От къде да купя хубава шейна

  • 23 568
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
аз пък търся нещо леко, от типа на "легените" от нашето детство.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
От Метро - вчера гледах има чудни - дървени с метални страници и облегалки - по 30 - тин лева.
Дано ти харесат  Peace

# 17
  • Мнения: 151
3-4 лв. струват т.нар. топогани

# 18
  • Мнения: 409
цветарски м-н на Панорамен път и Беловодски път  в кв.Бояна;
цветарски м-н на Горнобански път и Цар Борис III;

Няма ли точен адрес на тези магазини или поне по-точен ориентир?  newsm78 Искаме тази събота да отидем да видим за такава шейна, ако сте я виждали да се продава и на други места ... помагайте Simple Smile



P.S. снимката e copyright na mam@  Mr. Green


Ако някой продава такава шейна тук във форума, нека ми пише  Hug

# 19
  • Мнения: 5 255
Магазините са ъглови.
Шейните ги изкарват отвън да се виждат.
Доколкото си спомням те са вносителите  ooooh!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Страаааааааааашна шейна!
Искам и аз такава за дребнйо  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 771
От днес шейните са изложени пред магазина на Панорамен път. Минавам всеки ден на път за яслата и вчера ги нямаше. Утре смятам да отида и да ги преслушам  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 341
Страхотна е горепосочената шейна  Peace
Аконякой продава нека пише и на мен  Praynig

# 23
  • Мнения: 2 936
KALI, пиши утре задължително Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
Минавам покрай магазин на Панорамен път всеки ден:)но не обърнах внимание дали вече са изкарали шейните,наистина са страхотни,миналата година ходих да ги гледам от близо,но още бяхме малки за шейна:)

# 25
  • Мнения: 4 428
Ауу, какви готини шейни имало  Grinning Grinning Grinning Ще се поразходим и ще видим. Само дано да не са се уляли много с цените  Money

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
180лв е тази която mam@ е показала на снимките

# 27
  • Мнения: 5 228
В Метро вече има няколко вида. Ние купихме миналата  година шейна с метална конструкция и дървена седалка, много е хубава. Струваше около 30 лв. доколкото си спомням, пак от там.

# 28
  • Мнения: 4 156
Ние бяхме преди малко в Метро. Шейните на Пилсан бяха по 40 лв. Тези по 30 ми изглеждаха доста нестабилни. Имаше по 21 лв пластмасови, които са много близко до земята и мисля, че няма да са удобни за бебе или малко дете.
Май че по-хубавите шейни там са по 40-50 лв.
Започвам да си мисля, че стария ни чук и гек е по-добро решение от тези шейни по 30 лв.
А тази на mam@  е страхотна, но няма да може да му я вземем.

# 29
  • Мнения: 4 428
Аз може да се разходя до Метро да ги видя. Нещо не ми се дават 200лв при положение, че не знам колко ще се ползва  Rolling Eyes 

Общи условия

Активация на акаунт