"Пътят на честта" сезон 2, тема поредна - по-интересното място!

  • 31 529
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Момичета, чета ви само, но да се включа и аз с едно питане, на вас трудно ли ви е понякога да разберете какво говори Свилен (гаджето на мама Марче)? Така завалва понякога, имам чувството, че ще заспи и връщам назад епизода, за да разбера какво е казал. (гледам го онлайн)

# 661
  • Мнения: 15 317
Да, аз почти не му разбирам. Говори сякаш е порядъчно наквасен и май през зъби. Много лош изговор. Нито актьора харесвам, нито изказа му. КФо, що, завалена реч, говори сякаш му е трудно да изговаря думите, изяжда букви, звуци.

# 662
  • Мнения: 5 846
Алкохолът съвсем му е изпил мозъка.. Спирам звука с неговите и на Кера сцени. Не мога да ги понасям.

# 663
  • Мнения: X
Че той така играе от както аз го знам като актьор, а тогава беше все още млад и неопиянен... Всичкото му поведение в различните роли, е едно и също.

# 664
  • Мнения: 2 147
На мама Марче гаджокът го помня още от "Забранена любов". Говореше по абсолютно същия начин, нищо не му се разбираше, беше изключително досадно, а на всичкото отгоре беше и от главните герои, та често се налагаше да се търпят сцени с негово участие. Не си спомням дали тогава повечето от останалите актьори са говорили относително нормално, възможно е... та поне дразнещата част да е била само с негово участие откъм говор.
В текущия сериал обаче, където актьорската игра е почти отсъстващо понятие и може би петима (от редовните) изобщо знаят как да говорят... много ми идва и той. Grin

# 665
  • София
  • Мнения: 14 700
И Герасков, и жена му(докторката от ОЖ) , не мога да ги трая. И двамата са много зле като игра и говор.

# 666
  • Мнения: X
Ох, за капак и синът им е много неприятен...

# 667
  • Мнения: 2 147
И Герасков, и жена му(докторката от ОЖ) , не мога да ги трая. И двамата са много зле като игра и говор.
Това не го знаех и търсих из Гугъл да видя коя е. По ирония на съдбата синът им е... дубльор. Joy

# 668
  • Мнения: X
И тримата говорят като на батерии... А "малкият" ми е особено неприятен, събирателно много колкото майка му и баща му поотделно.

# 669
  • Мнения: 5 846
За жалост ги тикат по сериалите, явно им идват супер евтино.
Леле, не се търпеше в ЗЛ и с тия теперещи ръце. Сега, като че ли, не се тресе толкова.

# 670
  • Мнения: 81
Много е странно, че и двамата Герасков и жена му, а и май повчето от актьорите в сериала са суперразлични в театъра. Мисля, че съм гледала всички и съм с друго мнение, но като знам кой е писал сценария ми е ясно, че няма как да звучи добре. Въобще б*си бозата.. Дочува се нещо за трети сезон тааааа пригответе се - ужас!!!!!!
П.С. За гардероба иначе мацката дето е главната  гардеробиерка е с претенцията за много добра

# 671
  • Мнения: 2 147
Еее, и трети сезон ли... Ами те никога няма да заснемат повече Отдела тогава. Frowning1 Пък аз следя тук с надеждата да "освободят" Койна най-после и да потегля към втори сезон на по-свестен сериал.
Аз ако реша да си върша работата през пръсти като повечето от създателите и участващите в този сериал, ще бъда уволнена дисциплинарно до края на деня с глоба и вероятно условна присъда. Joy Вярно, че е забавно в темата, но тази ъмм.. продукция.. трябва да бъде спряна след този сезон, ако някъде по веригата има останал здрав разум.

# 672
  • Мнения: X
Много е странно, че и двамата Герасков и жена му, а и май повчето от актьорите в сериала са суперразлични в театъра. Мисля, че съм гледала всички и съм с друго мнение,.......
П.С. За гардероба иначе мацката дето е главната  гардеробиерка е с претенцията за много добра
Мисля, че не! Съвсем същите! Съвсем...

П.С. Хах, да се гръмне! 😆 Особено с Керините одежди... Па и Марчето е като абитуриенка от '89-та с тия роклета... Ама нали е всеки ден на бар, трябва да изглежда супер в навалицата от клиенти.

# 673
  • Мнения: 15 317
... в навалицата от клиенти, вика, хахаха. Joy В прословутия бар калабалък правят единствено барманите, които биват веднагически отзовавани, щом собствениците се домъкнат за поредния "важен" разговор или пулене в телефона и страстно пушене. Joy

# 674
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Джасте, ма ти и барман ли си видяла? Тц-тц-тц, явно наистина трябва да сменям лещите. Щото досега само чувах Мария да поръчва - "донеси едно кафе" и то магически се реализираше. Wink Ни барман, ни сервитьор на моят телевизор се явяваха. Даже и не помня дали и глас съм чувала. Вай! Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт