Анкета Covid19

  • 8 913
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Точно толкова съм спокойна в болницата, когато съм наясно, че има поне сто други болести, които нямат изразени симптоми и някой от персонала може да е преносител. Затова в болниците хигиената е по-висока.

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 6 280
Ваксиниран или не, всеки може да е носител, така, че по-далеч от големи струпвания на хора в затворени помещения.Според мен заразата е най-вероятна при продължително дишане на един и същи въздух в затворено помещение т.е в заведение е по-лесно от супермаркет или мол, освен ако не прекараш много време вътре.Сертификатите изобщо не са гаранция за нищо.

# 92
  • Мнения: X
Моя приятелка и двата пъти смята, че се е заразила на прегледите, които им осигурят от работа в някакъв медицински център. Ноември миналата и октомври тази година. Едва ли е съвпадение, че баш няколко дена след прегледите хваща ковид. При положение, че работи от къщи.

# 93
  • Мнения: 1 141
Аз предполагам, че се заразих в залата за групови тренировки.

Анкета едва ли е особено репрезентативна защото:
1. почти невъзможно е да се каже със сигурност къде и как точно, освен при потвърден контакт с болен
2. Резултатите сигурно ще са съвсем различни във фитнес форум - тук колко от потребителите редовно посещават зали? За сметка на това огромната част от потребителите тук имат малки деца, посещаващи детски заведения, които са си развъдници на всякакви болести

# 94
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
При посещение на детско заведение има завишен контрол. Но при посещение на работно място от хора, чиито деца посещават детски заведения, контрол почти няма.

Общи условия

Активация на акаунт