"Пътят на честта" сезон 2, тема поредна - по-интересното място!

  • 33 235
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ето плейлистата с епизодите от сезон 1 - https://www.vbox7.com/play:a47ffc72b7?p=playlist&id=2321091
Само дето са отзад напред, защото подредбата е според най-нова дата на качване.

Видях, че в плейлистата са 51 клипа и проверих - пропуснали са епизод 43. Ето го и него.


В темата за Ол инклузив ще оставя линк и към плейлистите за неговите сезони.

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 21:25 от DamaPika

# 706
  • Мнения: 5 397
В анкетата едвам избрах кой да уважа, защото никой не ми допада. Стивън донякъде, но откакто дадоха секс аферата с Койна /Красимира, тотално ми опротивя сериала ,  предвид какви бяха ролите на Орлин и Койна в Скъпи наследници, тук ми бяха нелепи... Да бяха сложили по-малко преекспонирани актьори.
Между Калоян и Кера не виждам химия, не са убедителни в ролите си и не стоят добре като двойка.
Все пак гласувах за Вихра - дървена е, но симпатична и точна.

# 707
  • Мнения: 1 950
Димитър ми е Фред от Скуби-Ду с тая перука

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 16 618
Оххх,тоз Димитър,много ми е противен!

# 709
  • Мнения: 5 846
Сега Люба Тъпото ще се окаже бременна от Асен, и съвсем ще смачка Петърчо. (Не можаха ли да измислят за Свежо по-звучно име!? 🥴, не че Асен е много хубаво, ама предвид как са ги кръстили всички, като започнем от "Кера". 🥴)
Митето и Страхил са ми любимци. 😁Благовест е страшотен. 😁Двамата с Мак са голяма двойка бандити. 😁

# 710
  • Мнения: 3 383
Мъжът ми, хвърлящ едно око на филма:"Как можеш да гледаш тая пародия на артисти, които  само лежат по леглата?

# 711
  • Мнения: 8 785
Този пък Николов с ракията Stuck Out Tongue Winking Eye

Ще се охълцат яко като разберат, че е майтап.

# 712
  • Мнения: X
Сега Люба Тъпото ще се окаже бременна от Асен, и съвсем ще смачка Петърчо. (Не можаха ли да измислят за Свежо по-звучно име!? 🥴, не че Асен е много хубаво, ама предвид как са ги кръстили всички, като започнем от "Кера". 🥴)
Митето и Страхил са ми любимци. 😁Благовест е страшотен. 😁Двамата с Мак са голяма двойка бандити. 😁
Асен и Петър - царствено звучи! 😀
А ония двамата дебили са точно като Бийвъс и Бътхед...


beba2, прав е мъжа ти! Такава тъпотия безкрайна...

# 713
  • Мнения: 5 846
Точно Бийвъс и Бътхед. 😁👍

# 714
  • Мнения: 8 785
Ехххххха бързо ще се запознат дъщеря и майка.

Тоя филм Хич не се бави.


Сега Ада като видя клипчето, ще подпука Мария може би……

# 715
  • Мнения: X
Кви са тия хора бе, за какво са им смарт телефони... Ни защита, ни заключване, че и клипчето в телефона! Киро беше заключил флашката в сейф, тоя си го носи като визитна картичка...

# 716
  • Мнения: 5 846
Само за болни фенки!
Скрит текст:
Леле, Свежката как разнася Коджабашката като перце. 😮То вярно, че тя 40 с мокри гащи, но в Порталът вдигна от клек 180 см-та Стефания Кочева. 😮🤤

# 717
  • Мнения: 1 187
Кога успя Мария да прати клипа на Калоян? Ей така да си го има човека що пък не. И по най тъпия начин си го забрави в колата й. как не се сетиха, че Стивън е простреляния.. много ми падна в очите тоя сериял... ще гледам само за да видя как Ленков ще побеснее заради двамата глупаци

# 718
  • Мнения: 6 604
Кога успя Мария да прати клипа на Калоян? Ей така да си го има човека що пък не. И по най тъпия начин си го забрави в колата й. как не се сетиха, че Стивън е простреляния.. много ми падна в очите тоя сериял... ще гледам само за да видя как Ленков ще побеснее заради двамата глупаци
Ааа, това даже и аз го гледах. 😜 😂 😂
Още като се видяха да му каже за изнудването му каза - чакай да ти го пратя, аз това нещо няма да го държа в телефона си.
Логика нулева за мен, ама.... 🙄

# 719
  • Мнения: X
Цитат
П.С. Хах, да се гръмне! 😆 Особено с Керините одежди... Па и Марчето е като абитуриенка от '89-та с тия роклета... Ама нали е всеки ден на бар, трябва да изглежда супер в навалицата от клиенти.

Марчето има много готини рокли. Приятно разнообразие на фона на провисналите бохо дрипи с покъртителни десенчета, които гледам в целия онлайн пазар. Виж останалите "героини" са парцалеси, воглаве с момчешките дрешки на Керчето, нелогичните на Люлю и гащеризончетата на Ядосаната Костенурка. Ада не я коментирам, жалко за самата актриса - гадно е с тия джуки.
Сори, но като гледам филм, искам да се кефя и на стайлинг, не само на игра.
Поне Жаки и Вихра не дразнят, макар и банални в черно.
Койна ме кефи. Кучка, но издържана (според общото ниво на сериала).
Действието... пак добре, че леееко засилиха темпото.
Днешните телефони са без ПИН, всеки си слага по желание. И по тази логика всеки може да влезе в чужд смартфон, хората се небрежни и не искат да си усложняват живота с помнене на цифри и непрекъснато логване.
Стивън е демонстрирано изключение, все пак - най-умният бандит в цялата сага.

Общи условия

Активация на акаунт