Изчезването на Gabby Petito. Бихте ли арестували Brian?

  • 15 876
  • 337
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 495
Жалко за тези млади хора, много ми е тъжно, въпреки, че са ми далечни. От нищо -най- лошото нещо. Да почиват в мир!

# 286
  • Down south
  • Мнения: 7 693
Преди часове потвърдиха, че намерените вчера човешки останки, принадлежат на Brian.

Покрай търсенето, са намерени останки на още четирима души, които са обявени за изчезнали.

# 287
  • Мнения: 786
Преди часове потвърдиха, че намерените вчера човешки останки, принадлежат на Brian.

Покрай търсенето, са намерени останки на още четирима души, които са обявени за изчезнали.
Уау, съвсем се заплита историята, стана крими роман..

# 288
  • Мнения: 1 585
Да, жалко, че няма да разберем кой е убил момичето със сигурност.
Според мен е Браян, а после се е върнал и самоубил.

# 289
  • Мнения: 4 396
Уточнено ли е някъде, колко и какъв вид са тези човешки останки, за да не се спекулира, че може да става дума за инсценировка и промяна на самоличност след това?

# 290
  • Мнения: 1 585
Четох сутринта, че по зъболекарското му досие са го идентифицирали.

# 291
  • Down south
  • Мнения: 7 693
Да, едното от първите неща,, е сравнение със стоматологичното досие, ако има налично, какво да се сравнява, разбира се.
В този случай, явно има.

Цялата история е странна.
Като филм за Halloween.

# 292
  • Мнения: 46 526
За мен е очаквано. Много убийци се самоубиват след извършеното.

# 293
  • Мнения: 4 396
Много убийци не се самоубиват, ако трябва да сме точни. И по-често самоубийството е непосредствено след убийството.

# 294
  • Мнения: 18 574
Вариант скарани, тя изчезва или той  я изоставя, връща се с буса , тя не се появява и обратно след шумотевицата да я търси, но го чакат.
Няма инфо, може е двамата да са жертва на нещо ,в което са забъркани.
Така че освен убиец, възможно, съучастник, да е и жертва.
Жалко за двамата ,шумно е  ,заради многото изчезнали , неразкрити, а и са бели ,каквото да говорим.

# 295
  • Мнения: 46 526
Предвид това, че скоро преди изчезването си е потърсила помощ заради насилие от неговата страна, действията му след изчезването + всички други доказателства, които не са обявили, разследващите са наясно какво се е случило.

# 296
  • Мнения: 2 495
https://www.bbc.com/news/world-us-canada-59004831
Перална- да се чете като Ландри.

# 297
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
да, имаше една влогърка, която обясняваше, че зад името
Brian Laundrie
се крие
Brain Laundry / Washing

Simple Smile

# 298
  • Мнения: 1 495
Предвид това, че скоро преди изчезването си е потърсила помощ заради насилие от неговата страна, действията му след изчезването + всички други доказателства, които не са обявили, разследващите са наясно какво се е случило.
Случая с полицайте те са били извикани от случаен минувач, не е търсила помощ.

# 299
  • Мнения: 46 526
Още по-показателно щом сигналът идва от страничен човек, който е обективен и няма пристрастия.

Общи условия

Активация на акаунт