Изпитани сайтове за парфюми - октомври 2021

  • 85 956
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 849
Пуснах и аз една бърза поръчка към Скарлет - Valentino Noir Absolu Musc Essence, на който се чудех отдавна, едни сенки на Мак и едно червило Клиник. Чакам с нетърпение.
Преди години сме взимали доста неща директно от Сарантис (майка ми работеше там) и всичко си е било в изрядно състояние, дори и тези с наближаващ срок на годност. Та освен ако няма някаква генерална промяна в политиката и начина на съхранение, очаквам всичко да е точно Simple Smile

# 391
  • Мнения: 566
jasmin tea, поръчах го от Скарлет. 100мл с отстъпката излязоха около 80лв.

# 392
  • Мнения: 3 676
Милен, благодаря:smiley: от вчера ли ти е поръчката, тогава да пускам веднага втора, хаха.
Да, вчера веднага след поста на Ellinor, бих казал, не съм очаквал толкова бързо обслужване. надявам се да остане така и занапред.  Simple Smile

# 393
  • Мнения: 11 818
Нормално е да са бързи сега, тъй като нямат кой знае какво голямо количество продукти все още.

Аз поръчах Costa Azzurra Aqua TF, ей така за спорта, но и друго интересно не сте оставили.. Simple Smile

# 394
  • Мнения: X
Благодаря, Аника.Flowers Hibiscus
С този Скарлет, който всъщност е Делириум, май ме чака голямо разорение....Joy
Поръчах...Flushed Grin

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 10:44 от Анонимен

# 395
  • Мнения: 1 108
Чудя се дали да не тресна една свещ 2.5 кг на Джо Малоун Joy

# 396
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Миналата година от Escentual поръчах две лимитки на Michael Kors, една от които я виждам и тук - Twilight Shimmer. Цената й беше г/д същата. Сега се чудя за Starlight Shimmer. Grinning
И да попитам 100мл Kilian Adults така ли изглежда?

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 11:21 от Phoenix_

# 397
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Току що за отказаната ми  поръчка от Скарлет, получих код за 15 % отстъпка. Поръчах Adults на Kilian. Дано и него не откажат.

# 398
  • Мнения: 63
Здравейте, рядко се включвам, но да споделя последните си поръчки в Нотино. В понеделник направих две поръчки, които платих с карта, приложих код 20top и си получих пратките на адрес. Имах в кошницата парфюм с приложен код, който се чудех дали да поръчам. Вторник го поръчах и финализирах поръчката с код, получаване в магазин  и заплащане на място. Получих потвърждение на имейл, за сума с приложен код. Снощи си изненадах, когато си видях статуса на поръчката в сайта им. Беше отразена сума без код, не ми се бяха обядили да ми кажат, че сумата се променя нагоре. Написах отговор на имейла и днес ми се обадиха да ми обясняват, че този код бил до неделя. Не мисля, че следва да изпращат продукт за сума, за която не съм закупила продукта.

# 399
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
eln, прави са, промо кода беше до неделя. Имате право обаче да откажете поръчката, още повече, че не сте я заплатили и ще стане по-лесно.
Моят Adults още не е изпратен, но не ми е и спешен. Виждам, че все още е наличен, значи всичко е ОК.

# 400
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аз пуснах и една палитра на Том Форд, всъщност само гримове на ТМ си поръчах, парфюми няма за моя вкус там.

# 401
  • Мнения: 3 905
Всичко е точно 😊
Много на бързо 2 снимки.

# 402
  • София
  • Мнения: 9 463
Миналата година от Escentual поръчах две лимитки на Michael Kors, една от които я виждам и тук - Twilight Shimmer. Цената й беше г/д същата. Сега се чудя за Starlight Shimmer. Grinning
И да попитам 100мл Kilian Adults така ли изглежда?

Ами! Не вярвам! Това не е ли сироп за кашлица? Laughing

# 403
# 404
  • Sofia
  • Мнения: 6 929
Да не остана по-назад,  поръчах Adults 100 мл като изобщо не помня как мирише. Принцесата имам . Взех и Costa Azura aqua комплект от 79 за подарък,  но може и за мен да остане. Чудесен летен унисекс е.

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 12:21 от Karen

Общи условия

Активация на акаунт