Смешки от форума 37

  • 70 796
  • 746
  •   1
Отговори
# 360
  • France
  • Мнения: 17 345
Тролска му работа Rolling Eyes

# 361
  • София
  • Мнения: 11 045
Това е една от любимите ми теми във форума. Чета и цвиля, останала без дъх най-вече от коментарите в тази тема, не толкова от споделените тук постове.

# 362
  • Варна
  • Мнения: 39 091
Аз си кибича тук, но сапунки ненавиждам, т.е.наполовина еретичка. Пак отървах промоцията.

# 363
  • Варна
  • Мнения: 7 636
Определено намирам за иновативен този подход - първо да обиждаш евентуалните си клиенти. Интересно какво ли очаква да се случи...

# 364
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 784
във "въпроси всякакви".
не знам какво да отговоря. Wink

Цитат
Разбрах ,че съм лесбийка .Не подозирах до сега .

Скрит текст:
подозирам объркана тема, но пак си е смешно.

# 365
  • Мнения: 24 676
Пак добре ,може и да не разбере никога.

# 366
  • Мнения: 2 483
Хахах, аз бях решила, като малка, че искам да стана проститутка😂😂😂😂

Баба каза за една нейна колежка, че се е облякла на стари години като проститутка. А на мен ми се видя пък тоооолкова хубава, та реших, че като порасна и аз да искам да съм като нея 😂 Стана малко тъпо, като го споделих в семейството 😂

# 367
  • Мнения: 7 007
Определено намирам за иновативен този подход - първо да обиждаш евентуалните си клиенти. Интересно какво ли очаква да се случи...
Човека се е загрижил да не останем незадоволени. Joy

# 368
  • Далечният изток
  • Мнения: 21 064
във "въпроси всякакви".
не знам какво да отговоря. Wink

Цитат
Разбрах ,че съм лесбийка .Не подозирах до сега .

Скрит текст:
подозирам объркана тема, но пак си е смешно.
Хаха, Добри, не е объркала съфорумката. В отговор на един от тъпите постове на един ...съфорумец за посоката на катарамата на колана. И ако сбъркал на коя страна да си закопчае колана щели да го помислят за гей...

# 369
  • Майничка
  • Мнения: 14 237
Не е шега дилемата, аз също се чудя в ранни зори в коя посока да нанижа колана, след като едно хлапе ми обърна внимание на символиката. После си казвам: "Какво ми пука, коланът и без това е мъжки!" (казарменият на ММ, много яко добиче се оказа, не е мръднал).😄

# 370
  • Мнения: 30 503
Определено намирам за иновативен този подход - първо да обиждаш евентуалните си клиенти. Интересно какво ли очаква да се случи...
Човека се е загрижил да не останем незадоволени. Joy

Имате предвид онзи, който си развяваше нюнюто на ЛС ли?
То как да го покаже на живо, горкият. Ще го съсипят от подигравки.
Ето, мъжът ми цял ден се подсмихва и ме бъзика това от снимката интравенозно ли се ползва, или как.

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 29 007
Сий - и ти ли си получила?! Е чувствам се пренебрегната, само аз си нямам снимка  Simple Smile Моля, не го приемайте като покана да ми препращате - все още съм пренебрегната, то не е като да ми ги изпрати оригинала.

Аз го казах и другаде, ама ме изтриха.

# 372
  • Мнения: 4 889
Аз също съм пренебрегната! Ще ревна!🤪 Ама може да е защото не пиша в темата 🤣

# 373
  • Мнения: 30 503
Спокойно, нищо не си изгубила. Умален макет на това, което вече си виждала. Simple Smile

# 374
  • Далечният изток
  • Мнения: 21 064
Този с психологическата тема и с личните снимки един и същ ли е?
И аз съм изтървала...

Общи условия

Активация на акаунт