С какво ви дразнят мъжете /тема № 9/

  • 39 465
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 632
Приеми, че има и обратното - някой да не може да изтърпи да му ръчкат в чинията. Важното е двамата да се нацелят кой какво не търпи.

# 691
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Поради самопризнания, осъждам те да обясниш ти сега тука, защо чуждия плод ти намираш за по-сладък!
Нали знаеш - чуждата кокошка е пуйка.

# 692
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 191
Казах му, ако го яде, после да не ме целува, но той го направи и се подразних.
Да обичаш на инат Satisfied Съществено е хората да имат сходно чувство за хумор.

По-принцип, изобщо не харесвам "не ми пипай това, не пий от чашата ми, не пипай с вилицата в чинията ми" едва ли ще изтърпя, това да се случва системно..
Ами не си поръчвай булка по пощата, вижте се първо, опознайте се Grin

# 693
  • Мнения: 217
Дренка хубаво го каза, това не е някой или някоя.

Не само от чиниите си взимаме, но и от едно парче пица ядем.
По някой път, когато претопляме нещо изостанало и няма за две порции, направо от една чиния си боцкаме.

Все пак не е като да не си пускаме езици по гърлата. Wink

Претенции, изисквания и очаквания... у нас тази вечер бяха трапезни.
Пица поръчвах, питам го искаш ли и крилца, той а, не, не, не е много по крилцата. Пристига поръчката, почва да разпределя резените и на крилцата се спира с едно такова мечтание в очите. Ами викам вземи си, де. Никакво колебание, с лапа си загреба две наведнъж, като багер. И погледът му пак там. Ми айде, на още едно. Шест крилца ги поделихме, ми то колкото да си оближеш пръстите Rolling Eyes Това всеки път, не ще, не яде такова, а като пристигнат зоба (ㆆ_ㆆ)
Не усещаш ли, че той иска да пази линия за теб, а ти крилца да му буташ в устата... като самосвал Laughing

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 17:29 от COVID

# 694
  • Мнения: 2 174
Цитат
... Все пак не е като да не си пускаме езици по гърлата. Wink
Де да е само там...

# 695
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 960
Дренка хубаво го каза, това не е някой или някоя.

Не само от чиниите си взимаме, но и от едно парче пица ядем.
По някой път, когато претопляме нещо изостанало и няма за две порции, направо от една чиния си боцкаме.

Все пак не е като да не си пускаме езици по гърлата. Wink
За втори път го казваш защото?
Жената казва, че това я дразни, ти - ааа не, не е дразнещо да си боцкаме от една чиния... Е ми хубаво, вие у вас си боцкайте, кой ви пречи, тя у тях с нейния мъж не обича така...

# 696
  • Мнения: 217
Кое казвам за втори път!? Нещо си се объркала.
Всички по-горе са споделили как е при тях и аз споделих как е при нас.
Някъде да съм нахокал някой, че не обичат така?
Нещо, лична неприязън ми се струва, че усещам тук.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 14 547
С това потребителско име не очаквай симпатии.😉😄

# 698
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 960
Друг мъж е бил, дето и той обичал да му боцкат от чинията... То двама мъже да има в темата, и аз да ги объркам... Joy
Отивам да се срамувам в ъгъла.
Извинявам се! Smiley

# 699
  • Мнения: 217
Друг мъж е бил, дето и той обичал да му боцкат от чинията... То двама мъже да има в темата, и аз да ги объркам... Joy
Отивам да се срамувам в ъгъла.
Извинявам се! Smiley
Жена на място, адмирации!
Сега пък аз отивам в другия ъгъл, за това, че отиде в ъгъла, донякъде по моя вина. Smiley

# 700
  • Мнения: 25 669
Има боцкане и боцкане.
Едно е храната да е в една чиния, от която си боцкат 2+ човека.
Друго е храната да е в две чинии, но различна, и всеки да боцка от това, което другият си е поръчал/сипал.
Трето е една и съща храна да е в две чинии, единият да си излапа набързо своята и да започне да боцка от тази на другарчето. С подточки:
а) вторият не е гладен, не харесва храната, няма нищо против да си дояждат от неговата чиния
б) вторият е гладен, но просто се храни по-бавно и не е очарован от факта, че първият, след като е изпразнил чинията си, се прехвърля на неговата, въпреки че много добре си дава сметка, че другарчето още не се е нахранило
и т.н.


