"Пътят на честта" сезон 2, тема поредна - по-интересното място!

  • 31 582
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 334
В тоя сериал толкова народ измря, че спокойно може да се съберат в друг,  паралелен свят, и да гледаме сериал в сериала.

# 676
  • Мнения: 5 846
Не мисля, че ако има 3то сезон, Донков и Койна ще продължат. Ще измислят нови лоши. Така че спо, мисля си че има втори сезон на Отделът. Нали спечелиха и някаква награда в Щатите. Не че аз го гледах първи, че да чакам и втори де, докато са с този актьорски състав, едва ли. Най-вече заради Вергов ми става веднагически негледяем.

# 677
  • Мнения: 2 147
Мерси, Кобрети! Simple Smile
Скрит текст:
То не че беше някакъв шедьовър онова сериалче, имаше си доста трески за дялане, обаче в сравнение с това... Ами това дотук събира към 1-2 дъскорезници.
Какво готвят за Бонка, някой има ли предположения? Далеч съм от нивото на сценарния екип явно и хич не разбирам разпокъсаните сцени с нея.

# 678
  • Мнения: 5 846
Да не я дават повече, ще е по-добре. Но ако Митето е жив, ще я измъкне от лудницата, най-вероятно. 🥴

# 679
  • Мнения: 81
Не мисля, че ако има 3то сезон, Донков и Койна ще продължат. Ще измислят нови лоши. Така че спо, мисля си че има втори сезон на Отделът. Нали спечелиха и някаква награда в Щатите. Не че аз го гледах първи, че да чакам и втори де, докато са с този актьорски състав, едва ли. Най-вече заради Вергов ми става веднагически негледяем.
Брей, по Вергов дето всички припадат.. 
Ще споделиш ли всъщност кой актьор/актриса харесваш?

# 680
# 681
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Според мен Димитър ще е "умрял" и с нова самоличност. Така ще почне начисто и ще тормози Симончето.

# 682
  • Мнения: 8 772
Интересно ми е как Кера ще разбере кои са нейните родители….

# 683
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Уж трябваше от писмата на Люлю май

# 684
  • Мнения: 5 846
Колко драма около това дете, и като си помислиш, че това е Кера, и ти става лошо..

# 685
  • Мнения: X
Оф, отказвам се, това е налудничаво, не мога да гледам толкова гадост! Тоест - не искам, аз съм превключ и до тук!

# 686
  • Мнения: 777
То целият сценарий е налудничав плюс турлю гювеч от всякакви жанрове.За енти път питам защо се трошат пари за този алабализъм ?

# 687
  • Мнения: 712
Аз се чудя защо  Мария винаги я снимат в профил, бълваща дим от цигара? Ужасно противна гледка- и профила И, и цигарата. Много пропаднала изглежда, в същото време говори за някви 600 000 евро, които посъбрала за ден-два... Смяяях !

# 688
  • Мнения: 8 772
Олелле Димитър наистина е рус.

Ще припадна.

# 689
  • Мнения: 3 167
Аз се чудя защо  Мария винаги я снимат в профил, бълваща дим от цигара? Ужасно противна гледка- и профила И, и цигарата. Много пропаднала изглежда, в същото време говори за някви 600 000 евро, които посъбрала за ден-два... Смяяях !
В тоя филм тя 80% е с цигара , в бара  !

Общи условия

Активация на акаунт