Изпитани сайтове за парфюми - октомври 2021

  • 86 010
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 930

А би ли сравнила с  GUERLAIN L'ESSENTIEL NATURAL GLOW FOUNDATION ако не се лъжа на зад бях чела,че си 2N аз съм 2C тоест имаме севсем не забележима разлика в подтона? Чудя се между SHELL и NUDE IVORY.

Ето ги сравнени и така. Отгоре надолу, най-тъмното е 02N Essentiel Guerlain, в средата 01N Essentiel Guerlain, долу 1.2 Shell TF.

Като се рaзмажaт и трите ми пасват, но 02 идва най-тъмен, а Shell 1.2 най-светъл. Ако 02N ти е близо, може би Nude Ivory от ТF ще е истината за теб, Shell e доста светъл.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Благодаря tuali Heart

# 722
  • Мнения: 4 422
мисля, че е искала да каже, че са произведени през 2021
  Да.
Нали дилемата беше дали са стари.

# 723
  • София
  • Мнения: 970
По-рано днес щях да измрънкам, че много ми се бави поръчката от Скарлет (едно скромно червило на Тom Ford поръчах в неделя), но получих известие и я чакам утре. Grinning Не видях някой да е споделил, че е взел този цвят, надявам се да не се окаже голяма греда, рядко се ориентирам правилно по суочове: Original Sin е цветът. Laughing Благодаря за отзивите за сайта на всички споделили!
Скрит текст:
Изпуснах червилата от новата колекция на Lisa Eldridge, пак всичко е оглозгано веднага и това ще ми е утешителна награда, надявам се.
Отчитам и първа успешна поръчка от douglas.de с превозвач. Голямо притеснение брах, докато си взема парфюма от превозвача, но в крайна сметка всичко беше наред. Избрах DHL като куриер за Германия. Бърза обработка - в понеделник миналата седмица поръчах, във вторник пратиха, в сряда беше доставено до немския адрес. Единствено не ми допадна оскъдният избор на мостри, както и фактът, че са само мейнстрийм, а парфюмът, който купих, е ниш на солидна цена. Дамските бяха толкова скучни, че взех 2 мъжки Grinning: Spicebomb Infrared и Dior Sauvage Elixir. Друго, което ме учуди и ми се стори странно: кутията с парфюма не беше обезопасена по никакъв начин и се търкаляше свободно в кашона, който беше доста по-голям като размер. Явно имат голяма вяра на куриерите. Laughing Не знам българският клон как опакова, все още не съм поръчвала онлайн от Бг. От отстъпката, която се получи с кода за -20%, съм много доволна. Simple Smile

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 01:06 от Klodilia

# 724
  • Мнения: 805
Klodilia, българският клон слагат един квадрат с големи балони отгоре на парфюмите все едно са завити с одеало и НЕ всеки парфюм е обвит както при Нотино. Поне вчерашните ми поръчки бяха, мисля, че и предишните пак така бяха. За сметка на това нямах нито една мостра в едната пратка Grinning мен даже вече и не ме дразнят. По принцип е добре Дъгласките поръчки да се отварят пред куриер и докато човек е в офиса да им звънне да каже какво му няма/ е объркано, защото те иначе искат съставен протокол от куриер, какви продукти липсват и парадоксът идва когато куриерът каже, че не се съставя протокол за такива неща, а само за нарушена опаковка, нещо счупено или нещо по вина на Еконт. В крайна сметка в повечето случаи се поправят. Но от Германия никога нищо не ми объркват - от който и да е сайт - и винаги всичко е с празен ход.

# 725
  • Мнения: 31 173
И на мен ми се бави поръчка от Скарлет от събота. Вчера направих нова с гримове.

# 726
  • Мнения: 4 012
Мисля че това е много добра цена на 30 мл от Еликсира на Ермес. 76.8 лева с БП от апп-а.
https://www.emag.bg/parfjumna-voda-za-zheni-hermes-elixir-des-me … 061/pd/DGCXC3BBM/

# 727
  • Мнения: 540
Момичета колко време отнема доставката от Скарлет, чакам от понеделник и до сега никакъв ъпдейт.

# 728
  • Мнения: 2 255
Klodilia, аз снощи 40мин се чудих между Original Sin & Martin😀
Може да си разменим после реални суочове😀🤗

# 729
  • Мнения: 1 379
Аз днес си взех поръчката от Делириум. Отново съм много доволна, мисля че са ми любимият онлайн магазин в България 😊


# 730
  • София
  • Мнения: 542
От Скарлет имам общо 4 поръчки, от които 3 дойдоха. Четвъртата /беше една от първите/ е направена на 13.10. Обадиха ми се, че единият от ароматите е изчерпан /бъга в системата/ и генерираха нова поръчка на следващия ден 14.10. Все още я чакам.
Иначе в офиса на Спиди от Делириум вече ме чака поръчка направена на 18.10. късно вечерта - същото, като на
cvetinkka и Jo Malone, разбира се. Simple Smile
П.П. И на мен не ми харесва, че използват имената на инфлуенсъри за код. Искам код "bg-mamma" Simple Smile

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Момичета колко време отнема доставката от Скарлет, чакам от понеделник и до сега никакъв ъпдейт.
звънни и питай.

# 732
  • Мнения: 4 383
Моите поръчки от "Скарлет" започнах  да получавам от следващия ден. Вчера взех три: сенки, четка, лакове, моливи и парфюм.

Не са обработени само поръчките ми от вчера, но те са направени след 17 часа.

Както писах, нямам забележки, включително и относно обслужването по телефона. Звъняха ми те по повод адреса за доставка.

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 12:05 от Tsugumi_

# 733
  • Мнения: 1 339
Аз буквално "проспах" кода на Скарлет. Снощи щях да пускам, но .... на сутринта вече не беше активен. Дали има друг код?

# 734
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Само за три дни до 23.10 се възползвай от ексклузивна отстъпка от -15% за всички продукти от категория Аромати с код PERFUME15 в Scarlet Beauty.

Имам общо 5 поръчки от сайта, първите две дойдоха на следващия ден.
Другите са от събота, вторник и сряда и още нямам информация.
Явно като ги нападнахве нещата се забавиха, но не се оплаквам

Общи условия

Активация на акаунт