И не, израз на любов не е да си боцкате по чиниите, израз на любов е нещо, което веднъж споделиха в едно интервю Андрей Слабаков и жена му. Разказваха за времето, когато са емигрирали в Италия и се е наложило да погладуват, защото никой не ги е чакал с разтворени обятия. Гладували са и сутрин са имали пари само за един кроасан, който са делили на 2. В повечето случаи Андрей казвал, че не е гладен и е отстъпвал своята половинка на жена си.
Това е любовта. А не обмяната на различни телесни секрети.

# 701
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Има боцкане и боцкане.
Едно е храната да е в една чиния, от която си боцкат 2+ човека.
Друго е храната да е в две чинии, но различна, и всеки да боцка от това, което другият си е поръчал/сипал.
Трето е една и съща храна да е в две чинии, единият да си излапа набързо своята и да започне да боцка от тази на другарчето. С подточки:
а) вторият не е гладен, не харесва храната, няма нищо против да си дояждат от неговата чиния
б) вторият е гладен, но просто се храни по-бавно и не е очарован от факта, че първият, след като е изпразнил чинията си, се прехвърля на неговата, въпреки че много добре си дава сметка, че другарчето още не се е нахранило
и т.н.


И не, израз на любов не е да си боцкате по чиниите, израз на любов е нещо, което веднъж споделиха в едно интервю Андрей Слабаков и жена му. Разказваха за времето, когато са емигрирали в Италия и се е наложило да погладуват, защото никой не ги е чакал с разтворени обятия. Гладували са и сутрин са имали пари само за един кроасан, който са делили на 2. В повечето случаи Андрей казвал, че не е гладен и е отстъпвал своята половинка на жена си.
Това е любовта. А не обмяната на различни телесни секрети.
Любовта е както си я направиш.Може разбира се и с различни телесни секрети.Кой измисли и дефениция за любовта.Рече и отсече.Различни хора различни усещания.Остава и при любовта да има правила.Нечий,чужди.Да си ги използва в неговата любов.

# 702
  • Мнения: X
Въобще няма да оценя жеста мъжа ми или детето да ми забъркат в чинията да си боцнели.


Питам дали искат и какво, слагаме си в чинията и всеки се храни оттам, като си сипва допълнителни или дояжда останало ако желае.

Ако някога си вемем по картофче е да опитаме, не мм да си поръча порция и ние двете да му я избодем. Поръчваме три и всеки си хапва каквото му се яде.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Дори и животните носят и споделят храна. Жест на грижа и внимание. Да пиеш любов от устните на любимия, с дъх на медовина, сладолед или шоколад е споделено удоволствие.
Не ми се е случвало да ми ровят в порцията или отпиват. Още ат етапа гаджета, кавалера предоставя на дамата. Подобно беше отношението и в първи клас.

# 704
  • Мнения: 25 669
Любовта е както си я направиш.Може разбира се и с различни телесни секрети.Кой измисли и дефениция за любовта.Рече и отсече.Различни хора различни усещания.Остава и при любовта да има правила.Нечий,чужди.Да си ги използва в неговата любов.

Любовта е да даваш на човека, когото обичаш.
Любовта е да даваш повече, отколкото очакваш да ти се върне.
Ако търсиш реципрочност, това не е любов, а търговска сделка. Аз на тебе, ти на мене.
Ако искаш само да взимаш, без да даваш, това пък е съвсем далече от любовта. Или ако е любов, то е само към самия себе си.

Общи условия

Активация на акаунт