Юли 2021

  • 23 337
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 76
Здравейте, как е бебчо? Ние с моята бебка също сме контактни и много се притеснявам. От днес и хърка нослето, леко прокашля и киха. Какви са симптомите при вас?

 
Мами,моят син от днес е с положителен тест и с температура от 2 дена,с двустранна скрита пневмония,пътуваме към доц.Мангъров,дсно бързо да се оправи 😢

# 61
  • Мнения: 177
Никакви симтоми освен температура,а на снимката излезе двустранна пневмония.

# 62
  • Мнения: 233
Никакви симтоми освен температура,а на снимката излезе двустранна пневмония.

Как сте??? Надявам се че всичко е Ок и лечението е подействало и сте преборили тази пневмония!!!стискам палци!!!

# 63
  • Мнения: 177
Никакви симтоми освен температура,а на снимката излезе двустранна пневмония.

Как сте??? Надявам се че всичко е Ок и лечението е подействало и сте преборили тази пневмония!!!стискам палци!!!
В къщи сме,тръгнах си от болницата по собствено желание. Бебето ми го изкарват уж с двустранна пневмония,а няма такова нещо. Не са го лекували с абсолютно нищо,единственото нещо което ми докараха в стаята е панадол. Няма адекватно лечение по болниците. Аз взех решение и си тръгнахме,след каъо ми казаха,ме ако има влошаване на 7-10 ден,тогава ще се предприеме лечение.. е познайте на 5тия ден си тръгнах,за да го погледне някой и да каже трябва ли антибиотик и какво още,оказа се,че детето няма и пневмония само пари искат да изписват от касата,а на епикризата пише,че го лекували със сума ти неща.. направо бях бясна. Неговия педиатър се съгласи и го преглежда през ден. Останаха сополите само. Как сте другите мами,как са бебоците

# 64
  • Мнения: 72
Никакви симтоми освен температура,а на снимката излезе двустранна пневмония.

Как сте??? Надявам се че всичко е Ок и лечението е подействало и сте преборили тази пневмония!!!стискам палци!!!
В къщи сме,тръгнах си от болницата по собствено желание. Бебето ми го изкарват уж с двустранна пневмония,а няма такова нещо. Не са го лекували с абсолютно нищо,единственото нещо което ми докараха в стаята е панадол. Няма адекватно лечение по болниците. Аз взех решение и си тръгнахме,след каъо ми казаха,ме ако има влошаване на 7-10 ден,тогава ще се предприеме лечение.. е познайте на 5тия ден си тръгнах,за да го погледне някой и да каже трябва ли антибиотик и какво още,оказа се,че детето няма и пневмония само пари искат да изписват от касата,а на епикризата пише,че го лекували със сума ти неща.. направо бях бясна. Неговия педиатър се съгласи и го преглежда през ден.

 сополите само. Как сте другите мами,как са бебоците


Потресена съм и се възмущавам .На твое място и 5 дни нямаше да стоя ало още от първия няма антибиотично лечение какъв е смисъла от престои в болницата?
И как виждат на снимката двустранна пневмония ,а после я няма 🤬
Това е много сериозно състояние ,не изчезва от само себе си без лечение за 5 дни!!!Бих била бясна ако ми докарат такъв стрес и после нищо! Дано детенце е наред ,то пък бива бива,ма да правят хората НС маймуни да точат от касата ,не ги е срам!

# 65
  • Мнения: 488
Мами, още е раничко май за тази тема, но както си лети времето, ей сега ще дойде време за захранване. Бебка става на 5 месеца след седмица и вече започвам да чета по темата захранване. Мисля да опитам да започна захранването в началото на декември, когато ще е на 5 месеца и половина. Дали е рано? Вие кога мислите да захраните и с какво?

# 66
  • Мнения: X
Мисля да започна на 4 месеца и 2 седмици със захранването.

# 67
  • Мнения: 48
Ние ще чакаме да стане на 5 месеца и малко. Педиатърката ни каза да я захраним на 4 месеца и 1 седмица, но и по наша преценка, но за мен е рано и по съвет и на други хора ще го правим другия месец. (Миналата седмица стана на 4 месеца) Иначе си имам подробни схеми от сестра ми, която миналата година мина по същия път и ще следвам нейния подход като първо ще е зеленчуково пюре (картоф или морков ще е първото).

# 68
  • Мнения: 181
Аз вече започнах захранването на 3 месеца и 3 седмици . На Бети много и хареса всичко което предложих до момента-картоф,морков,тиква,броколи и пащърнак.

# 69
  • Мнения: 128
Аз също захраних на 4 месеца и седмица. Вече обедното хранене е заместено. До сега съм въвела май същото като Eli  91. Всеки изминал ден хапва с по голям апетит. Изхождането преди беше през ден, два, а сега си ака нормално всеки ден. От няколко дни пробвам следобед да давам оризова каша, но категорично я отказва. Та вчера пробвах царевично-оризова с банан и нея по я хареса. Тези дни прави 5 месеца и е на АМ от раждането.

# 70
  • Мнения: 488
Ехее, аз така като гледам ще съм закъсняла със захранването на 5 месеца и половина Grinning А как и в какво слагате малчовците, за да ги храните, защото още не могат да седят? Thinking

# 71
  • Мнения: 128
Аз я слагам в шезлонга. Като по малка там стоеше повече, но сега предпочита да е на гимнастиката, да си играем или просто да се търкаля. Та шезлонга вече основно за хранене го ползваме.

# 72
  • Мнения: 181
Ехее, аз така като гледам ще съм закъсняла със захранването на 5 месеца и половина Grinning А как и в какво слагате малчовците, за да ги храните, защото още не могат да седят? Thinking
В шезлонга я слагам в полуизправено положение 😊

# 73
  • Варна
  • Мнения: 746
Започнах с тиква (4м и седмица). Първо ден не се хареса,но криво ляво бутнах 3 лъжици. Днес 6 лъжици се харесаха много,даже трепереше като по голямо дете за лъжица 😁 Следват картоф и морков. Вчера правих на пара,днес варих. Намачках и минах през цедка с малко АМ

# 74
  • Мнения: 27
Аз също захраних на 4 месеца и седмица. Вече обедното хранене е заместено. До сега съм въвела май същото като Eli  91. Всеки изминал ден хапва с по голям апетит. Изхождането преди беше през ден, два, а сега си ака нормално всеки ден. От няколко дни пробвам следобед да давам оризова каша, но категорично я отказва. Та вчера пробвах царевично-оризова с банан и нея по я хареса. Тези дни прави 5 месеца и е на АМ от раждането.
Ваня,какво е количеството на обедното хранене и в какво се състои?

Общи условия

Активация на акаунт