С какво ви дразнят мъжете /тема № 9/

  • 39 437
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 726
Не искам да обидя никой, но за мен бъркането по чинии е страшно невъзпитано. Спомням си много добре като бях малка един път го направих и родителите ми ми изнесоха лекции на тема възпитание.
Не ме гнус дори, а по-скоро ме дразни. Неприемливо е.

# 721
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Любовта е както си я направиш.Може разбира се и с различни телесни секрети.Кой измисли и дефениция за любовта.Рече и отсече.Различни хора различни усещания.Остава и при любовта да има правила.Нечий,чужди.Да си ги използва в неговата любов.

Любовта е да даваш на човека, когото обичаш.
Любовта е да даваш повече, отколкото очакваш да ти се върне.
Ако търсиш реципрочност, това не е любов, а търговска сделка. Аз на тебе, ти на мене.
Ако искаш само да взимаш, без да даваш, това пък е съвсем далече от любовта. Или ако е любов, то е само към самия себе си.
Абсолютно извън контекста.За телесни секрети ставаше въпрос,примерно да оближеш сметана с ягоди от тялото на партньора си.И така нататък.Любов е нали и телесни секрети.И е хубаво и вкусно и любовно.

# 722
  • Мнения: 17 407
Аз не знам какво ще правят мъжете  ни без сметаната с ягоди, дори и кучето си не залъгвам с тъпотии, на човешки език - романтики, като по филмите. Айде, моля ви се!

# 723
  • Мнения: 217
Ако позволяват, пробвам и от тяхното, защото искам да опитам от всичко Grin
И аз така, искам да опитам от всичко, ама нИ дават... Disappointed Relieved
Е, е как?! Нали си боцкахте по чинийките?!
За храна ли става пак въпрос!?  Flushed
Аз вече бях хапнал когато го написах. Wink

Не искам да обидя никой, но за мен бъркането по чинии е страшно невъзпитано. Спомням си много добре като бях малка един път го направих и родителите ми ми изнесоха лекции на тема възпитание.
Не ме гнус дори, а по-скоро ме дразни. Неприемливо е.
Със половинката не си играем на възпитание. Wink

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 22:37 от COVID

# 724
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 861
Ако позволяват, пробвам и от тяхното, защото искам да опитам от всичко Grin
И аз така, искам да опитам от всичко, ама нИ дават... Disappointed Relieved
Е, е как?! Нали си боцкахте по чинийките?!
За храна ли става пак въпрос!?  Flushed
Аз вече бях хапнал когато го написах. Wink
Значи дават...

# 725
  • Мнения: 1 726
Ако позволяват, пробвам и от тяхното, защото искам да опитам от всичко Grin
И аз така, искам да опитам от всичко, ама нИ дават... Disappointed Relieved
Е, е как?! Нали си боцкахте по чинийките?!
За храна ли става пак въпрос!?  Flushed
Аз вече бях хапнал когато го написах. Wink

Не искам да обидя никой, но за мен бъркането по чинии е страшно невъзпитано. Спомням си много добре като бях малка един път го направих и родителите ми ми изнесоха лекции на тема възпитание.
Не ме гнус дори, а по-скоро ме дразни. Неприемливо е.
Със половинката не си играем на възпитание. Wink
То възпитанието и етикецията или я имаш или не. Какъв е смисълът и да си играем на възпитание и в заведенията. Що да не сърбаме, да си бъркаме по чиниите, да топим с хляб и да ядем с ръце.

# 726
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Аз не знам какво ще правят мъжете  ни без сметаната с ягоди, дори и кучето си не залъгвам с тъпотии, на човешки език - романтики, като по филмите. Айде, моля ви се!
Ти не определяш на хората живота,бил той и тъпотия за теб.Много си груба.Забравих да спомена ,че сметаната с ягоди те и телесните течности се случва около джакузито в спалнята.И гледката навън е фантастична.И е любовно ,много е любовно.По никое време в средата на седмицата.

# 727
  • Мнения: 17 407
Намери си субект за реализиране. Съжалявам. Не визуализирам Simple Smile

# 728
  • Мнения: 672
[]
Със половинката не си играем на възпитание. Wink
[/quote]
То възпитанието и етикецията или я имаш или не. Какъв е смисълът и да си играем на възпитание и в заведенията. Що да не сърбаме, да си бъркаме по чиниите, да топим с хляб и да ядем с ръце.
[/quote]

Ами има разлика дали си с половинката вкъщи, или навън , или с чужди за семейството ти хора. Ест.че в чинията на приятели и познати няма да бръкнеш, друго е с мъжа, с който живееш. И да, защо пък да не си вземеш и нещо с пръсти ако си си у дома и така ти се иска в момента? Не мисля, че това значи че си невъзпитан, на обществено място няма да го направиш. Както в  дома си напр.едва ли ще вечеряш с вечерна рокля, но на заведение няма да отидеш с анцуга. Аз напр.обожавам да пия бирата от шишето и вкъщи я пия така, в заведение си наливам в чашата от приличие. По същата логика не виждам кое е невъзпитано да си вземеш и от чинията на мъжа си, ако не му е неприятно това, че да се слага в графата ,"невъзпитание". То ако и в дома си се държим официално, тогава къде човек да се чувства свободно...

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 23:31 от Wild Wind

# 729
  • Мнения: 6 694
Не искам да обидя никой, но за мен бъркането по чинии е страшно невъзпитано. Спомням си много добре като бях малка един път го направих и родителите ми ми изнесоха лекции на тема възпитание.
Не ме гнус дори, а по-скоро ме дразни. Неприемливо е.

Айде сега и квалификации......невъзпитано, неприемливо. Всеки да си живее както му харесва.
Мисля, че е време да се обсъди пръцкането и стискането на черни точки и пъпки 😁

# 730
  • Мнения: 1 726
Казвам, че аз не го приемам и какво правя аз вкъщи, особено за храненето. Всеки както му харесва.

# 731
  • Мнения: 1 948
От толкова бъркотене по чиниите на ближния, мазане с храна по тялото, лизане, смучене и прочие... Реших, да ида да повЪрна.. Ще ми извините липсата на етикеция, но не мога просто, нямам обноски 🙄
П. С. Бе кой както иска да яде и да бърка, само да не грухти..

# 732
  • Мнения: 6 149
И аз. Отвратително е това бъркане по чиниите, особено ако се видите отстрани. Само се радвам, че не ми е проблем. Никой гнусар от писалите няма да изтърпя и минута. Моята чиния, вилица и чаша са сакрални. Щом се пипнат, се сменят. И не виждам нищо общо в сексуален контекст.

# 733
  • Мнения: 153

Моята чиния, вилица и чаша са сакрални. Щом се пипнат, се сменят.
[/quote]



Голям проблем ще стане за това, че мъжът/детето ви.. ще опитат храната с вашата вилица...
Големи хигиенистки станахте, гнус ви е, че ви ползват вилицата, а не ви е гнус когато......................... хайде, ще запазя мълчание, че не е удобно пред хората в групата! Relaxed

# 734
  • Варна
  • Мнения: 14 540
Всяка тема завива към битовизми, уви.
Дразнят ме натрапчивите, глупави комплименти. Обожествявайки физ.дадености, препращам благодарности към създателите ми.
Непонятно ми е как зарибяват и свалят дори зрели жени?

Общи условия

Активация на акаунт