От къде да купя хубава шейна

  • 23 570
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Аз звънях до спортният магазин и ми казаха,че тази година ще ги има в магазин Спортисимо на Стамболийски.Искам да купя такава шейна на Марти,но ми трябват телефоните на въпросните цветарски магазини.Много ви моля,ако някой може да ги вземе или ги знае ще ви бъда много благодарна  bouquet

# 46
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Момичета аз съм от провинцията и искам първо да проверя по телефона дали ги има и тогава да пътувам до София,моля ви ако някой знае телефоните да ги напише.  bouquet

# 47
  • Мнения: 1 035
Затова се спрях на варианта по-евтина шейна от Метро, която никак не е лоша - има облегалка, има подлакътници, стабилна е и струва около 30 лв. (доколкото си спомням).

я дай снимка на тази шейна.  Praynig
аз съм от Бургас и тук мн рядко се задържа снега,но мн ми се ще да побеснее бяса с нея на село.  Laughing а 200лв и да ги имах нямаше да ги дам за шейна  Naughty

# 48
  • Мнения: 5 255
Шейна с подвижна детска седалка

Рекламира се в м-н Атракцион - не пише за наличност - следете и там  Wink

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета аз съм от провинцията и искам първо да проверя по телефона дали ги има и тогава да пътувам до София,моля ви ако някой знае телефоните да ги напише.  bouquet

Калинка - само разбрах, че магазините се казват Гардения. Сори, само толкоз мога да помогна.

# 50
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Шани,благодаря ти  bouquetБлагодаря и на Кали  bouquet,която ми даде тази информация
"Здрасти пак. Телефонът е 0888 811 327, има и още един 0888 713 184, но ми казаха да звъниш на първия. Аз разгледах шейните. Цените бяха от 128, 180 и 220 лв. Шейните имаха воланче, спирачки, амортисьори и цената се определя в зависимост коя какви от тези екстри има. Поне на външен вид всички ми се видяха здрави и много хубави. Това е, дано ти свърших работа."
Това е отговор от лични съобщения,но ви го предоставям ,ако може да послужи и на някой друг.

# 51
  • Мнения: 1 172
Нашата е от тези немските с волан и амортисьори, без облегалка (за по-големи деца). Струваше около 210 лв миналата година, от магазина в София Ленд. Ползвали сме я една зима, и нямам забележки относно качеството й,  но определено не е подходяща за разходки в града. Могат спокойно да седнат 2ма възрастни на нея. Казаха ни, че издържа до 200 кг тегло на возещите се.

На "Алеко" шейните под наем са от същата марка, но от модела без волан. Заслужава си инвестицията, ако често ходите на планина през зимата Simple Smile За по-бебешкия вариант (с коланите и дръжката за управление) нищо не мога да кажа.

# 52
  • Мнения: 183
има едни дървени в атракциона по 65 лв.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 659
И аз това се чудя, но не ми се дават много пари за шейна, не знам колко ще я ползва, ако въобще реши newsm78.

# 54
Преди 1 месец видях в ТСМ за 54 лв. класическа дървена шейна.

# 55
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте, мами! Това ми е идеята за коледен подарък на бебо, ама с тия 200лв направо ме поляхте със ледена вода  #Crazy Тази на мам@ е супер, ама и цената си я бива...

# 56
  • Мнения: 5 255
Шейна Чук и Гек има в брошурата на Хиполенд за 73,80 лв. Цък

# 57
  • Мнения: 796
А тази шейна от снимката на мам@става ли за спускане или само за бутане? Днес мъжът ми е ходил в магазина на Беловодски път и Панорамен път и там му казали, че шейната можело да се спуска както си е с дръжката отзад Shocked

# 58
  • Мнения: 5 255
А тази шейна от снимката на мам@става ли за спускане или само за бутане? Днес мъжът ми е ходил в магазина на Беловодски път и Панорамен път и там му казали, че шейната можело да се спуска както си е с дръжката отзад Shocked

Може, може - ще изровя по-късно снимки за доказателство  Laughing

# 59
  • Мнения: 5 255
... че шейната можело да се спуска както си е с дръжката отзад Shocked

Ето и нагледно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт