Азиатска козметика и грим - 22

  • 70 739
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 670
VanessaDE, не би трябвало да има проблем с немските митници за поръчки от Йесстайл. Последните  2  са ми до превозвач в Германия, надявам се да няма изненади. ДДС- то е включено -    VAT included in Total   US$ 30.21.  За да хвана максималната отстъпка от 15 % ми са налага да надхвърлям сумата от US$ 200 . Досега не се е налагало да плащам мито, тъй като от йес разделят продуктите в два пакета с отделни фактури и сумата не надвишава 150 Евро.
На  MARY & MAY съм пробвала само Niacinamide Vitamin C Brightening Mask, опаковка с 30 маски . Харесват ми, добре прилягат, имат достатъчно есенция и са много хидратиращи. Заредих втора опаковка от тях и взех Collagen Peptide Vital Mask, също 30 броя. Не съм ги отворила все още, но се надявам и те да ми допаднат.

# 706
  • Мнения: 13 502
Момичета, гледай като плащате с пейпал, сега пусках една поръчка и изведнъж сумата от 66.20 евро в сайта стана 71.40 евро в пейпал, отказах платих с карта без пейпал през наша банка ми взеха само 50 цента за превалутирането.
Че си беше дебело в Пейпал и отиваше долар -два в превалутиране, ама 5 евро, вече е прекалено..

# 707
  • Бостън
  • Мнения: 13 687
След около 3+ седмици ползване да кажа добра дума за поредните продукти на Миша! Voila:

^^^ 1 и 2 (без крема, не съм голям фен на кремове аз!)

Какво да кажа - перфектните продукти да успокоят и нежно да хидратират кожата. Напомням, че аз съм със смесена към мазна през лятото. Всякакви зачервявания изчезват в пъти по-бързо. Не лепнат, не им се молиш да попият докато не заспиш, не оставят филм върху кожата, прекрасни и сутрин и вечер под други продукти. Разходът ми се вижда сериозен, но може и сама да съм си виновна, защото толкова ме радват, че плескам със шепи! В запасите лежат и пяната за миене, както и миста! Еднозначно продукти, които с удоволствие бих повторила и потретила, сега кроя пъклени планове да науча пубертетката да ги ползва! А сайта на Миша редовно пуска -40/-50% разпродажби!


Ревюта за есенцията
Ревюта за ампулата

Последна редакция: сб, 28 май 2022, 23:18 от Agent Provocateur

# 708
  • Мнения: 13 502
Grinning фен съм на пелина, за успокояване и хидратира го предпочитам пред центелата. За мен е много по-ефективен.
Агент, за тинката виж пелиновия крем на round lab - гелообразен е, въздушен и попива на секундата, няма начин да те и хареса. А и с тонера и емулсията на миша да остане пак добре.

Новата корейска мания изглежда ще е гроздето. Гледах двама-трима блогъри, които хвалят нови продукти с него, чак с ретинола го сравняват.

# 709
  • Мнения: 2 003
Grinning Без да съм тийн, и аз отворих пелиновия крем на Round Lab, точно такъв е, много е приятен за сезона. Идеален ми е преди сънскрийна.
За гроздето - Papa Recipe са вложили доста в рекламирането на новата им серия Noble Rot и масово инфлуенсърите я показват. Още не съм се въодушевила, но ще видим.

Сега съм очарована от Aquatide 5000 - уникална съставка, корейски патент, работи като антиоксидант, анти-ейдж, противовъзпалително, повишава овлажняването, активира автофагията, намалява трансепидермалната загуба на вода, подобрява бариерната функция.
http://incospharm.com/default/en/04/01.php

# 710
  • Бостън
  • Мнения: 13 687
Мерси, Зари, Каталано, този нали? Отива на пинборда! Заедно с  Aquatide 5000 и съдържащите го!






Покрай бялата козметика на Caudalie навремето се бях позапалила по гроздето, после имаше един БГ крем с Мавруд - чудесна консистенция и аромат, употребих 2-3 кутии от него само заради аромата Wink Резвератрол съм пила, сега е ред и в корейското му превъплъщение да го опитам Grinning

^^^ А горният серум го има и в друг вид, удобен за тест и за път и на много добра цена...
Logically skin Aquatide Resurface Serum Sticks 2g x 10Sticks korean Facial Serum
https://www.amazon.com/Logically-skin-Aquatide-Resurface-Hyaluro … 8MSZXTLF&th=1

А голямата опаковка е на сейл сериозен в Jolse, в нашия Амазон е $40
https://jolse.com/product/logically-skin-aquatide-resurface-seru … m83xoCplwQAvD_BwE

Последна редакция: нд, 29 май 2022, 18:53 от Agent Provocateur

# 711
  • Мнения: 2 003
...Заедно с  Aquatide 5000 и съдържащите го!
Погледни също и Logically skin Brightuning Peptide Ampoule - там е 5%. Съдържа и Dipeptide-1 (tyrosine + arginine)- functions as a "messenger of tranquility and muscle relaxation"Grinning Предполагаемо, стимулира синтеза на еластин.
В състава има и MelaTrepein - друго чудо, против хиперпигментации, но също и антиейдж.
Всъщност цялата формула е много интересна.

