Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (115) - октомври 2021

  • 137 150
  • 2 164
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 369
Някой получи ли си ваучера за Озон от Чупата? Майка ми още не е. Спечелен е първата седмица.
И аз не съм, пак оттогава.
Аз също още чакам, от първата седмица.

# 1 456
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Счупих каръка юхууу, с ваучер от Юск съм, от първото въртене за деня.
Вчера регистрирах ММ в либрес, ама и той нямаше късмет Joy

# 1 457
  • Мнения: 369
Здравейте, има ли още някой, който не е получил обаждане от Ная.
С федербал съм, но още никой не се е свързал с мен.

# 1 458
  • Мнения: 1 890
Нова игра на Нивеа: https://www.nivea.bg/novo-ot-nivea/nivea-pore-purifying-giveaway

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 14:30 от Yo_Ana19

# 1 459
  • Мнения: 545
Току-що ми звъннаха от СофияМел за наградата - хлебопекарна. Искат ЕГН за служебната бележка. Ще я доставят до 3 седмици.

# 1 460
  • Мнения: 361
Фереро не ми одобриха бележката, че на нея е изписано само фереро. Бележката е от Билла. Има ли някой с подобен проблем?

# 1 461
  • София
  • Мнения: 13 161
И на мен ми звъннаха от скрит номер докато говорех по телефона. Реагирах веднага и прекъснах разговора, но вече бяха затворили. Поне 2 сигнала да бяха изчакали! Мина вече час, но не звънят повторно. Sad

# 1 462
  • Мнения: 36 523
Кодовете на Чио пак ли са на лентата и всеки може да ги регистрира?

# 1 463
  • София
  • Мнения: 573
Кодовете на Чио пак ли са на лентата и всеки може да ги регистрира?
Отпред на опаковката са отпечатани.

# 1 464
  • Мнения: 36 523
Еми... Купих чипсове, дано сега не се окажат регистрирани...

# 1 465
  • до морето
  • Мнения: 2 290
Фереро не ми одобриха бележката, че на нея е изписано само фереро. Бележката е от Билла. Има ли някой с подобен проблем?
Това ми се струва малко прекалено. Аз как да гадая? Обикновено гледам как е изписан продукта на етикета на стелажа, но се случва на касата да има разминаване. На майонеза Маги, в Кауфланд бе изписано "майонеза 380 грама" на бележката. Писах им, не беше проблем.

# 1 466
  • Мнения: 6 728
И на мен ми звъннаха от скрит номер докато говорех по телефона. Реагирах веднага и прекъснах разговора, но вече бяха затворили. Поне 2 сигнала да бяха изчакали! Мина вече час, но не звънят повторно. Sad

Таня, и на мен ми звъняха преди час от скрит номер. Софиямел ще да е, няма какво друго. Но сякаш клипнаха докато дотърча до телефона и бяха затворили.
Надявам се да звъннат отново.
Много тъпо така от скрит номер и да не може да върнем обаждане...

# 1 467
  • Мнения: 18 542
Днес нямаше ли Савекс да има нещо? а Крадецът обадиха ли се на някой вече?

# 1 468
  • Мнения: 79
Здравейте. И аз днес имах  обаждане от частен номер - София мел предполагам, на което не можах да отговоря. Някой има ли номер, на който може да се обадим? Сега четох правилата и тази точка "Организаторът не носи отговорност, ако участникът не успее да предостави информация за личните данни, която се изисква от него (участника) при спечелване на награда, съгласно изискването в точка 6" ме накара да се замисля дали ще звъннат пак.

# 1 469
  • София
  • Мнения: 218
Току що ми звъннаха от Ная за федербала.. нямаше ме нито в 1вия, нито в коригираният списък.. много странно..
П.С Сега се намерих.. значи пак са допълвали

Общи условия

Активация на акаунт