Отговори
# 15
  • Мнения: 710
Запис в новата тема и от мен.
Аз днес сглобих количката за да си повдигна малко бебешкото настроение, защото големите мебели още ги няма вкъщи. Другата седмица чакам скрин и леглълце и започвам с прането и гладенето.
🌻🌻🌻

# 16
  • Мнения: 1 694
Bochinka, аз съм така ако някакъв дразнител навън ми е раздразнил лигавицата на носа, промивам яко с физиологичен разтвор.
То явно много майки няма да добутат до термин, и аз стискам кълки и пия по два диаспорала, в понеделник влизам в 36 седмица и като изтикам и нея, ще си отдъхна, че на всяка контракция се стряскам. Хем три бременности пълни с контракции изкарах. Да стане бебето поне 2700-2800

# 17
  • Мнения: X
той и магнезния е хубаво да се спре по някое време Simple Smile все пак.

# 18
  • Мнения: 512
Уф, аз цяла бременност не разбрах как мина, сега на финала всеки ден гледам календара и викам - айде бе, няма ли да идва Grinning Питам за трети път за 1 седмица дали да не спра магнезия и все ми казват - още 1 седмица, да влезеш в 37-ма Grinning Аз си викам, ако пък го спра от сега, взема да родя тогава в 37-ма Grinning Grinning Но хайде, от мен да мине, просто искам да излезе скоро и да е здраво - толкова много ли искам? Grinning

# 19
  • Мнения: 398
Bochinka, аз съм така ако някакъв дразнител навън ми е раздразнил лигавицата на носа, промивам яко с физиологичен разтвор.
То явно много майки няма да добутат до термин, и аз стискам кълки и пия по два диаспорала, в понеделник влизам в 36 седмица и като изтикам и нея, ще си отдъхна, че на всяка контракция се стряскам. Хем три бременности пълни с контракции изкарах. Да стане бебето поне 2700-2800

Как така в 36 гс? Как ги броиш седмиците,нещо много се обърквам 😃 на мен термина ми е на 15ти и в пон влизам в 34 гс.. или и аз нещо не схващам 😂

# 20
  • Мнения: 747
Lyuboslavaa, влизаш в 35г.с при 34г.с и 1 ден. Аз съм на 14.11 термин и в неделя приключвам 34г.с и започвам началото на 35г.с.

# 21
  • Мнения: 398
Lyuboslavaa, влизаш в 35г.с при 34г.с и 1 ден. Аз съм на 14.11 термин и в неделя приключвам 34г.с и започвам началото на 35г.с.

Ясно, защото и при следящата ме съм си 33 сега..може би всеки ги брои по различен начин 😂 много се обърквам, важното е че знам кога ми е термина и датата на секциото😃😃

# 22
  • Мнения: X
говорете си 36 та , аз съм в 32 ра Simple Smile ама 36 та си е 9 ти месец , сигурни ли сте в седмиците си защото 36-37 ма тва са си направо октомврийски бебета

# 23
  • Мнения: 182
Ситуацията с носа се влоши и при мен последните дни. Запушва се яко докато спя, през деня също, имам секрети, но не обилни. Със сигурност не съм хремава като настинала/болна. Чувствам се съвсем ок, но носа си остава зле. Утре завършвам 35та г.с., хем вече всичко ми е в повече и искам да раждам, хем не съм готова никак. И лека паника ме обхваща, след 8 толкова спокойни месеци, в които изобщо не съм го мислила. Дано да е от хормоните и да мине, че паникьосана с 3 деца ще е пълна трагедия.

# 24
  • Мнения: 398
говорете си 36 та , аз съм в 32 ра Simple Smile ама 36 та си е 9 ти месец , сигурни ли сте в седмиците си защото 36-37 ма тва са си направо октомврийски бебета

Еми и аз не знам..за това питах, защото аз знам..че съм 33та,но всеки лекар си ги брои явно по различен начин. Все тая де, важното е да си изкараме до датата (тези,които сме секцио) и до термин (за останалите) 🙃

# 25
  • Мнения: 1 038
Относно седмиците-не са като месеците.
Ако си в 35+5 дни се брои,че си в 35та седмица.36тя седмица започва от 36+0..+1..+2 и така.Няма влизане в седмиците,има влизане в месеците.Аз като бях в 19+4дни лекаря каза,че съм в 19та седмица,а не,че влизам в 20,или пък,че съм в 20та
Баткото се роди в 35 и5 дни,води се роден в 35та седмица.
Каката в 37ма и някакви дни пак,пак се води родена в 37 седмица

# 26
  • Мнения: 398
Относно седмиците-не са като месеците.
Ако си в 35+5 дни се брои,че си в 35та седмица.36тя седмица започва от 36+0..+1..+2 и така.Няма влизане в седмиците,има влизане в месеците.Аз като бях в 19+4дни лекаря каза,че съм в 19та седмица,а не,че влизам в 20,или пък,че съм в 20та

И аз така си ги смятам 😁

# 27
  • Мнения: 512
Ами аз не ги следя съвсем точно, вчера на прегледа ми казаха - в 35-та си. Сега на приложението гледам, че пише 34+4. Не са ме гледали на ехограф вчера, така че някъде си ги водят, знам ли. Иначе принципно да, имам 34 пълни седмици и 4 дни реално.

# 28
  • Мнения: 747
Аз гледам по логиката на моето приложение последната ми седмица преди термина (14.11} започва от. 39г.с. + 1д т.е. това е 40-та последна седмица от бремеността.

# 29
  • Мнения: 5 070
Относно седмиците-не са като месеците.
Ако си в 35+5 дни се брои,че си в 35та седмица.36тя седмица започва от 36+0..+1..+2 и така.Няма влизане в седмиците,има влизане в месеците.Аз като бях в 19+4дни лекаря каза,че съм в 19та седмица,а не,че влизам в 20,или пък,че съм в 20та
Баткото се роди в 35 и5 дни,води се роден в 35та седмица.
Каката в 37ма и някакви дни пак,пак се води родена в 37 седмица
Не знам кой и къде ги брои така, ама при различни лекари ходя и всички си ми броят , както и аз - днес съм 31+3, което си е 32гс.

Общи условия

Активация на акаунт