Друг продукт - Celimax Dual Barrier серията, главно серума. Там е съчетан със серамиди. Обаче е за суха кожа или поне за студен сезон.
 


Aquatide има и в някои от околоочните кремове на AHC - AHC Pepta Active Real Eye Cream,  AHC Time Rewind Real Eye Cream ,  AHC Youth Lasting Eye Cream, но в тези, произведени за азиатския пазар.

Последна редакция: нд, 29 май 2022, 21:43 от Catalano

# 712
  • Мнения: 13 502
Агент, да този  крем е.

# 713
  • Бостън
  • Мнения: 13 687
Още веднъж мерси и на Зари и на Каталано! Hug

И докато съм на тема Миша (то кога ли не съм)...

Преди 2 седмици си ровех сандъка с чеиза да си търся охлювите, ще става топло, а те леко засушават и изобщо аз съм фен и си намерих 1/3 опаковка от нощната маска с охлюви, но още отпреди ребрандинга, т.е. старо,  сериозно старо. И нали съм циция и не обичам да изхвърлям продукт реших да я доизразходя като крем за ръце. Не че нямам поне 4-5-6 крема за ръце по всички кюшета на къщата и колата! Какво да кажа - маската сложи в джоба си всичките ми префърцунени кремове!


Новата опаковка изглежда така:


Изобщо цялата линия не е зле, никак не е зле!

# 714
  • Germany
  • Мнения: 2 027
🤣 Агент, аз сега съм с тази нощна маска, за лицето де, не за ръцете. Харесва ми, друго от серията не съм пробвала. Само не ми харесва, че е много голяма. Имам чувството, че вече цяла вечност я ползвам и вече си мечтая за нещо новичко 😉

Последна редакция: вт, 31 май 2022, 09:17 от PeaPink

# 715
  • Мнения: 63
Здравейте, може ли да ми препоръчате едно тонерче така приятно хидратиращо за лятото без да лепне, кожата ми е…хмм…предимно суха но през лятото се омазнява в т-зоната. И също околоочен, който да не дразни окото, ползвала съм heimish marine eye, но попива с часове и оставя някакъв гаден филм,  benton fermentation eye ми дразни супер много очите😭 Ще очаквам включване, благодаря!

# 716
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета! Моля, препоръчайте ми някакъв крем за силно чувствителна и с нарушена бариера кожа😞Мажа се една седмица с фусикорт изписан от дерматолог, но заради кортикостероидите не искам повече да го слагам на лицето си, че съм и с глаукома😞

# 717
  • Мнения: 13 502
Бързо и веднага единствено за това се сещам
https://douglas.bg/real-barrier-intense-moisture-cream-52511
https://douglas.bg/real-barrier-extreme-cream-mask-52515

Добре ще е и с комбинация с тонера, но не го намирам наличен тук.
Това е цялата серия
https://www.atopalm.com/Nighly_Routine_With_Studio86_p/57523.htm
Попрегледах малко, нещо са изпразнени онлайн магазините тук.

А ако имаш време да чакаш поръчки - там избор широк.

# 718
  • Germany
  • Мнения: 2 027
blackadder23, свежи тонери подходящи за лятото са например TONYMOLY - The Chok Chok Green Tea Watery Skin или пък MISSHA - Time Revolution Artemisia Treatment Essence.
За околоочен, предполагам има доста, които не дразнят очите. Аз в момента мажа iUnik Propolis Vitamin Eye Cream, много лек и приятен, но нищо особено, ако човек има по-сериозни проблеми там.

# 719
  • Мнения: 5 732
Здравейте, момичета! Моля, препоръчайте ми някакъв крем за силно чувствителна и с нарушена бариера кожа😞Мажа се една седмица с фусикорт изписан от дерматолог, но заради кортикостероидите не искам повече да го слагам на лицето си, че съм и с глаукома😞
Ето този препоръчвам с две ръце.
Не е от азиатската козметика, но е точно за този проблем и е добър.

Общи условия

Активация на акаунт