Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (115) - октомври 2021

  • 137 082
  • 2 164
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 36 421
Уж взех клавиатура от Чио. Искаше ми някаква снимка - изпратих снимка на чипсовете, защото не можах да намеря в правилата дали искат снимка на чипсовете или на бележките.
В Кауфланд са на промоция.

# 1 471
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
Току що ми звъннаха от Ная за федербала.. нямаше ме нито в 1вия, нито в коригираният списък.. много странно..
П.С Сега се намерих.. значи пак са допълвали
Ная просто не им е чиста работата. На какъв принцип махат слагат нови. Накрая на тези които са се обадили първи, но са ги махнали от списъка е редно да им дадат наградата.

# 1 472
  • София
  • Мнения: 13 126
И на мен ми звъннаха от скрит номер докато говорех по телефона. Реагирах веднага и прекъснах разговора, но вече бяха затворили. Поне 2 сигнала да бяха изчакали! Мина вече час, но не звънят повторно. Sad

Таня, и на мен ми звъняха преди час от скрит номер. Софиямел ще да е, няма какво друго. Но сякаш клипнаха докато дотърча до телефона и бяха затворили.
Надявам се да звъннат отново.
Много тъпо така от скрит номер и да не може да върнем обаждане...
И аз съм сигурна, че е за хлебопекарната. Така и не ми се обадиха повече. Позвъняването е било в 14,19 часа и са звъннали точно веднъж. Дано като свършат списъка, да се обадят на пропуснатите!

При картите май също имаше хора, които не успяха да вдигнат. Дали се обадиха пак?

# 1 473
  • Мнения: 396
В играта на Зева
 чакаме ли мейл за одобряване на бележката ?

# 1 474
  • Мнения: 36 421
Не, на мен не са ми изпращали имейл, а спечелих продуктов пакет.

# 1 475
  • Мнения: 396
Оказа се, че съм купила хартия Зева за 6.98 лв вместо 7.00 и се чудя дали да регистрирам бележката. Сигурно няма да участва в тегленията. А втори път не знам дали ще купя, въобще не ни харесва хартията Sad

# 1 476
  • Мнения: 360
Не, на мен не са ми изпращали имейл, а спечелих продуктов пакет.
                                 Обаждат се по телефона за адрес с   продуктов пакет съм също.

# 1 477
  • у нас
  • Мнения: 5 710
И на мен днес ми звъняха от частен номер, ама се оказаха техниците на кабелната телевизия. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 478
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
Днес нямаше ли Савекс да има нещо? а Крадецът обадиха ли се на някой вече?

За Крадецът - звънях им днес, казаха ми, че техен представител щял да се свърже с печелившите, но да си кажа телефона и имената за да предадат 🙄🤨

# 1 479
  • Мнения: 266
Eто линк към играта на Савекс:
https://savex4fashion.bg/?page_id=434

# 1 480
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Smile Току-що реших да участвам в играта на Юск. Викам си, първо да погледна кои са печелившите от предните дни.
Изненада, то и за днес вече имало печеливш и няма смисъл да играя. Thinking

# 1 481
  • София
  • Мнения: 13 126
Smile Току-що реших да участвам в играта на Юск. Викам си, първо да погледна кои са печелившите от предните дни.
Изненада, то и за днес вече имало печеливш и няма смисъл да играя. Thinking
Дори печелившият е от нашата тема! Похвали се. Simple Smile

# 1 482
  • Мнения: 4 144
Фибела са изтеглили.

# 1 483
  • Мнения: 1 864
Големите победители от Фибела:
СПОРТНА ВИДЕОКАМЕРА GOPRO HERO8, 4K, BLACK - 0896 771 ХХХ
ВАУЧЕР ЗА ДРЕХИ ОТ FASHION DAYS НА СТОЙНОСТ 640 ЛВ. - 0893 862 ХХХ
ЧАСОВНИК SMARTWATCH GARMIN VENU, BLUE GRANITE/SILVER - 0884 011 ХХХ
КОНЗОЛА NINTENDO SWITCH - 0887 707 ХХХ

Специално стискам палци на Малечка, която участва с над 40 млека, ако не се лъжа. Flowers Four Leaf CloverHug За протокола, аз бях с 15 и не печеля.

# 1 484
  • Мнения: 6 665
И аз съм с 50 кода във Фибела и нищо. Cry Joy

Общи условия

Активация на акаунт