"Пътят на честта" сезон 2, тема поредна - по-интересното място!

  • 33 232
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 185
В този ред на мисли да спомена ноктите на Кера!! Е не може ли поне безцветен лак или...нещо все пак, пълен потрес. Това жена ли е изобщо, и изглежда на 44 не на 34!Как се харесва така умът ми не го побира.
Точно на днешните телефони всички слагат  кодове и пинове, заради просперитета на хакерството. Simple Smile

# 721
  • Мнения: X
Лакът на ноктите ли ни прави жени?
Относно защитата на телефона - Калоян да прави впечатление на особено умен? Непредпазлив, недообмислящ - срита най-тъпанарски онова кенче в подземния паркинг, изсипва си телефона в колата на Ада, все едно не знае какво има в него. Ако целта е да се създаде такъв образ, получава им се.

# 722
  • Мнения: 9 185
Отношението към външният вид е отношение към самата личност. Това включва и състоянието на маникюра на една жена. Поне според мен.
За телефона съм отбелязала как е в реала, а как е тук изобщо не споря. Отдавна сме обсъдили, че недомислиците са доста повече от смислиците. 😉

# 723
  • Мнения: 5 397
Роклите на маман Мария ми допадат, аз не нося рокли, но нейните са си елегантни. Облеклото на Кера е твърде семпло и унисекс. Не зная как така е толкова атрактивна за видни бизнесмени, за пропадналия Димитър, за епизодичния нагъл Антон....
Асен ми допада - актьорът Петър Дочев. Него да бяха сложили в ролята на Калоян.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 700

Гледам тази сцена преди Димитър да се обърне и си викам: Абе тая Койна много прилича на мъж тука Laughing Страшна перука му барнаха. А забелязали ли сте, че в този филм всички си пийват порядъчно, все имат повод да пият и все преливат за някого Thinking И в първия сезон все с чашка бяха

# 725
  • Мнения: 39 687
хахах.
Тая перука от Зрънчо му се е паднала на Митака.

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 6 527
хахах.
Тая перука от Зрънчо му се е паднала на Митака.

Sweat Smile  /нямо го търкалящото се човече от стария форум за съжаление, беше много илюстративно/

много странен изглежда, малко като жена

# 727
  • Мнения: 15 467
Джастев като разбра за телефона и клипчето дето Маруся убива мъжа на Ада и как Калоян си "загуби" телефона и как Ада го видя, възкликна: Абе, сериозно ли, ве?!
Joy
Вика, СЕМ трябва да се самосезира и да спре тоя сериал. Завинаги!!!
Joy

# 728
  • Мнения: X
А Бийвъс и Бътхед в офиса на лихваря?! Това е пародия, дори не е комедия...

# 729
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ада "намира" телефона на Калоян, "събужда" го и хорп! веднага попада на клипа с убийството на мъжа си. Ще кажеш, че е имало шорткът на "заспалия" дисплей. И за какво ги правят съвременните телефони с биометрични данни като не ги ползват тия хора, не знам.

Ееее нищо не намери Керчето в "кашончето...

# 730
  • Мнения: 39 687
Еее, стига де в прамтайм секс.

# 731
  • Мнения: 15 467
Божке, а тая секс сцена с Анка и Ленин(по Лорчето Joy) за какво беше.
С тия отворени усти като шарани на сухо.
Чак ми идеше да сигнализирам ИАРА-та, да ходят да ги спасяват. Joy И Анка откраднала на Патрашката перлите. Joy Joy Joy

# 732
  • Мнения: 5 846
Че и на забавен каданс. Спрях звука, отместих талавизиора настрани, и зачаках рекламите.😁

# 733
  • Мнения: 9 185
Точно, и двамата като сомове. Joy
Явно толкова си могат.
А "най-хубавото в сериала" много лоша кожа на лицето извади, хем с дебел пласт фондютен.Добре, какво пречи да изхабят секунди ефирно време за да размисли дали да рови в чужд телефон, пък да го поразгледа и тогава да попадне на клипчето?! Поне малко да е достоверно, самодейци измислени.

# 734
  • Мнения: 3 382
Еее, стига де в прамтайм секс.
То пък един секс... Някави извиват снага.
Само часовника на Ленков и мънистата на Анка забелязах.

Общи условия

Активация на акаунт