🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 3 (20.09 - 26.09) 🐄

  • 30 958
  • 714
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 700
За Деси - самия факт, че променяш хирургически външността си, за да приличаш на друг човек вече показва огромен проблем със самооценката и самочувствието.

Мери, Дяволче - Честита победа! Точно се връщам от мача, страхотно е да счупиш над 40 годишен карък. На Левскарите в темата ще кажа, че много отдавна не съм виждал толкова красив гол на живо подобен на този, който ни вкараха.

# 691
  • Мнения: 2 552
Да излита за Монте Карло, Деса.
Май беше влязла да напомни за себе си.
Не ми е интересна никак.
Пп всъщност влязох да допълня, че дори пътешествала сама. И "приятелките" ѝ дори не са с нея.
Статията беше в Блиц.
От анкетата - гласувах за Ваня.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Така към момичетата един въпрос кой мислите е най - симпатичен фермер тази година.
Аз да си призная Виктор, Ивайло и Любомир са ми доста симпатични ☺
Вече казах че външно най-много ми харесва Пламен, но като характер ми се струва темерутест.
А като характер харесвам Виктор - малко една идея ми е по-сериозен, но по-добре така, отколкото лигльо.

Ивайло и Любо ми са като някакви недорасли хлапета.

# 693
  • Мнения: 4 355
Така към момичетата един въпрос кой мислите е най - симпатичен фермер тази година.
Аз да си призная Виктор, Ивайло и Любомир са ми доста симпатични ☺
Вече казах че външно най-много ми харесва Пламен, но като характер ми се струва темерутест.
А като характер харесвам Виктор - малко една идея ми е по-сериозен, но по-добре така, отколкото лигльо.

Ивайло и Любо ми са като някакви недорасли хлапета.
Ивайло е доста хубав като черти, той си го знае и това със сигурност му дава много от самочувствието. Като характер е дразнител - разкарат ли се Теодора и Живка, съм сигурна, че той ще ми е номер 1 в анти класацията.

Като поведение и визия номер 1 ми е Виктор, но нещо тези дни започнах да го асоциирам с Калоян от предния сезон и има някакъв риск да ми опротивее. Костадин също ме кефи като характер и поведение. Той е хетеро между другото, макар да изглежда по-нежен е. Определено ми е един от екранните любимци за този сезон, дано го оставят до по-късен етап.

# 694
  • Мнения: 5 674
Как се разбра, че е хетеро?

# 695
  • Мнения: 5 121
Коцето е душичка . Не ме вълнува с кого си ляга.  Но е много весело край него.

# 696
  • Мнения: 5 674
Коцето е душичка . Не ме вълнува с кого си ляга.  Но е много весело край него.
Ако това означава, че съм неуместа, защото питам, не, и мен не ме вълнува. Но като се изказват някакви тези и се правят внушения поне да се обосноват.

# 697
  • Мнения: 5 121
Коцето е душичка . Не ме вълнува с кого си ляга.  Но е много весело край него.
Ако това означава, че съм дребнава, защото питам, не, и мен не ме вълнува. Но като се изказват някакви тези и се правят внушения поне да се обосноват.
А ти защо реши, че визирам теб? Видях въпроса ти след като вече бях писала. Щом са ти нужни обяснения и обосновка  ок. Аз казах за себе си.

# 698
  • Мнения: 4 355
Как се разбра, че е хетеро?
Не е теза или внушение. Мирон го каза в "Животът зад фермата", Костадин си казал, че е хетеросексуален и иска жена и семейство. Няма какво да се спекулира. Бавен ми е интернетът, иначе щях да намеря и линка. Казва го по повод разговора на Ивайло и Костадин край огъня, в който Ивайло казва, че в първия момент е сметнал Коцето за много странен.

Ето: https://fermata.btv.bg/jivotat-zad-fermata/zhivotat-zad-fermata- … ichnite-hora.html 6:30 Simple Smile

Последна редакция: пн, 27 сеп 2021, 00:33 от Clouded Mind

# 699
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
В предаването The Bachelor един си избираше жена (от 25-30 жени, там някъде) накрая си намери, стана му гадже и след няколко месеца ( не помня колко) се оказа, че всъщност е на другия бряг. Призна си, обяви, че чак сега бил разбрал.

Коцето е симпатяга и ме забавлява много, но няма как да се каже на 100% какви са му влеченията. Може и той да си мисли, че иска едно, пък да се окаже друго. Така че този казал, онзи разбрал - няма какво да го обсъждаме. В днешно време, поне според мен, е много по-важно какъв човек си, а не на кой бряг си, каква националност си и т.н.

# 700
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Животът зад Фермата. Епизод 7: Ще се разделят ли Иван и Андрей?

отново има неизлъчвани кадри ; Цоньо бил изгонил Мариян 😄
п.п. Мирон тийзна, че
Скрит текст:
Цоньо и Сийка ще се скарат в най-скоро време

То вече се случва.
Скрит текст:
Беше много остра към него след една следобедна дрямка, където той хъркаше здраво.

# 701
  • Мнения: 2 865
Имах съсед, който хъркаше ужасно и като се запознахме, се оказа, че освен свръх килограмите има и заболяване. Предписаха му някакъв апарат за дишането през нощта. Цоньо в условията на Фермата това, което би могъл да направи, за да облекчи малко положението, е да не спи по гръб. Не знам дали може да отслабне като Стоян миналата година, защото Стоян беше по-млад и работеше изключително с физическо натоварване, а Цоньо работи в кухнята, поне там го забелязвам най-често заедно с Чавдар.
От Сийка и Цоньо определено той ми е симпатичен, нея не я харесвам, макар че там сякаш е любимка на участниците.

# 702
  • Мнения: X
То във фермите има такива като Деса и Спасителката на света много - щерки мързеливи бол. Трябва да направят отделно помощение следващия сезон, за мързеливки, които по цял ден се разхождат из стопанството и броят мухите.

# 703
  • Мнения: 5 121
Добре че от Фермата излетя 😀
Да. И дано не я върнат. Аз не вярвам тя да има такова желание, но допускам всичко.
А Теодора може да е голяма ревла и да говори високопарно, но работи. Теодора не е мързеливи. Тапи за уши денем заради нея, нощем заради Цоньо, решават проблема.

Последна редакция: пн, 27 сеп 2021, 13:40 от cardhu

# 704
  • Мнения: 3 537
Тя какво ще прави в Монте Карло, че не съм разбрала Thinking

Общи условия

Активация на акаунт