"Пътят на честта" сезон 2, тема поредна - по-интересното място!

  • 33 184
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 846
Петърчо ще предложи на Люлю.То се очакваше.😢

# 691
  • Мнения: 8 775
Ха, дали Ще се усетят че Стивън е тоя дето ги окраде?

# 692
  • Мнения: 5 846
Ще, Марийка е хиена.

# 693
  • Мнения: 9 160
Значи в първи сезон въпросът без отговор до самия край беше - кой уби Оги, сега сме на - кой уби Киро?😁
Сериозно ли ще ни занимават с този изпосталял селяндур и престъпник - Митьо?! Не мога да му трая физиономията.
Голям смях с Кало биткаджията, крясъци"м@мка му"!! след като имаше две крачки да го достигне. Simple Smile
ОМГ, Жака се светна да вземе да го провери малко тоя Стивън!
Джукелова много ми е симпатична, но защо се носи в такива торбести дрехи,не е толкова напълняла. Когато е драстично се отразява и на лицето, а при нея не е така. А пък съпругът ѝ - режисьора недоумявам как е допуснал такава некадърна игра, имам спомен от други негови филми и не е било такова чудо.

# 694
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да и без тоя лош човек и престъпник Димитър, момчето далече ще стигне 😁😆
Лошият човек може в един момент да се използва за бушон, който да изгърми вместо Страхил, примерно. Че дори и вместо самия Ленков. Зависи от ситуацията.

# 695
  • Мнения: X
Олеле какъв смях, Калоян издънката... този е такъв левак неописуем... Грозникът Митьо оживЕ, съвсем предсказуемо.
Всеки път като загледам сериала, се сещам за култовата реплика на известен футболен коментатор (не се сещам кой): "Слаба актьорска игра, драги зрители!"
Какво друго да очакваме от толкова тъп и недомислен сценарий...

# 696
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Хваща ме яд, защото е нужно малко да се пипне сценарият, един добър режисьор, който да извади най-доброто от актьорите и сериалчето ще стане много добро. Така в толкова предвидимо,че няма накъде. Кера е ясно ,че ще се намери с майка си, Калоян ще постави ново начало в бизнеса, Люлюто ще се омъжи за Асенчо, Жака я подозирам с кофти край, Анелия ще подвие опашка в Канада, а Марчето все така ще пуши в бара.

# 697
  • Мнения: 1 939
Джукелова много ми е симпатична, но защо се носи в такива торбести дрехи,не е толкова напълняла.
Ако не носи торбести дрехи, ще засенчи щерката съвсем. Дано в трети сезон бюджетът стигне за дрешки от секънд хенда, че ми е мъка да гледам Керка с гащите, взети назаем от мъжа й всеки епизод.
Сигурно злата баба на Кера и Бончето ще се обединят в името на това да унищожат Керка. Satisfied Фучи има доста извратена представа за свекървите.

# 698
  • Мнения: 777
А не само не 3сезон.Много ще дойде на зрителя.Направо Фучката трябва да ни плаща вредни.С тези нови вкарани герои може да докара и 5сезон.Само не това...

# 699
  • Мнения: 7 012
Оф, тая сцена от финала "изтръпна ми крака" и "този защо куца" ще е нямам думи!!! Толкова плоско, че не е истина.
Някой ще ми напомни ли каква е връзката на дядото на Кера с дома, в който е била настанена?

# 700
  • София
  • Мнения: 1 590

Някой ще ми напомни ли каква е връзката на дядото на Кера с дома, в който е била настанена?

Автор е на някаква детска книжка, и четеше книжката на децата в дома, и Кера си го спомняше непрекъснато ...

# 701
  • Мнения: 1 379
Здравейте, знаете ли къде може да се гледа сезон 1? Вече е свален от сайта на нова.

# 702
  • Мнения: 9 160
Проверете в ютюб.Има някакви епизоди,но не знам дали всички.

# 703
  • Мнения: 9 488
Във Вбокс качват сериалите на Нова, виж и там.

# 704
  • Мнения: 39 571
Вкъщи гледахме Ол инклузив от първи сезон и оня ден пускам- греда. Първи и втори сезон свалени.

Общи условия

Активация на акаунт