Признаци. На преждевременно раждане

  • 1 329
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте, мсмите родили по - рано от датата на термина си имали ли са някалви по специфични признаци. В 28г.с съм със серклаж на 2.5.см шийка в 22 г. С  поставен. Последните дни имам сулно нспрежемие в корема, не ме боли, просто ми е твърд, напрегнат, всякаш ми пречи. Лежа на 70 процента от време си, защото имам и др. малко дете. Притеснявам се от всичко това и се интересувам при други мами кск е било, то е ясно, че никой неможе да предвиди какво ще де случи.

# 1
  • Мнения: 614
Най-вероятно са контракции,съветвам ви да отидете на преглед ,може би ще трябва да ви изпише магнезий .
Легналата поза и най-добре при скъсена шийка, аз лежах 3месеца и моята беше 2.5 после стан 2см и родих в 37г.с без серклаж,че беше късно за него.
Всичко ще бъде наред Simple Smile

# 2
  • Мнения: 72
Аз пия 3 по 2 магнезийй, утрогестан 2 по 2 и сулбутамол 3 по 1, старая се дс лежа максимално, но няма как на сто процента, заради малката и се притеснявам от това често втвърдяване. Иначе да ще се чуя с лекарката, попринцип следващата седмица съм на преглед, а тези контракции си ги имам почти всеки ден, но с напредването всякаш още по тежко ми става и се плаша.Благодаря Ви

# 3
  • Мнения: 462
Аз през цялата бременност,всеки ден имах такива втвърдявания на корема.Пиех само но-шпа и мислех,че е нормално.Дори не бях споделяла с доктора.В крайна сметка всичко беше наред и родих 38г.с.

# 4
  • Мнения: 5 203
Имаш контракции. Според мен го обсъди с лекаря си.

# 5
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 402
Не искам да ви плаша, защото всеки случай е различен. От моя опит бих ви препоръчала да мерите тонове на бебето редовно. Дори да трябва да си плащате. Ако разчитах само на здравна каса, не знам дали щях да имам жива и здрава дъщеричка. Роди се след спешно секцио, благодарение на адекватните реакции на доктор, при която ходех допълнително за консултация. Успех и здраво бебе!

Общи условия

Активация на акаунт