Азиатска козметика и грим - 22

  • 70 122
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 63
blackadder23, свежи тонери подходящи за лятото са например TONYMOLY - The Chok Chok Green Tea Watery Skin или пък MISSHA - Time Revolution Artemisia Treatment Essence.
За околоочен, предполагам има доста, които не дразнят очите. Аз в момента мажа iUnik Propolis Vitamin Eye Cream, много лек и приятен, но нищо особено, ако човек има по-сериозни проблеми там.
Ами изсъхва ми доста кожата в края на окото , не е нещо драматично но е видимо, особено ако се опитам да скрия с коректор 😩 Затова и търся нещо което просто да хидратира, а за тъмните кръгове няма как да ги оправя със близнаци на 2г. хахахах
Благодаря за тонерите, ще пробвам Миша-та отдавна му се каня на този който каза 😁

# 721
  • Мнения: 2 030
И аз ще препоръчам нещо некорейско, но е незаменимо за сух контур - най-добрата ми находка за тази година - Bioderma Atoderm Intensive Eye

# 722
  • Мнения: 13 380
Скрит текст:
Здравейте, момичета! Моля, препоръчайте ми някакъв крем за силно чувствителна и с нарушена бариера кожа😞Мажа се една седмица с фусикорт изписан от дерматолог, но заради кортикостероидите не искам повече да го слагам на лицето си, че съм и с глаукома😞
Ето този препоръчвам с две ръце.
Не е от азиатската козметика, но е точно за този проблем и е добър.


Цинкът изсушава.

Европейско, ако се търси нещо със серемиди, липиди и от сериите за атопични кожи на брандовете.

Както и един крем само няма да свърши работа. Почистването също трябва да се обърне внимание, с какви продукти е .
слънцезащита и никакво ексфолиране.

На биодерма съм ползвала продукти за тяло от серията атодерм - страхотни са за суха кожа.

# 723
  • софия
  • Мнения: 1 212
Здравейте, също околоочен, който да не дразни окото, ползвала съм heimish marine eye, но попива с часове и оставя някакъв гаден филм,  benton fermentation eye ми дразни супер много очите😭 Ще очаквам включване, благодаря!
Benton и аз не го харесвам. Лек, приятен крем, добър и и за база под коректор, ако ползваш, но без големи опаквания.
[img]//cdn.bg-mamma.com/mO1K/OFTGV.jpg[/img.  
Мазничък е, но попива добре, има едни капсулки вътре, които се разстапят,препоръката е, че изсветлява зоната.

Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 12:34 от swetulka

# 724
  • Мнения: 1 990
Моля, препоръчайте ми някакъв крем за силно чувствителна и с нарушена бариера кожа
Линията SoonJung на Etude House.
Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream
Purito Dermide Balancing Barrier Balm
Purito B5 Panthenol Re-Barrier Cream
Rovectin Cica Care Balm
Aestura AtoBarrier365 Cream
Skin&Lab Barrierderm Relief Balm




..И също околоочен, който да не дразни окото
Klairs Fundamental Eye Awakening Gel + Fundamental Nourishing Eye Butter
Round Lab Dokdo Eye Cream
Cosrx Advanced Snail Peptide Eye Cream
Tonymoly The Green Tea Truebiome Watery Eye Cream
Dr.G Royal Black Snail Eye Cream

# 725
  • Мнения: 1 104
Привет, момичета, в търсене съм на нов крем (корейски), защото съм бременна и трябва да са доста пречистени, като цяло.. Кожата ми е нормална към мазна. Имате ли някакви препоръки?

# 726
  • Мнения: 3 632
https://jolse.com/sale-brand.html

Безплатна доставка до утре в 10 ч. сутринта.
Без минимална сума. Не видях нищо интересно, но вие може да следите други неща Innocent

# 727
  • Мнения: 2 448
Момичета,можете ли да дадете мнение за тези олиа
su:m37 Skin Saver Essential Clear Cleansing Oil
IOPE Moist Cleansing Oil
O HUI Miracle Moisture Cleansing Oil
Sulwhasoo Gentle Cleansing Oil
ISA KNOX TURN-OVER 28 Advanced Melting Cleansing Oil

# 728
  • Мнения: 13 380
the Ant ..., подстрекатека, уж не отварях джолсето.

Нещата, които искам не са на добра цена, но все си намерих нещичко.
Поръчах това
https://jolse.com/product/time-deal-ahohaw-elazulene-peptablue-c … 58/category/1097/

Какво ли няма вътре, пептиди, колаген, хиалуронова киселина, аденозин, центела и още какво ли не.

И пак ми направи впечатление превалутирането на пейпал, ползвах натрупани 1.50, дойде ми на цена 13.40 долара при плащането с пейпал вече ми дава 13. 60 евро. То бива трънски курс бива, но това си е вече много.
А гледам, че джолсе са махнали другите опции.
Поръчах дотук да видим как ще е.

# 729
  • София
  • Мнения: 538
В PayPal има опция да избереш превалутирането да се извършва от банката, издадел на картата. Винаги е по-изгоден курса на банката.

# 730
  • Мнения: 1 990
В тази ампула най-ценното е пептидният комплекс, за който Ahohaw имат патент - SRGF H1 - нови, високоефективни пептиди и растежни фактори с ранг на аминокиселини. Помагат за успокояване на проблемна кожа, предпазват от външни раздразнения и възстановяват еластичността на кожата.

# 731
  • Мнения: 13 380
Bis, благодаря на това даже не съм и обърнала внимание.

# 732
  • София
  • Мнения: 538
Да, самата опция е доста незабележима, ясно е защо...
В момента всъщност изглежда така опцията и след това избираш да платиш в чуждата валута, което означава, че издателят на картата ще превалутира:

# 733
  • София
  • Мнения: 1 701
Здравейте! Иска ми се да поръчам хидратиращи тонери за проба. Кои бихте ми препоръчали и има ли в момента някъде изгодни? Благодаря!

# 734
  • Мнения: 63
Мили дами, може ли да споделите от кои български сайтове поръчвате корейска козметика, понеже в последно време се навъдиха много. Аз за сега съм поръчвала от Кокос и Нотино. Дано не спамя, но не успях да открия в темата, видях само корейските!

Общи условия

Активация на акаунт