💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 4 (19.09.-26.09.2021)

  • 70 850
  • 1 774
  •   1
Отговори

Анкета

Паулина честно ли победи Мартин?

Опции:

# 1 770
  • София
  • Мнения: 1 891
Тя Красима на официалната страница е с тире-Бамби-явно си е дошла с псевдоним.
Елизабет ми е фаворит при жените на мен.

# 1 771
  • Мнения: 86
Ако някой си спомня епизода от предходния петък, нека каже също, но по спомен, там в промото накрая Димо казва "Посрещнете Стейси, която се завръща" а нея никаква я нямаше тази седмица.
Ако ви се занимава, проверете да видите, но съм сигурен в това!

Относно думите на Паулина, че са били равностойни.. може би никой от вас тук не се е събличал по физическо в училище.
Когато си в спортна битка, хвърлил си всичко от себе си, а тя наистина се бореше, целият си в адреналин и победиш в последния момент опонента си, нормално е след всичките усилия които си положил да ти се струва равностойна и успорвана битка.
Аз примерно съм играл футбол и когато сме играли срещу МНОГО по-добри отбори срещу нас, които през 80% от времето през мача те мачкат по терена, а ти играеш в глуха защита, но накрая успееш да измъкнеш победата.... всеки спортист ще е горд със себе си за това, което е постигнал.

Искам да кажа, че мнооооого симпатизирах на Марти и това, което му причини продукцията е адски жалко, АДСКИ!
Ако с идеята да изравнят битката са сложили по-малко кукички на Паулина, това трябва да го съобщят преди играта и да го излъчат(не знам на тях дали е било казано), както правят винаги, когато искат да изравнят силите.

Те не го направиха, не знам каква е идеята да побутваш Паулина по такъв начин. Според мен този жалкар Тупарев харесва играчи тип Марти, това доказва и Добата и Милен от предните сезони, все добряци, не конфликтни личности. Даже смятах, че ако ше бутат някого напред, това ще е иненно Марти.

Харесвам Паулина, но ми е изключително жалко как се отнесоха с Мартин. Надявам се да бие Симеон!

Обаче за мен лично, по-грозно от играта в петък бяха всички обиди по адрес на Паулина, която със сигурност не е отишла да реди елемнтите и на себе си да сложи по-малко кукички...

# 1 772
  • Мнения: 3 861
СтейситУ дойде за да каже, че не може да участва, и си замина!
Спукан прешлен има, беше с яка

# 1 773
  • Мнения: 3 274
-

Последна редакция: нд, 26 сеп 2021, 14:01 от DebSs

# 1 774

Общи условия

Активация на акаунт