Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2021 г.

  • 112 595
  • 1 567
  •   1
Отговори
# 15
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 148
Благодаря, момичета! Hug Купата е точно, за да се оформи правилен кръг. По- дебелите клонки ги вързах с връв докато ги омотая със снопчета от по- тънките брезови клонки. Те държат достатъчно здраво и връвчиците се махат без да се разпадне венецът. Ако нещо стърчи просто го подпъхвам където мога. Grinning Миналогодишният се получи по- добре, но го прибрах в килера и сега не мога да го намеря...

# 16
  • София
  • Мнения: 5
Благодаря за темата! Чаках с нетърпение!

Всяка година украсявам на 1-ви декември, но започвам да се подготвям за Коледа и да мисля подаръци и тема за празника от началото на септември. 😅

# 17
  • под тепетата
  • Мнения: 9 265
Благодаря за темата! Много ми хареса мотото Simple Smile
Аз вече закупих първите играчки - крушките, за подаръци. Намислила съм един и за мъжа ми, с малко закачка разбира се Wink

# 18
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Благодаря за темата! Много ми хареса мотото Simple Smile


Билянче, кое ни е мотото? Нещо не съм се ориентирала. Wink
И анкетата не бях видяла, то май я нмаше в началото...

# 19
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
Благодаря за темата! Много ми хареса мотото Simple Smile


Билянче, кое ни е мотото?
Скрит текст:
Нещо не съм се ориентирала. Wink
И анкетата не бях видяла, то май я нмаше в началото...

предполагам това

Nature Sparkles„Коледа не е време, нито сезон! Коледа е състояние да духа!
Да изпитваш щастие и благодарност, щедрост и съпричастност – това е истинската Коледа!“
Nature Sparkles
Скрит текст:
               

               

               

                       

Отминали теми:

# 20
  • Мнения: 1 019
Благодаря за новата тема! Дано да е все така позитивна и уютна Hug
От мен един венец от клонки, който може да се докорира според настроение и сезон. Отне ми около час и половина с разходката за събиране на клонките.


Колко време стоят в купа, да придобият кръгъл вид. Ако има някъде клип бих се радвала да споделите. Вдъхнови ме този венец ❤
Обожавам Коледа споделям лампичките от миналата ни година. Имахме и три елхи освен другата декорация ( лилава, червена, синя) , ако Ви е интересно ще споделя

# 21
  • под тепетата
  • Мнения: 9 265
Благодаря, st. Dobri! Това имах напредвид, може би не съм се изразила правилно. Дали не е слоган по модерному?
Давай, JustMila! Колкото повече, толкова повече Smiley

# 22
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Билянче, чудесно си се изразила ти, ама моят мозък дава заето и изобщо не включи. 😃 Аз търсех нещо в заглавната картинка или самото заглавие Rolling Eyes.

ДжъстМила, иска ли питане? Давай насам. 😃

# 23
  • Мнения: 1 019
Не са хубави снимките, че ги поорязах малко, но общо взето са това



Бебето се чудеше само как да ги докопа и развали. Тази година ще търся голяма и хубава елха(( за съжаление сме на парно и няма как жива да сложим)

# 24
  • Мнения: 4 564
“Коледа не е време, нито сезон! Коледа е състояние на духа!
Да изпитваш щастие и благодарност, щедрост и съпричастност – това е истинската Коледа!”
Много е хубаво Heart

Последна редакция: ср, 29 сеп 2021, 22:50 от beki8

# 25
  • Мнения: 3 893
Много благодаря за корекцията. 🌷 Правилната сричка е “на”. В бързината съм сгрешила ☺

# 26
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 148
JustMila, заповядай:
https://youtu.be/U73ZgjqKgl4

# 27
  • Мнения: 18 547
Благодаря за темата! Следя с интерес и темата за целогодишни декорации, макар и да не правя.
Миналата Коледа с дъщеричката ми изработихме някои неща, които бяха подходящи и за нейната възраст, като например да маже с боички по коледни играчки от тесто, изпечени във фурната. Тази декември ще навърши 3 и определено ще ѝ бъде интересно да се включи с повечко неща, стига да ни остава мъничко свободно време покрай бебето, което чакаме с нетърпение. 😁
Може ли разяснение за тези играчки от тесто, че да намеря работа на моята 4 годишна, а това ми се струва като за нея. И звучи интересно.
Как печете? Как ги рисувате?

# 28
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 943
Да събирам идеи и аз, въпреки че докато се разхождаме по тениски хич не ми се мисли за Коледа, за Нова Година пък въобще. Миналия сезон поизхвърлих туй-онуй и ми се ще нещо различно, но не съм сигурна какво, много неща ми харесват, повечето несъвместими Worried

И ако някой има идея за модните цветове за този сезон, да подсказва. Не съм гледала много, но мярнах неща в тъмносиньо и златно, интересно, а ММ отадвна си е харесал сини лампички, та може да му излезе късмета тази година да му взема такива, нооооо още е рано за окончателно решение. Кофтито е, че имам други неща с които синьото няма да се върже много. И се почва като за копчето и балтона Smile

# 29
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 643
Благодаря за темата! Следя с интерес и темата за целогодишни декорации, макар и да не правя.
Миналата Коледа с дъщеричката ми изработихме някои неща, които бяха подходящи и за нейната възраст, като например да маже с боички по коледни играчки от тесто, изпечени във фурната. Тази декември ще навърши 3 и определено ще ѝ бъде интересно да се включи с повечко неща, стига да ни остава мъничко свободно време покрай бебето, което чакаме с нетърпение. 😁
Може ли разяснение за тези играчки от тесто, че да намеря работа на моята 4 годишна, а това ми се струва като за нея. И звучи интересно.
Как печете? Как ги рисувате?

Ето ти една рецепта за солено тесто
http://krokotak.com/2012/04/testo/

Общи условия

Активация на акаунт