защо умират деца,,,,,,,,,

  • 5 219
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
Защото Господ наказва там, където най-много боли...  Защото някой някъде изкупва чужди грехове... Защото...

Мир на душичката на момчето  Praynig
Винаги съм се питала , какво толкова сгреших ? Защо децата да са потърпевшите ? Ако сме виновни ,нека ни наказва по друг начин , не децата . Cry
Мир на праха на детенцето . Sad

# 16
  • Мнения: 3 166

abe vie niamata li si dryga rabota? Kak moge izobshto da pishete takiva neshta? Moje li takova neshto?
Moje li tova da e tema sa razgovor i diskysia?
Isrodshtina!

Изродът си ти, мила...


Съгласна съм! Единственото тук, което би могло да се квалифицира като изродщина са собствените ти думи, Sorry_65 . Рони го е казала най-добре- дано не ти се налага да  да говориш за такава загуба!!!

# 17
  • Мнения: 78
Аз смятам, че земният път който ни се налага да изминем е осеян с тръни.Още с раждането си започваме да страдаме, коликите, първите зъбки,откриването на света.Всеки ден се сблъскваме с проблемите на ежедневието.Сигурно не един от вас е имал познат или близък възрастен човек,прикован с години на легло .Все си казваме в такива случаи, защо Господ не го прибере стига се е мъчил? Да, но най-вероятно те имат да изкупват грехове,на всеки е отредено време, което да живее на земята.Затова аз вярвам че прибирайки рано нашите деца Господ е отредил, че невинните душици не бива да се мъчат и страдат.Никоя от нас не би могла да знае какво би се случило в бъдеще.Аз имам детенце с епилепсия и тъй като ни се налага да ходим на рехабилитация всеки ден виждам болни дечица,чиито родители плачат и се молят за излекуването им.Затова искрено вярвам, че Господ си знае работата, когато прибира ангелчетата ни при себе си.И вярвам,че там те са хубаво, светло и топло място,без болка и сълзи

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Бог да го прости!!! Sad

# 19
  • Мнения: 2 677
Защото няма Господ, за това!

Нямам какво повече да добавя... за съжаление.  Cry

# 20
  • Мнения: 1 364
Не вярвам особено в задгробния живот.
Но в такива случаи много искам да го има!  Praynig

# 21
  • Мнения: 1 492
Защо Господи, защо?
Почивай в мир, мило дете Praynig Cry
 Flowers Rose Flowers Rose

# 22
  • София
  • Мнения: 1 951
Страшно неприятна новина.Имам братовчед ,който почина на 10г. от  левкемия.Откриха я в много напреднал стадий,за няколко месеца,да не кажа имесец и край .Мъка за родителите  и  най-близките.   

# 23
  • Мнения: 2 494
Много е тъжно.......... дете....... моя приятелка почина на 17, казвала съм и преди, никога няма да разбера защо, малки деца, малко по-големи........ плача за тези деца!!!!!  Cry

# 24
  • Мнения: 1 930
Мир на праха на детенцето  Sad!

# 25
  • Мнения: 1 409
Мир на праха на детенцето  Sad!
Много често,откакто загубих бебчето си ,си задавам този въпрос.Защо трябва да си отиват тези невинни душици,които са видяли толкова малко от живота или дори не са успяли да се родят?Cry
Няма кой да ни отговори на този въпрос,но се надявам,че нашите малки ангелчета са добре там където са.
Дано родителите на това детенце намерят сили да продължат да живеят,и дано по-рядко се случват такива нещастия,защото не е справедливо

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 69
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 27
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Няма по - голяма мъка от това да загубиш дете Flowers Rose Flowers Rose

Дано детето е на по - добро място и да има много приятели  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 28
  • Мнения: 1 381
Незнам ..... и едва ли някой има отговор .... мисля че е по-скоро съдба.... дошъл им е реда, а понякога може би така Господ ги предпазва от големи страдания. Утре 11.11 Марена щеше да стане на 1 годинка, но Господ си я взе, тя беше с тежко генетично увреждане... моля се сега единствено за нейните родители да продължат напред и да си имат отново детенце.

Милото детенце, дано не е страдало- за това се моля все път когато ангелче отлита на небето.
Много е тежко да погребеш дете си.........Искренни съболезнования.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 941
Защоооо, дали ще разбера някога? Защо останах аз жива, а не тя... Cry

Общи условия

Активация на акаунт