От къде да купя хубава шейна

  • 23 571
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 409
Днес ходих до цветарския м-н на Панорамен път и Беловодски път в кв.Бояна. Шейната за бебета струва 195 лева, казаха че може да се ползва до 1-ви клас, дадоха ми за пример на едната продавачка внука й. Демонтира се дръжката и сивата седалка, когато порасне детето. Много добре е направена, солидно ми изглежда. Има метални лайсни отдолу, пласмасата била много здрава и не избелявала. Това научих като инфо. Laughing
Другата седмица ще получават стока, но вече с нови цени Thinking

# 31
  • Мнения: 4 428
Другата седмица ще получават стока, но вече с нови цени Thinking

Ех, този ЕС, какъв страхотен повод даде на нашите мили търговци да качат цените ОЩЕ  Close Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 409
Ех, този ЕС, какъв страхотен повод даде на нашите мили търговци да качат цените ОЩЕ  Close Crossing Arms
Абсолютно им даде "страхотен повод" ама то не само на нашите търговци и в Полша е било така (според тамошни очевидци) Mr. Green

Иначе за шейната намерих инфо, че като се махне седалката става до 50 кг. Много практично са го измислили Peace

# 33
  • Мнения: 193
И за нас темата е актуална. Колебанията ни са между двата модела, които най-много харесахме:
1. Дървена шейна на ТСМ. Цената и варира между 30 и 50 лв.
2. Метална олекотена конструкция от на пазара Красно село. Цената и беше 20 лв.

# 34
  • Мнения: 5 255
Другата седмица ще получават стока, но вече с нови цени Thinking
Ех, този ЕС, какъв страхотен повод даде на нашите мили търговци да качат цените ОЩЕ  Close Crossing Arms

Относно цените, ако погледнете през чичо Гугъл цената на шейната се движи $150 /Euro100.
Snow baby dream е наименованието на артикула.
Пластмасата е много здрава  Peace
И както някой по-горе беше написал, седалката се маха, както и дръжката и пак си става шейна за по-голямо дете  Wink

# 35
  • Мнения: 272
  bouquet Да благодаря на Мам@ за инфото за шейната. Вече я имаме. Дано да има полза от тези 195 лева, защото иначе татито ще ме  #2gunfire Реално аз си я купих, за да си осъществя мечтата за хубава шейна от моето детство.

# 36
  • Мнения: 40
Ооо,шейната на мам@ е жестока!!Наистина е мечта на повечето мами включително и моя  Wink.Ама много скъпа бе.........То да е само това да дадеш толкова парички ама.......Ще следя темата с интерес  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 2 623
Онзи ден ходихме с детенце до Княжево и мернах тези невероятни шейни. Толкова ми харесаха, че реших - това ще е шейната. Е да ама направо ме заляхте с леден душ след като прочетох за цената. Съжалявам много, но 200 лв за шейна е просто кощунство каквато и да е тя. Направо съм потресена - толкова пари за едно пластмасово корито  #Crazy

# 38
  • Мнения: 429
Това е добра е актуална тема и за нас, шейната и мен ме заитригува за сега се въздържам, но ще си помисля още малко за нея.

# 39
  • Мнения: 2 242
решихме това да ни е коледният подарък, и ще следя темата с интерес  Peace

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
И на мен страшно много ми хареса тази шейна,но още обмислям дали да дам 200лв за нея.Парите все някак ще ги преглътна,но дали са устойчиви на наште условия незнам.

# 41
  • Мнения: 1 881
.... дали са устойчиви на наште условия незнам.

И аз това си мислех, за да дам 200 лева за шейна би трябвало да мога да си я ползвам като количка, което е немислимо за Младост сега, както са разкопали до нас за метрото, абсурд! Ще трябва да излизаме в градинката пред блока единствено с тази шейна, а тогава определено не си струва инвестицията. Виж, ако живееш в малък град, с пухкав сняг/аз съм от такъв и е прекрасна зима/, е супер идея Laughing

# 42
  • Мнения: 5 228
Виж, ако живееш в малък град, с пухкав сняг/аз съм от такъв и е прекрасна зима/, е супер идея Laughing

И аз това си мислех. Шейната е страхотна, но си струва само ако ще се ползва по-интензивно. Аз живея в центъра на София и реално има максимум 3-4 дни на сезон, когато можем да излизаме с шейна -  само първия ден,след като натрупа по-сериозен сняг. Затова се спрях на варианта по-евтина шейна от Метро, която никак не е лоша - има облегалка, има подлакътници, стабилна е и струва около 30 лв. (доколкото си спомням).

# 43
  • Мнения: 549
Шейни има в Комсед на 2 ет.;
в Метро;
цветарски м-н на Панорамен път и Беловодски път  в кв.Бояна;
цветарски м-н на Горнобански път и Цар Борис III;
спортен м-н тук.

Миналата година купихме тази шейна /немска/ от споменатите цветарски магазини:

Освен този модел, който се води за бебета има и модели за по големи :

Относно цените  ooooh! Money Money Money /като за количка/

Да попитам за моделите за по-големи - виждал ли ги е някой скоро в посочените магазини? Цени?

# 44
  • Мнения: 272
Има ги в същите магазини. Цени- 165-175 лв

Общи условия

Активация на акаунт