Тема 4 - Февруарската дружинка премина първата половинка 🌺

  • 27 573
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен! Дълго отлагах да си направя регистрация тук, но ето че и този момент дойде Smile Казвам се Нелина, на 23 от Пловдив, 22 +5г.с., с термин между 24.02 - 01.03.2022...та ще видим кога ще пожелае бебка да се появи на бял свят Smile Леко бременеене на всички! Sparkling Heart

# 676
  • Мнения: 366
Записвам се и аз, на 24год. съм, първа бременност от първи опит. В момента живея в София, в 24г.с. +2 съм. Термин 14.02. с момиче. На килограми съм близо 58кг, качила съм около 6-7кг до момента. Ще раждам в държавна болница живот и здраве, искам да е естествено, ако всичко се развива наред. Засега не се притеснявам от раждането, всички жени минават през този естествен процес, така че по мое мнение няма причина за притеснения и шаш. Все пак, лекарите затова са там, да помагат.

# 677
  • Мнения: 399
Страхотно оформеление на темата! Благодаря Галя!
Аз съм на 29 г., от София, с първа бременност.
В 21+3 г.с съм.
Стартирах 51 кг., а в моемнта съм 57 кг.

# 678
  • Мнения: 187
На 30 от София
И аз ще раждам в държавна болница
Сега съм в 26г.с +7 кг
Предпочитам да не се споделя за раждане, защото всяко такова е много индивидуално и както спомена една дама по-горе някои жени имат много травмиращи изживявания. Аз съм се настроила, че ще мине бързо и лесно  и искам да си остана с тази нагласа Grinning

# 679
  • Мнения: 986
Аз също мисля, че не е редно да се споделя за ражданията, от всички теми до сега с приятелки които имат деца, най се дразня като започнат да разказват коя как е родила и колко се е мъчила...ами не съм питала и не искам да знам, знам че не го правят с лош замисъл, но не е приятно да чуя как се е мъчила 16-17 часа и колко гадно било...примерно.

# 680
  • Мнения: 69
Аз съм Нев на 28 години от гр. Велико Търново Relaxed  В 23+6 г.с. първа бременност с момиченце иии +7кг... засега Laughing Следя се при д-р Емилия Рашкова във Велико Търново, където смятам и да раждам (още нямам идея при кого). ФМ правих в София при проф. Марков.
Благодаря за новата темичка Green Heart

# 681
  • Мнения: 307
Всички сте толкова слаби, само аз ли съм качила 8 кг и съм 73 Joy Здравейте на новите членове, пожелавам ви хубав пухкав финал! Heart

# 682
  • Мнения: 69
Всички сте толкова слаби, само аз ли съм качила 8 кг и съм 73 Joy Здравейте на новите членове, пожелавам ви хубав пухкав финал! Heart

Ами...аз нарочно не написах ама съм 87кг Laughing Почнах от 80, тааа имаш още много SmileWink

# 683
  • Мнения: 55
Здравейте аз съм с термин 12.02.2022 🎀Първа  бременност, град Плевен

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 777
И аз се присъединявам към клуба на малко по-заоблените дами Grinning В момента съм 80кг, като съм качила само 2 откакто забременях, но както казват хората - тези кг ми отиват хаххаха. Все пак не съм ниска де. На 37 съм, първа бременност чрез инвитро, след 4 години опити. Ще си имаме момченце Blue Heart. От Пловдив, в Селена при д-р Ставрев се следя. Именно заради инвитрото ми казват различен термин. От началото ми казаха 26.02, с него съм се записала и на началната страница. Но варира между 26.02 и 02.03, та ще видим бебчо кога ще му скимне да се появи Blue Heart. Иначе по последен МЦ съм 22г.с..

Благодаря, Галя, за прекрасно оформената тема Heart! Леко бременеене на всички и по-малко поводи за притеснение да имаме!

# 685
  • Мнения: 457
Сега като видях първата страница ми стана много смешно. Тук съм писала термин 27.02., а в мартенската тема - 04.03. Joy
По ПЦ наистина съм 04.03., но по ехограф на всеки един преглед ме изкарва дори за средата на февруари.
Дано се роди живо и здраво бебе, пък все тая за точна дата на термина.

# 686
  • Мнения: 307
Толкова се радвам за мамите в групата,които са успели да забременят след дълго чакане,  имам 2 много близки приятелки, които в момента не успяват и знам колко е трудно, знам също каква е радостта, когато има резултат! ❤

И аз се присъединявам към клуба на малко по-заоблените дами Grinning В момента съм 80кг, като съм качила само 2 откакто забременях, но както казват хората - тези кг ми отиват хаххаха. Все пак не съм ниска де. На 37 съм, първа бременност чрез инвитро, след 4 години опити. Ще си имаме момченце Blue Heart. От Пловдив, в Селена при д-р Ставрев се следя. Именно заради инвитрото ми казват различен термин. От началото ми казаха 26.02, с него съм се записала и на началната страница. Но варира между 26.02 и 02.03, та ще видим бебчо кога ще му скимне да се появи Blue Heart. Иначе по последен МЦ съм 22г.с..

Благодаря, Галя, за прекрасно оформената тема Heart! Леко бременеене на всички и по-малко поводи за притеснение да имаме!

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Толкова се радвам за мамите в групата,които са успели да забременят след дълго чакане,  имам 2 много близки приятелки, които в момента не успяват и знам колко е трудно, знам също каква е радостта, когато има резултат! ❤

И аз се присъединявам към клуба на малко по-заоблените дами Grinning В момента съм 80кг, като съм качила само 2 откакто забременях, но както казват хората - тези кг ми отиват хаххаха. Все пак не съм ниска де. На 37 съм, първа бременност чрез инвитро, след 4 години опити. Ще си имаме момченце Blue Heart. От Пловдив, в Селена при д-р Ставрев се следя. Именно заради инвитрото ми казват различен термин. От началото ми казаха 26.02, с него съм се записала и на началната страница. Но варира между 26.02 и 02.03, та ще видим бебчо кога ще му скимне да се появи Blue Heart. Иначе по последен МЦ съм 22г.с..

Благодаря, Галя, за прекрасно оформената тема Heart! Леко бременеене на всички и по-малко поводи за притеснение да имаме!

Дано се случи чудото и при тях Blush Не знам дали заради това, че е дълго чакане съм такава паника за всичко или си е нормално.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 22
Всички сте толкова слаби, само аз ли съм качила 8 кг и съм 73 Joy Здравейте на новите членове, пожелавам ви хубав пухкав финал! Heart

И аз нарочно не написах...бях 55-6кг. като забременях, вчера се оказа, че вече съм 63 (а бебка е още само 460гр.Smile), което на мен ми се струва сериозно качване за толкова седмици. Обаче честно да си призная си похапвам сладичко, та може да си оказва влияние.Laughing Преди да забременея си хапвах каквото искам без да наддавам, ама вече май тази благословия остана в миналото...Smile

# 689
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета, здравейте и от мен, с термин 5 март съм, но секциото със сигурност ще е през февруари. Чета ви от началото.
На 37 години съм, трето детенце чакам. До преди години бих се заклела, че съм приключила с децата, моите са на 17 и 10г, но ето, че животът поднася изненади Simple Smile.
Към момента преоткривам и се наслаждавам на ситуацията, в 22 седмица съм качила 3кг.
От София съм, следя се при др. Атанасова в Токуда и там живи и здрави ще раждам.
Ще се радвам да споделяме повече хубави моменти и да се подкрепяме в трудните.

Общи условия

Активация на акаунт