

# 633
  • Мнения: 44
Здравейте, дали може да ми препоръчате спешно добър уролог от София с направление. Ако някой може да ми препоръча някакъв добър и от 18то ДКЦ ще се радвам понеже живея в близост. Моля ви да ми препоръчате, положението е нетърпимо. Става на въпрос за развита еректилна дисфункция при силен стрес и задълбочени натрапчиви мисли. Имам съмнение за понижен тестостерон.
Д-р Светлин Златев, д-р Йордан Абдала, в болница Св Анна преглеждат, обади се на един от двамата ще ти обърнат внимание!

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Здравейте, търся добър уролог в Пловдив.

# 635
  • Мнения: 44
Здравейте, търся добър уролог в Пловдив.
Посещавал съм д-р Станислав Вълканов, държи се добре ,нямам лоши мисли за него , но не успя да даде правилна диагноза ,беше доста далеч от истината!Както казах нямам лоши мисли, нищо не губите ако го посетите.
Успех!

# 636
  • София
  • Мнения: 1 219
Здравейте, търся добър уролог в Пловдив.

Преглеждал съм се при д-р Йордан Делчев, диагнозата му напълно се покри с тази на други двама уролози. Не знам обаче дали работи с касата.

# 637
  • Мнения: 4 344
Бих препоръчала д-р Атанас Иванов.
https://superdoc.bg/lekar/atanas-ivanov
Но ако е нещо сложно,по-добре уролог в София

# 638
  • София
  • Мнения: 15 219
Здравейте, търся добър уролог в Пловдив.

Д-р Златанов, Уромедикс.

# 639
  • Мнения: 1
Здравейте може ли мнение за този доктор. Д-р Али Албаяти - уролог

# 640
  • Мнения: 4
Мнение за уролога доктор Досев моля!

# 641
  • Мнения: 4
Добър вечер може ли мнение за професор Анакиевски от град Варна

# 642
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Добър вечер може ли мнение за професор Анакиевски от град Варна
Преди време се бях насочила към него заради баща ми, но прочетох много негативни коментари - за чакане, цени и претупване....

# 643
  • Мнения: 4
Благодаря ви а може те ли да ми кажете къде ще чели коментари за него тук в този сайт или в някой друг за да мога и аз да прочета понеже не намирам кой знае какво за него

# 644
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Ще потърся отново и ще ви пратя линкове
Дописвам се.
Погледните постове 433-434 в тази тема назад, от 14-16 август 2019

Последна редакция: пт, 02 сеп 2022, 22:30 от JiD

Общи условия

Активация на акаунт