Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (3)

  • 46 412
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 990
И аз се включвам с въпросче Wink
Как протича подготовката на  ЗЕТ при д-р Станулов? Като ми дойде МЦ на него ли звъня или на рецепция за час за 2-ри, 3-ти ден? Иска ли хормони или направо преглед? Задължително ще съм с Естрофем, това си го знам. След първия преглед още колко пъти евентуално ще ме вика?
Имам 8 трансфера до сега, 6 от които ЗЕТ, но в друга клиника. Там винаги ходех сутрин за хормони и по обяд за преглед  да следим лигавицата. Случвало се е и по 5 пъти да ходя преди да се включи прогестерона и да се определи датата на трансфера.
Но сега ми е напълно непозната ситуацията Thinking

# 46
  • Мнения: 573
Аз ходих вечер след работа. Всичко е индивидуално, най-добре е да коментирате и да се разберете  с доктора. Час се запазва на рецепцията.

# 47
  • Мнения: 60
Много ви благодаря Heart

# 48
  • Мнения: 753
Бени аз съм първи ден след Зет. Вчера си прибрах две бласточистета, последните ми.
Още на първи ден от цикъла се обаждам на доктора и той те вика на трети за да види за задържан фолекул и да започнеш с естрофем 3*1 и ако има нужда и Климара. После те вика около 9 ден. При всеки е различно, тогава преценява кога ще е трансфера и изследва прогистерон . Това е.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 687
Рончо, стискам силно палци Flowers Four Leaf Clover

# 50
  • Мнения: 990
Рончо, благодаря Gift Heart Тази процедура ще ми хареса - без бодене през ден, два и малко прегледи.

Очакваме добри новини от теб след десетина дни Flowers Four Leaf Clover People Baby Hands Pray

# 51
  • Мнения: 753
Благодаря Ви. ❤️

# 52
  • Мнения: 205
Здравейте. Преди стимулация трябва да отида на преглед, доктора каза че може и преди цикъл, но не попитах колко дни преди датата може да  бъде. Имате ли представа? Предполагам ще ми гледа антралните фоликули.

# 53
  • Мнения: 753
Здравейте. Преди стимулация трябва да отида на преглед, доктора каза че може и преди цикъл, но не попитах колко дни преди датата може да  бъде. Имате ли представа? Предполагам ще ми гледа антралните фоликули.
Антрални се гледат на 2 ден от цикъла. Предполагам те вика по рано на чист ден за микробиология и цитонамазка.

# 54
  • Мнения: 1 299
На мен ми каза да отида 1 седмица преди цъкъла за микробиология + цито.

# 55
  • Мнения: 665
На мен ми каза като ми дойде МЦ да му се обадя. Изпрати ми един лист с изследванията за двамата. Но аз не съм от София и затова може би. Всичко ще си правя в моя град.
Мико/Уреаплазма пускахте ли или само обикновена микробиология?

# 56
  • Мнения: 990
На мен ми каза като ми дойде МЦ да му се обадя. Изпрати ми един лист с изследванията за двамата. Но аз не съм от София и затова може би. Всичко ще си правя в моя град.
Мико/Уреаплазма пускахте ли или само обикновена микробиология?

И аз не съм в София. Всички изследвания от въпросния лист ги правих в лаборатория в моя град. Остана ми само микробиология и цитонамазка - на 21.10. имам час при гинеколог (дано да не  ми подрани МЦ).  Мико и Уреаплазма имам от преди няколко месеца и няма да ги пускам сега.

# 57
  • Мнения: 665
Привет от мен!

В очакване на МЦ съм следващата седмица и дано всичко е наред и стартираме.
Трябва ли според вас да се прави цветна снимка преди ин витро? Аз имам правена точно преди четири години и сега като чета по групите момичета пишат, че трябвало. На мен д-р Станулов нищо не ми е казвал и не знам…

# 58
  • Мнения: 753
Привет от мен!

В очакване на МЦ съм следващата седмица и дано всичко е наред и стартираме.
Трябва ли според вас да се прави цветна снимка преди ин витро? Аз имам правена точно преди четири години и сега като чета по групите момичета пишат, че трябвало. На мен д-р Станулов нищо не ми е казвал и не знам…
Мойта цветна снимка е от преди 5 год. И не ми се налагало да правя нова. Даже за Фонда не са ми искали нова.

# 59
  • Мнения: 1 506
Хопчи, мисля, че не ти трябва. На мен ми иска ЦС, но аз пробвах инсеминация, тук е задължително. Все пак инвитро правят и дами със запушени тръби, така че според мен не ти е нужна засега.

Общи условия

Активация на акаунт